Program för SM-Uinnit 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kuntolaakso |
Järjestäjä: |
SUiL & KuUS |
|
|
Allas: |
50m |
|
kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4x100m Sekauinti pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
55 |
|
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:54.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
517 |
|
Oulun Uinti 1 |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
4:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Helsingfors Simsällskap j´Joukkue 2 |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
391 |
|
TaTU Tampere ry 1 |
2003 |
TaTu Tampere |
FIN |
4:06.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
184 |
|
Cetus Espoo 1 |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:07.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
608 |
|
Uinti Tampere 1 |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
4:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
315 |
|
VUS-VSS |
2003 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
4:08.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
419 |
|
ÅSK pojat |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:09.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
239 |
|
Lahden Uimaseura |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
4:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
516 |
|
Oulun Uinti 2 |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
4:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
611 |
|
Uinti Tampere 2 |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
4:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
268 |
|
Swimming Jyväskylä |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
4:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
550 |
|
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
4:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
610 |
|
Uinti Tampere 3 |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
4:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-06-2021 21.02.54 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|