Ohjelma SydCup 2010
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Syd Cup 2010 |
|
Udskriftsdato |
01 oktober 2010 |
|
|
Stævne by |
Haderslev |
|
Udskriftstidspunkt |
12:02 |
|
|
Arrangør |
Haderslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
2010-10-01 |
|
|
|
|
Løb 5, 100m Medley Woman |
Indledende (18) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
30 |
1 |
Nicoline Clement |
1999 |
9936AF |
TRITON B |
|
25m |
|
267 |
2 |
Therese Hovgaard Jensen |
2000 |
0058AL |
NYBORG |
|
25m |
|
68 |
3 |
Stine Mathiasen |
1998 |
9874AR |
TRITON B |
|
25m |
|
253 |
4 |
Anja Pedersen |
1994 |
9474AT |
KOLDING |
|
25m |
|
79 |
5 |
Line Refsgaard |
2000 |
0004AD |
TRITON B |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
85 |
1 |
Nanna Sonne |
1999 |
9906AH |
TRITON B |
|
25m |
|
48 |
2 |
Mille Hesselgren Ikov |
2000 |
0012AH |
TRITON B |
|
25m |
|
402 |
3 |
Benedicte Jensen |
1997 |
9784AZ |
VIBORG |
|
25m |
|
92 |
4 |
Yaning Wang |
1998 |
9804AR |
TRITON B |
|
25m |
|
244 |
5 |
Amalie Kjærholler |
1996 |
9626AX |
KOLDING |
|
25m |
|
249 |
6 |
Ada Soret Mantano |
1995 |
|
KOLDING |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
637 |
1 |
Emilie Brammer |
1997 |
9752AT |
ODDER |
|
25m |
|
25 |
2 |
Caroline Bengtson |
2000 |
0024AH |
TRITON B |
|
25m |
|
64 |
3 |
Emma Anne Ljungstrøm |
1999 |
9908AH |
TRITON B |
|
25m |
|
51 |
4 |
Katrine Jensen |
2000 |
0034AA |
TRITON B |
|
25m |
|
653 |
5 |
Esra Øzkan |
1998 |
9838AN |
ODDER |
|
25m |
|
94 |
6 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Pia Isabell Stage |
1999 |
|
NIXE |
|
25m |
2:00.00 |
651 |
2 |
Johanne Skovgaard Terp |
1999 |
9914AO |
ODDER |
|
25m |
1:55.73 |
570 |
3 |
Line Møller Bossen |
1998 |
|
SØNDERBORG |
|
25m |
1:52.74 |
662 |
4 |
Sophie Lohfert Holst |
1999 |
9908AO |
HSK |
|
25m |
1:55.04 |
255 |
5 |
Clara Sennels |
1997 |
9764AV |
KOLDING |
|
25m |
1:55.82 |
29 |
6 |
Maria Buch |
1999 |
9952AQ |
TRITON B |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
278 |
1 |
Ida Schmidt |
1997 |
9734AL |
NYBORG |
|
25m |
1:48.81 |
679 |
2 |
Rikke S. Sørensen |
1997 |
9794AX |
HSK |
|
25m |
1:48.21 |
674 |
3 |
Helene Nielsen |
1998 |
9892AO |
HSK |
|
25m |
1:46.57 |
572 |
4 |
Therese Elkjær Christense |
1999 |
|
SØNDERBORG |
|
25m |
1:47.46 |
648 |
5 |
Helene G. Nedergaard |
1999 |
9956AM |
ODDER |
|
25m |
1:48.68 |
181 |
6 |
Jessica Kindt |
1998 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:50.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
672 |
1 |
Laura Morsing |
1999 |
9942AB |
HSK |
|
25m |
1:45.66 |
259 |
2 |
Emma Petersen |
1995 |
9542AU |
KOLDING |
|
25m |
1:42.92 |
44 |
3 |
Alberte Mantzius Heerwage |
1999 |
9908AC |
TRITON B |
|
25m |
1:40.07 |
571 |
4 |
Camilla Buch |
1999 |
|
SØNDERBORG |
|
25m |
1:41.76 |
665 |
5 |
Ditte Maria S. Jensen |
1997 |
9736AF |
HSK |
|
25m |
1:44.58 |
72 |
6 |
Sofie Amalie Møhncke |
1998 |
9898AG |
TRITON B |
|
25m |
1:46.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
184 |
1 |
Bahar Berberoglu |
