Program for SydCup 2010
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 17, 200m Backstroke Woman |
# | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 2:18.95 | |
2 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | OPNR | 9114AL | 25 m | 2:33.82 | |
3 | Bornhft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 2:34.14 | |
4 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:35.84 | |
5 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 2:35.97 | |
6 | strup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 2:36.59 | |
7 | Harder Louise | 1995 | BOV | 9506AS | 25 m | 2:37.97 | |
8 | Sktt Lena | 1995 | HSK | 9538AP | 25 m | 2:42.75 | |
9 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 25 m | 2:44.49 | ||
10 | Steinbach Nadja | 1996 | SG ELBE | 25 m | 2:45.07 | ||
11 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:51.45 | |
12 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 2:52.70 | |
13 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 25 m | 2:54.85 | ||
14 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:57.83 | |
15 | Meiner Jane | 1998 | FLENSBURG | 224094 | 25 m | 2:57.93 | |
16 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 2:59.70 | |
17 | Groht Alina | 1998 | FLENSBURG | 200854 | 25 m | 3:00.41 | |
18 | Fella Sophie | 1999 | SGS BERLIN | 25 m | 3:03.29 | ||
19 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 3:05.62 | |
20 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 3:08.50 | |
21 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 3:14.31 | |
22 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 25 m | 3:15.75 | ||
23 | Teichmann Franziska | 1999 | SG ELBE | 25 m | 3:19.87 | ||
24 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 3:24.11 | |
25 | Grote Lina | 2000 | SG ELBE | 25 m | 3:27.16 | ||
26 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:37.21 | |
27 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 3:41.77 | |
28 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 3:48.75 | |
29 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 3:51.27 | |
30 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 3:53.95 | |
31 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 3:55.99 | |
32 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 50 m | 3:57.74 | |
33 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 50 m | 4:08.20 | |
34 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 9594AX | 25 m | ||
35 | Wang Yaning | 1998 | TRITON B | 9804AR | 25 m | ||
36 | Ryser Isabella S | 2001 | DELTA | 0146AD | 25 m | ||
37 | Mller-Srensen Camille | 1996 | KOLDING | 9664AW | 25 m | ||
38 | zkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 25 m | ||
39 | Terp Signe | 1998 | SNDERBORG | 9876AM | 25 m | ||
40 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | ||
41 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 30 september 2010 |
Licens til Haderslev Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:15 |