Startliste for PERUUTETTU! Espoo Swim Games
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
262 |
|
Olli Kokko |
1994 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
139 |
|
Miikka Ruohoniemi |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
320 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
FIN |
59.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
141 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
162 |
|
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
323 |
|
Matias Johannes Hjelm |
2002 |
Vanders |
FIN |
1:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
163 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
158 |
|
Tuomas Jokinen |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
165 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
280 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
148 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
181 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
346 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
266 |
|
Eetu Koskinen |
2002 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
64 |
|
Jerry Roine |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
371 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
98 |
|
Matti Nätti |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
186 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
111 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:20.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
193 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
355 |
|
Jaakko Lehvonen |
2002 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
1:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50 |
|
Joona Jakoaho |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
359 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
312 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
83 |
|
Veikko Kauhanen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
1:30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
215 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
256 |
|
Abhishek Singh |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
9 |
|
Jaakko Tulisalo |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
81 |
|
Ivan Blagodetelev |
2004 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|