Startliste for Øst Børnemedley
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Øst Børn Medley |
|
Udskriftsdato |
18 juni 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederikssund |
|
Udskriftstidspunkt |
18:13 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & A6 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 juni 2021 |
|
|
|
|
Løb 2, 100m Medley Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
180 |
3 |
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
1056AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:36.49 |
131 |
4 |
Cecilie Grave |
2010 |
1002AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:35.97 |
133 |
5 |
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
1006AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:36.04 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
Silke Holtz |
2010 |
1062AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:35.87 |
191 |
3 |
Nora Rosenkrantz |
2010 |
1018AD |
GSK |
|
25m |
1:35.30 |
187 |
4 |
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
1016AB |
GSK |
|
25m |
1:34.60 |
146 |
5 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:35.21 |
217 |
6 |
Josephine Esther Glad |
2010 |
1050AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:35.76 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
Kristina Dragieva |
2010 |
1004AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:33.88 |
158 |
3 |
Emilia Hartvigsen |
2010 |
1084AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:33.75 |
194 |
4 |
Aleksandra Dragieva |
2010 |
1014AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:33.55 |
148 |
5 |
Emilie Jakobsen |
2010 |
1024AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:33.67 |
230 |
6 |
Victoria Nørgaard |
2010 |
1046AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:33.79 |
128 |
7 |
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
1058AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:34.17 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
234 |
2 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
VI39 |
|
25m |
1:33.36 |
137 |
3 |
Ella Wolffbrandt |
2010 |
1078AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:33.17 |
238 |
4 |
Annika Skovgren |
2010 |
1054AK |
VI39 |
|
25m |
1:31.79 |
171 |
5 |
Nora Stølsgård |
2010 |
1036AC |
KØGE |
|
25m |
1:32.40 |
173 |
6 |
Karla S Enevoldsen |
2010 |
1004AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:33.26 |
170 |
7 |
Nia Sommer |
2010 |
1074AA |
KØGE |
|
25m |
1:33.46 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
152 |
2 |
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:31.51 |
151 |
3 |
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:30.57 |
165 |
4 |
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:28.33 |
163 |
5 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:29.84 |
140 |
6 |
Madicken Markussen |
2010 |
1062AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:31.05 |
143 |
7 |
Siri Egholm Høgh |
2010 |
1038AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:31.60 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
178 |
2 |
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:27.47 |
139 |
3 |
Ida Langseth |
2010 |
1072AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:23.72 |
136 |
4 |
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
1008AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:19.62 |
185 |
5 |
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
1006AB |
GSK |
|
25m |
1:22.83 |
218 |
6 |
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
1032AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.27 |
232 |
7 |
Victoria Dolling |
2010 |
1074AO |
VI39 |
|
25m |
1:27.76 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim |
Udskriftstidspunkt |
18:13 |
|