Ohjelma Swedish Swim Games- Svenska Simspelen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 7
|
Competition name |
Swedish Swim Games 2010 |
|
Print Date |
30 October 2010 |
|
|
Competition place |
Upplands Väsby |
|
Print Time |
09:54 |
|
|
Organizer |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
30 October 2010 |
|
|
|
|
Event 7, 100m Butterfly Women |
Heats (5) |
Sponsor: Scandic |
World Seniors: Diane Bui Duyet (1979) 55.05 2009-12-12 |
Europe Seniors: Diane Bui Duyet (1979) 55.05 2009-12-12 |
Nation Seniors: Therese Alshammar (1977) 56.12 2009-10-16 |
Nation Juniors: Sarah Sjöström (1993) 56.42 2009-12-12 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
Nat |
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
Mathilda Dahlin |
1995 |
AG3495 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:15.86 |
210 |
4 |
Elise Olsen |
1997 |
|
Asker SK |
NOR |
25m |
1:13.08 |
257 |
5 |
Emma Bärnau |
1995 |
AP6495 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:13.66 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
Nat |
Pool |
Time |
|
120 |
1 |
Matilda Angermund |
1993 |
AJ2893 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:11.61 |
33 |
2 |
Linnéa Gustafsson |
1996 |
AN0496 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:10.76 |
231 |
3 |
Jennie Andersson |
1993 |
AD2893 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:07.98 |
219 |
4 |
Marte Bolstad |
1995 |
|
Asker SK |
NOR |
25m |
1:07.58 |
249 |
5 |
Emma Sjösten |
1996 |
AG2496 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.60 |
220 |
6 |
Rikke Nagell |
1995 |
|
Asker SK |
NOR |
25m |
1:10.75 |
242 |
7 |
Vilma Lagebro |
1996 |
AW6696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.93 |
17 |
8 |
Maria Hedwall |
1991 |
AM2891 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:12.15 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
Nat |
Pool |
Time |
|
189 |
1 |
Ana C Furquim |
1996 |
|
FUENGIROLA |
ESP |
25m |
1:06.88 |
92 |
2 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.55 |
226 |
3 |
Emilie Løvberg |
1995 |
|
Bærum |
NOR |
25m |
1:02.39 |
268 |
4 |
Gabriella Fagundez |
1985 |
AA7285 |
VÄSBY SS |
|
50m |
58.73 |
195 |
5 |
Line Løvberg |
1991 |
|
Lambertset |
NOR |
25m |
1:01.66 |
194 |
6 |
Ingrid N Knutsen |
1991 |
|
Lambertset |
NOR |
25m |
1:03.81 |
185 |
7 |
Judith Lago |
1995 |
|
SPAIN |
ESP |
25m |
1:05.65 |
8 |
8 |
Linda Baron |
1995 |
AB3495 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:07.29 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
Nat |
Pool |
Time |
|
88 |
1 |
Hanna Gustavsson |
1992 |
BC8892 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:06.01 |
161 |
2 |
Lise S Syvertsen |
1995 |
|
Bergen |
NOR |
25m |
1:04.41 |
95 |
3 |
Frida Truvé |
1993 |
AM7893 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:02.23 |
206 |
4 |
Kimberly Vandenberg |
1983 |
|
NEW YORK |
USA |
25m |
58.60 |
267 |
5 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
SWEDEN |
SWE |
25m |
1:00.56 |
128 |
6 |
Towa Svärd |
1987 |
AO4487 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:03.74 |
218 |
7 |
Mette Larsen |
1995 |
|
Asker SK |
NOR |
25m |
1:05.40 |
240 |
8 |
Josefine Hippi |
1994 |
BA4494 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.11 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
Nat |
Pool |
Time |
|
28 |
1 |
Jonna Dahlberg |
1995 |
AP9895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:05.80 |
165 |
2 |
Kamila Sadlo |
1994 |
|
KRAKÓW |
POL |
25m |
1:04.08 |
129 |
3 |
Frida Andersson |
1991 |
AK1491 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:02.13 |
237 |
4 |
Petra Granlund |
1987 |
AW7887 |
VÄSBY SS |
|
25m |
57.68 |
266 |
5 |
Eleonor Lindborg |
1992 |
BB9892 |
SWEDEN |
SWE |
25m |
1:00.50 |
25 |
6 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
1:03.56 |
109 |
7 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:05.19 |
51 |
8 |
Emma Karell |
1994 |
AZ0694 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:07.01 |
Generated by WinGrodan 1.18.22 |
Print Date |
30 October 2010 |
Licensed to: Väsby Simsällskap |
Print Time |
09:54 |
|