Ohjelma JSM/Sum-Sim äldre & Sum-Sim 16 år (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
JSM/Sum-Sim äldre & Sum-Sim 16 år
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kungsbacka badhus |
Arrangör: |
Svensk Simidrott & Kungsbacka SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jul 2021 till den 18 jul 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
25.23 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
SK Neptun (SWE) |
Rome (ITA) |
2019-06-21 |
|
|
SJ |
25.45 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
Södertälje SS (SWE) |
Helsinki (FIN) |
2018-07-07 |
|
|
16 år |
25.93 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
Södertälje SS (SWE) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
2016-07-09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
3 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
517 |
4 |
|
Marcus Östblom |
2005 |
UDDEVALLA |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Petter Bergdahl |
2005 |
SK LAXEN |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
6 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
LANDSKRONA |
33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Ryggsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
1 |
|
Gabriel Hachem |
2005 |
SK RAN |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
429 |
2 |
|
Rasmus Loklint |
2005 |
UPSALA S |
31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
3 |
|
Lucas Bontidean |
2005 |
POSEIDON |
31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
4 |
|
Einar Styrman |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
5 |
|
Kim Larsson |
2005 |
SK RAN |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
6 |
|
Jens Magnusson |
2005 |
SK TRITON |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
7 |
|
Kailan Jimenez |
2005 |
VARBERG |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
William Dahlqvist |
2005 |
ELFSBORG |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Ryggsim Herrar |
Final Sum-Sim 16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Tim Nageus |
2005 |
ELFSBORG |
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
2 |
|
Philip Palmqvist |
2005 |
SK NEPTUN |
29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
3 |
|
Oliver Albinzon |
2005 |
SK NEPTUN |
29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
4 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
TÄBY SIM |
28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Anton Hegmegi |
2005 |
JÖNKÖPING |
29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
6 |
|
Melvin Carlsson |
2005 |
KSLS |
29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
439 |
7 |
|
Arvid Kvorning |
2005 |
VARBERG |
30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
382 |
8 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
TÄBY SIM |
30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Ryggsim Herrar |
Final JSM Ä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
572 |
2 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
SÖDERTÖRN |
28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
546 |
3 |
|
Victor Tremblay |
2001 |
JÖNKÖPING |
28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
575 |
4 |
|
Jonatan Carlsson |
2001 |
VARBERG |
26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
536 |
5 |
|
Melker Olsson |
2000 |
ELFSBORG |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
539 |
6 |
|
Jakob Källquist |
2001 |
GÄVLE SS |
28.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
7 |
|
Victor Bergstrand |
2000 |
POSEIDON |
28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-17 20:32:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|