Ohjelma Time trial Lohet & OU 10-11.4
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
Time trial Lohet & OU 10-11.4
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Lohet & OU |
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 10, 2021 to huhti 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Miehet
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsori: |
Nallikari Lomakylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
|
Aapo Tervo |
2010 |
OuLo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
4 |
|
Reko Härkönen |
2010 |
OU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
5 |
|
Oliver Markus Kylmänen |
2011 |
OuLo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Miehet |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
1 |
|
Onni Mattas |
2009 |
OU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
2 |
|
Elias Pajala |
2009 |
OU |
1:56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
3 |
|
Luka Walter |
2008 |
OU |
1:52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
4 |
|
Okko-Pekka Häkkinen |
2008 |
OU |
1:49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
5 |
|
Paavo Haukilehto |
2008 |
OU |
1:51.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
6 |
|
Veeti Väyrynen |
2009 |
OU |
1:54.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
7 |
|
Touko Hukkanen |
2008 |
OU |
1:58.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
8 |
|
TongWei Qu |
2009 |
OU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Miehet |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Jonne Rantakeisu |
2008 |
OuLo |
1:45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Aapo Alaniska |
2007 |
OU |
1:32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Niko Kumpulainen |
2007 |
OU |
1:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
4 |
|
Nikita Maximov |
2008 |
OU |
1:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
OuLo |
1:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
6 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
OU |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
7 |
|
Shengzhe Yin |
2007 |
OU |
1:39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
8 |
|
Sami Kummu |
2008 |
OU |
1:46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-04-2021 08:03:14 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|