Program för Polisen Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SPIF |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 jul 2021 till den 4 jul 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Axel Gustavsson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:59.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:03.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
182 |
|
Jonatan Eriksson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:03.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
204 |
|
Lucas Vainio |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:05.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
232 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
199 |
|
Gustav Storell |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:07.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
230 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
126 |
|
Christos Theodosiadis |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
212 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
138 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:15.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Carl Omberg |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:16.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
33 |
|
Bilal Mustefa |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:17.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
211 |
|
Bulut Chalashkan |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:17.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
227 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
125 |
|
Axel Skott Storheden |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
7 |
|
Simon Siljekvist |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:21.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Gustav Skantz |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
82 |
|
Kasper Lee |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
305 |
|
Erik Svensson |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:24.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
8 |
|
Erik Edbom |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
86 |
|
Simon Rehn |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
9 |
|
Melvin Eriksson |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:32.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
297 |
|
Noah Björkhed |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:32.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
147 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
409 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
64 |
|
Alexander Yegane |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
285 |
|
Elias Bergfeldt |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:47.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-02 09:51:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|