Ohjelma Jöns Svanbergsimmet 25m 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lördag 11/9 kl. 9.00 (insim 8.00-8.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jöns Svanbergsimmet 25m 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 sep 2021 till den 12 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Fjärilsim Pojkar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Jonathan Kling |
1993 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
217 |
|
Adi Ramovic |
2004 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
326 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
59.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Jakob Källquist |
2001 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
21 |
|
Mario Orrego |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
332 |
|
Leo Jakobsson |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:00.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
13 |
|
Fredrik Karlsson |
2004 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
321 |
|
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:01.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
329 |
|
Linus Thörn |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:02.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
39 |
|
Samuel Sjökvist |
2005 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
1:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
215 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
213 |
|
Tage Helin |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:03.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
221 |
|
Andreas Savin |
2003 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
311 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
118 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
7 |
|
Martin Schön |
2003 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
1:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
211 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
256 |
|
Filip Lindeberg |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:05.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
222 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:06.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
161 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
250 |
|
Oliver Munn |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:07.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
258 |
|
Casper Rengart |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
80 |
|
Reijk Rombouts |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
309 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
20 |
|
Carl Larsson |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
210 |
|
Johan Bjersand-Hellström |
2005 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:08.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
322 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
154 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
216 |
|
Rasmus Loklint |
2005 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
255 |
|
Erik Rizell |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:10.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
25 |
|
Sebastian Stolt |
2006 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
264 |
|
Erik Svensson |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:13.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
187 |
|
Malte Franzén |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
257 |
|
Daniel Bebenek |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
317 |
|
Edvin Johansson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
43 |
|
Elliot Ekman |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
90 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
59 |
|
Filip Jaworski Lindström |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
159 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
167 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
324 |
|
Tee Thern |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
148 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
141 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
110 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
88 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:22.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
268 |
|
Elias Bergfeldt |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Liam Hjertèn |
2008 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
1:24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
259 |
|
Anders Watanabe |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
285 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
181 |
|
Matheo Bakos |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
153 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
191 |
|
Vincent Eriksson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:27.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
204 |
|
August Vogt |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
158 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
150 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
131 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
147 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
134 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
156 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
225 |
|
Malte Andersson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
307 |
|
Emanuel Liljestedt |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
73 |
|
Karen Voskanyn |
2005 |
Hedemora Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
61 |
|
Ata Östlund Keklik |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
354 |
|
Lucas Tang |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
357 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
283 |
|
Oliver Martin |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-02 20:52:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|