1999 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:40.00 |
649 |
2 |
Lykke K. Nielsen |
1999 |
9916AM |
ODDER |
|
25m |
1:38.55 |
243 |
3 |
Dorthea Jørgensen |
1998 |
9824AG |
KOLDING |
|
25m |
1:34.44 |
63 |
4 |
Natalie Løwe Legin |
1998 |
9854AG |
TRITON B |
|
25m |
1:35.65 |
88 |
5 |
Sofie Strandby |
1999 |
9976AC |
TRITON B |
|
25m |
1:39.87 |
185 |
6 |
Alexandra Bräuer |
1999 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:40.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
585 |
1 |
Camilla Linne |
1997 |
9744AR |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:32.88 |
663 |
2 |
Julia Hvalsøe |
1995 |
9502AQ |
HSK |
|
25m |
1:32.17 |
250 |
3 |
Camille Møller-Sørensen |
1996 |
9664AW |
KOLDING |
|
25m |
1:30.11 |
258 |
4 |
Julie Elmann |
1996 |
9608AO |
KOLDING |
|
25m |
1:31.90 |
394 |
5 |
Caroline Beck |
1998 |
9868AO |
VIBORG |
|
25m |
1:32.37 |
575 |
6 |
Emma Fogtmann |
1998 |
9878AC |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:32.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Elif Kuscu |
1998 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:30.00 |
654 |
2 |
Gizem Øzkan |
1998 |
9828AN |
ODDER |
|
25m |
1:29.95 |
178 |
3 |
Chiara Kusch |
1996 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:29.38 |
586 |
4 |
Nikoline Munksgaard-Ottos |
1996 |
9618AR |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:29.57 |
180 |
5 |
Maria Sinnig |
1997 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:30.00 |
183 |
6 |
Louisa Aluede |
1999 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:30.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
171 |
1 |
Elisabeth Rudolph |
1999 |
260436 |
POSEIDON B |
|
25m |
1:28.20 |
136 |
2 |
Saskia Klugmann |
1996 |
|
SSC BERLIN |
|
25m |
1:26.69 |
365 |
3 |
Nadja Steinbach |
1996 |
|
SG ELBE |
|
25m |
1:25.66 |
271 |
4 |
Katrine Kristensen |
1997 |
9754AL |
NYBORG |
|
25m |
1:25.86 |
31 |
5 |
Amanda Duus |
2000 |
0076AA |
TRITON B |
|
25m |
1:28.09 |
170 |
6 |
Emma Mohn |
2000 |
241837 |
POSEIDON B |
|
25m |
1:28.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
666 |
1 |
Louise Kjær |
1994 |
9496AQ |
HSK |
|
25m |
1:25.05 |
186 |
2 |
Sophie Fella |
1999 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:25.00 |
673 |
3 |
Maiken Morsing |
1997 |
9706AF |
HSK |
|
25m |
1:24.81 |
675 |
4 |
Julie Oxenvad |
1997 |
9744AP |
HSK |
|
25m |
1:24.93 |
169 |
5 |
Louisa Möser |
1999 |
225236 |
POSEIDON B |
|
25m |
1:25.00 |
644 |
6 |
Tilbe Kaya |
1995 |
9572AM |
ODDER |
|
25m |
1:25.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Emma Lyngby Larsen |
1998 |
9822AB |
TRITON B |
|
25m |
1:24.57 |
40 |
2 |
Megan Forslund Hansen |
1997 |
9702AC |
TRITON B |
|
25m |
1:23.46 |
237 |
3 |
Simone Frandsen |
1995 |
9558AM |
KOLDING |
|
25m |
1:23.27 |
37 |
4 |
Rebecca Grønlund |
1998 |
9872AB |
TRITON B |
|
25m |
1:23.43 |
39 |
5 |
Katrine B. Hansen |
1999 |
9934AB |
TRITON B |
|
25m |
1:24.45 |
657 |
6 |
Kathrine Christiansen |
1994 |
9412AP |
HSK |
|
25m |
1:24.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
