Below are all entry- and startlists shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Branik |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 17, 2021 to Jul 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ml. dečki |
59.10 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
222 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
157 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
153 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
221 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
219 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
197 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
SLO |
1:11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
169 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
190 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
44 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
226 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
148 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
29 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
156 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
138 |
|
Tin Babič |
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
1:15.27 |
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
20 |
94 |
|
Oskar Melon |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:15.62 |
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
21 |
150 |
|
Nino Capello |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:15.79 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
22 |
66 |
|
Gašper Jerovšek |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:16.64 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
23 |
172 |
|
Kristian Burduja |
|
Plavalni klub Koper |
|
1:16.65 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
24 |
144 |
|
Nik Perc |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:17.31 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
25 |
209 |
|
Oskar Šmid |
|
Športno društvo Riba |
|
1:17.98 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
26 |
192 |
|
Omar Mustafić |
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:18.80 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
27 |
90 |
|
Tine Ošlaj |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:18.87 |
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
28 |
67 |
|
Jure Dovžan |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:18.89 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
29 |
37 |
|
Urban Aleš |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:18.90 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
30 |
139 |
|
Nejc Kranjc |
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
1:19.17 |
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
272 |
|
Gregor Osterman Lazar |
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
1:19.39 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
137 |
|
Anej Jurčič |
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
1:19.39 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
273 |
|
Matija Krašan |
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
1:19.51 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
31 |
|
Kristjan Krivec |
|
Plavalni klub Radovljica |
|
1:19.81 |
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
102 |
|
Ognjen Umićević |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:20.23 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
176 |
|
Rene Povšič |
|
Plavalni klub Koper |
|
1:20.68 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
216 |
|
Izak Kozar |
|
Športno društvo Riba |
|
1:21.88 |
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
170 |
|
Luka Remškar |
|
Plavalni klub Koper |
|
1:23.26 |
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
254 |
|
Jak Novak |
|
Športno društvo Aqua |
|
1:23.60 |
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
158 |
|
Žiga Koroš |
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:23.61 |
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
74 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
268 |
|
Tim Prelesnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
93 |
|
Filip Nahtigal |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
162 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
27 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
200 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
171 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
121 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
92 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
257 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
50 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
17 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
79 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
100 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
136 |
|
Ožbe Pfajfar |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
73 |
|
Nik Bratkovič Koleša |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
146 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
99 |
|
Jaša Žagar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
184 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
122 |
|
Tai Krivec Pukšič |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
183 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
43 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
49 |
|
Marcel Rozman |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
258 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
204 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
154 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
223 |
|
Bor Vilfan Kožuh |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
47 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
72 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
232 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:36.90 |
|
|
|
71 |
98 |
|
Ian Žnidaršič |
|
Plavalni klub Olimpija |
|
1:38.42 |
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
72 |
123 |
|
Nejc Bučar |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:38.94 |
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
73 |
80 |
|
Luka Legiša |
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:41.01 |
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
74 |
270 |
|
Tian Žvar |
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
1:43.46 |
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
75 |
271 |
|
Ambrož Košir |
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
1:44.86 |
|
|
|
|
2013 |
SLO |
|
|
76 |
186 |
|
Tian Majdič |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:59.45 |
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
77 |
185 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
|
Plavalni klub Kamnik |
|
2:08.18 |
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
78 |
173 |
|
Daniel Burduja |
|
Plavalni klub Koper |
|
2:19.42 |
|
|
|
|
2012 |
SLO |
|
|
79 |
143 |
|
Danilo Obačkič |
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
80 |
116 |
|
Mark Kojc |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
81 |
119 |
|
Žiga Karner |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
82 |
114 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
83 |
207 |
|
Tibor Starc |
|
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
84 |
118 |
|
Anže Vrtič |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
85 |
51 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
86 |
128 |
|
Gal Topolnik |
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-15 07:21:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|