Program for Mostveno in posamicno DP za ml. decke in ml. deklice 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Branik |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 17, 2021 to Jul 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
88 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
222 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
157 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
169 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
147 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
142 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
153 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
211 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
36 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
219 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
197 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
SLO |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
210 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
75 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
213 |
|
Marcel Lovrič |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
79 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
40.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
90 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
145 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
192 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
209 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
203 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
257 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
45.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
273 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
204 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
183 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
69 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
258 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
49.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
184 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
50.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
78 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
52.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
63 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
207 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
59.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
190 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
143 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
116 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-15 07:21:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|