349 |
1 |
Elisabeth Buchholz |
1995 |
|
SG ELBE |
|
25m |
1:22.80 |
270 |
2 |
Sofie K Jørgensen |
1996 |
9674AP |
NYBORG |
|
25m |
1:21.27 |
177 |
3 |
Alexandra Roman |
1995 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:20.00 |
176 |
4 |
Sophia Kleine |
1993 |
|
SGS BERLIN |
|
25m |
1:20.00 |
143 |
5 |
Vivien Schuchhardt |
1992 |
|
SSC BERLIN |
|
25m |
1:21.31 |
131 |
6 |
Laura Betzholz |
1994 |
|
SSC BERLIN |
|
25m |
1:23.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Caroline Biesenthal |
1998 |
198154 |
POSEIDON B |
|
25m |
1:19.80 |
89 |
2 |
Bolette Thomsen |
1997 |
9786AI |
TRITON B |
|
25m |
1:19.27 |
172 |
3 |
Talea Stolte |
1997 |
161963 |
POSEIDON B |
|
25m |
1:19.00 |
573 |
4 |
Mette Edslev-Christensen |
1994 |
9498AI |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:19.03 |
24 |
5 |
Helena L. Bengtsen |
1996 |
9602AI |
TRITON B |
|
25m |
1:19.32 |
27 |
6 |
Rikke Blemholt |
1996 |
9656AF |
TRITON B |
|
25m |
1:19.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Sandra Nissen |
1996 |
|
SSC BERLIN |
|
25m |
1:18.75 |
597 |
2 |
Louise Mejer |
1995 |
9574AO |
FR.SUND |
|
25m |
1:18.52 |
268 |
3 |
Stine Johansen |
1997 |
9792AE |
NYBORG |
|
25m |
1:17.32 |
600 |
4 |
Amalie Ringgaard |
1996 |
9602AJ |
FR.SUND |
|
25m |
1:17.94 |
78 |
5 |
Anna Puggard |
1996 |
9606AB |
TRITON B |
|
25m |
1:18.59 |
164 |
6 |
Finnja Becker |
1997 |
|
POSEIDON B |
|
25m |
1:19.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
398 |
1 |
Kamille Bager Herskind |
1995 |
9552AM |
VIBORG |
|
25m |
1:16.23 |
32 |
2 |
Caroline Amalie Duus |
1998 |
9804AB |
TRITON B |
|
25m |
1:13.56 |
142 |
3 |
Nancy Schuchhardt |
1995 |
|
SSC BERLIN |
|
25m |
1:09.48 |
670 |
4 |
Kathrine Maron |
1994 |
9488AN |
HSK |
|
25m |
1:11.59 |
84 |
5 |
Iben Schmidt |
1997 |
9794AE |
TRITON B |
|
25m |
1:15.21 |
587 |
6 |
Anne-Mette Müller |
1995 |
9542AD |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:17.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Signe Ø. Nielsen |
1996 |
9656AR |
BOV |
|
25m |
1:16.04 |
364 |
2 |
Esra Sari |
1995 |
|
SG ELBE |
|
25m |
1:12.91 |
352 |
3 |
Inga Gäbler |
1990 |
|
SG ELBE |
|
25m |
1:07.36 |
33 |
4 |
Christina Hvid Edill |
1995 |
9546AC |
TRITON B |
|
25m |
1:11.10 |
145 |
5 |
Michelle Strempel |
1992 |
|
SSC BERLIN |
|
25m |
1:14.56 |
598 |
6 |
Katja Nissen |
1995 |
9566AC |
FR.SUND |
|
25m |
1:16.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
282 |
1 |
Cosima Kleine |
1997 |
|
NIXE |
|
25m |
1:16.00 |
26 |
2 |
Jahnay Benson |
1995 |
9566AF |
TRITON B |
|
25m |
1:11.65 |
47 |
3 |
Cecilie Holten |
1996 |
9608AF |
TRITON B |
|
25m |
1:06.78 |
74 |
4 |
Maja Nielsen |
1996 |
9632AD |
TRITON B |
|
25m |
1:10.03 |
160 |
5 |
Caroline Rendez |
1994 |
142461 |
POSEIDON B |
|
25m |
1:14.50 |
577 |
6 |
Tatjana Hansen |
1997 |
9724AG |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:16.64 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 |
Udskriftsdato |
01 oktober 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
12:02 |
|