Program for NUSS äldre och yngre (50m) 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 4 Söndag den 4/7 Klockan 08.30 (Insim kl. 07.15-08.15)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
NUSS äldre och yngre (50m) 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Centralbadet |
Arrangör: |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 jul 2021 till den 4 jul 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 84, 50m Bröstsim Pojkar 12-13
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.47 |
|
Philip Carlsson |
1990 |
SK Elfsborg (SWE) |
Linköping (SWE) |
2012-07-06 |
|
|
|
31.46 |
|
Alexander Morgan |
1996 |
Stockholms KK (SWE) |
Norrköping (SWE) |
2010-07-02 |
|
|
|
33.01 |
|
Johan Rydahl |
2001 |
Karlstads SS (SWE) |
Norrköping (SWE) |
2014-07-04 |
|
|
|
39.04 |
|
Daniel Forndal |
1997 |
Jönköpings SS (SWE) |
Borås (SWE) |
2008-07-06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
3 |
|
Sean Hjelm |
2009 |
ELFSBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
4 |
|
Oliver Axelsson |
2009 |
ELFSBORG |
54.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
5 |
|
Albin Österlindh |
2008 |
ELFSBORG |
58.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 84, 50m Bröstsim Pojkar 12-13 |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
1 |
|
Gustav Karlsson |
2008 |
LASS |
54.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
2 |
|
Emil Music |
2009 |
ELFSBORG |
52.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
|
Caspian Hjälle |
2009 |
NÄSSJÖ |
50.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
4 |
|
Arian Tahmasebi |
2009 |
ELFSBORG |
49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Ture Lilllskogen |
2009 |
LASS |
49.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
6 |
|
Joshua Norrfjärd |
2009 |
JÖNKÖPING |
50.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
7 |
|
Sigge Fredriksson |
2009 |
ELFSBORG |
53.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 84, 50m Bröstsim Pojkar 12-13 |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
1 |
|
Bobo Leijon |
2008 |
JÖNKÖPING |
47.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
|
Samuel Strålman |
2008 |
KALMAR SS |
46.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Theodor Grinnemo |
2008 |
JÖNKÖPING |
45.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
355 |
4 |
|
Emil Jörstad |
2008 |
ÖSA |
43.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Olof Johansson |
2009 |
JÖNKÖPING |
45.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
|
Theo Ekblad |
2008 |
JÖNKÖPING |
45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
7 |
|
Theodor Brostedt |
2009 |
LASS |
47.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
8 |
|
Joel Bjärsholm |
2009 |
ANDERSTORP |
47.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 84, 50m Bröstsim Pojkar 12-13 |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
1 |
|
Olof Karlsson |
2008 |
LASS |
42.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
|
Ruben Kramer |
2009 |
JÖNKÖPING |
40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
3 |
|
Elliot Eldh |
2008 |
LASS |
40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
4 |
|
Wilmer Jakobsson |
2008 |
NKK |
36.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
5 |
|
Arthur Forsfält |
2008 |
MOTALA SS |
39.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Kasper Glawing |
2008 |
FINSPÅNG |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
7 |
|
Hugo Villebeck |
2008 |
LASS |
42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
8 |
|
Sixten Lejon |
2008 |
NÄSSJÖ |
42.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-03 18:34:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|