Program for MM Telekom 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Plavalni miting Telekom Slovenije 2021
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizer: |
PK Radovljica |
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 10, 2021 to Jul 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Butterfly Women
|
Heat 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:11.01 |
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
58.68 |
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
9. 08. 2008 |
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
7. 08. 2002 |
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6. 06. 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
3 |
|
Julija Korbič |
2007 |
PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
4 |
|
Tia Perc |
2007 |
PK Neptun Celje |
1:34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
5 |
|
Evelína 2009 Fraňková |
2009 |
PŠRBr |
1:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
6 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
PK Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Butterfly Women |
Heat 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
1 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
PK Neptun Celje |
1:24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
|
Valentina Rubino |
2008 |
Triestina |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
461 |
3 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
PD Maribor |
1:18.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
4 |
|
Maša Kovač |
2005 |
PK Ljubljana |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
441 |
5 |
|
Alma Hribar |
2006 |
ŠD Riba Ljubljana |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
6 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
PK Neptun Celje |
1:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Kathleen Genser |
2008 |
Schwimmver |
1:22.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
8 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
PK Neptun Celje |
1:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Butterfly Women |
Heat 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
1 |
|
Sergeja Hribar |
2007 |
PK Triglav Kranj |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
|
Margherita Sajeva |
2008 |
UISP Nuoto Cordenons |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
3 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
PK Celulozar Krško |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
4 |
|
Nicole Bidinost |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
5 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
PK Triglav Kranj |
1:12.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
6 |
|
Daisy Tondat |
2003 |
UISP Nuoto Cordenons |
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
7 |
|
Giulia Dascalu |
2006 |
UISP Nuoto Cordenons |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
8 |
|
Stella Sorini |
2007 |
Triestina |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Butterfly Women |
Heat 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Elinn Muraus |
2005 |
PD Maribor |
1:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
2 |
|
Julija Merkač |
2006 |
PK Fužinar Ravne |
1:07.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
|
Andrea Vojtalova |
2003 |
Klub plave |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
NINA PETTENELLA |
2004 |
Verona |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Abigail Furqueron |
2003 |
KSK1911 |
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
6 |
|
Clementína Franková |
2005 |
KomBr |
1:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
7 |
|
AGNESE BIANCHI |
2007 |
Verona |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
8 |
|
Isabella ANDERLE |
2005 |
SVS |
1:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Butterfly Women |
Heat 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
MARTINA CASAROTTI |
2006 |
Verona |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
2 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
PK Ljubljana |
1:07.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
3 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
PK Ljubljana |
1:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Katarina PASTAR |
2004 |
SVS |
1:04.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
5 |
|
Kateřina Fuková |
2005 |
Klub plave |
1:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
387 |
6 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
PK Fužinar Ravne |
1:06.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
7 |
|
VITTORIA COLAPRISCO |
2007 |
Verona |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
8 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
PK Triglav Kranj |
1:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Butterfly Women |
Heat 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
1 |
|
Nadine KIRSCHKA |
2004 |
SVS |
1:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Veronika Tondrova |
2002 |
Czech U21 |
1:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
3 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Verona |
1:05.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
4 |
|
Tina Čelik |
2001 |
PK Triglav Kranj |
1:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
392 |
5 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
PK Fužinar Ravne |
1:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
6 |
|
Ema Čerin |
2006 |
PK Olimpija |
1:06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
7 |
|
Andrea Czerná |
2007 |
PKBoh |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
8 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
PK Olimpija |
1:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-09 22:10:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|