Ohjelma IKM 2020 Etelä-Suomi 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaiaamu
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Vanders |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, P13,14,15,16 200m SU
|
Finaali 13 years |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Mikko Salmi |
2007 |
NumKis |
3:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
4 |
|
Tuukka Visto |
2007 |
RiUS |
2:39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
5 |
|
Miika Toivonen |
2007 |
RiUS |
2:58.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
6 |
|
Ilja Belov |
2007 |
SiWa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, P13,14,15,16 200m SU |
Finaali 14 years |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
4 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club |
2:53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
5 |
|
Robert Cranston |
2006 |
NumKis |
2:54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, P13,14,15,16 200m SU |
Finaali 15 years |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
1 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
SiWa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
|
Mio Heinola |
2005 |
NumKis |
2:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
|
Aaron Pirinen |
2005 |
JUK |
2:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
4 |
|
Aapo Tuhkanen |
2005 |
TuUS |
2:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
5 |
|
Antti Musikka |
2005 |
Vanders |
2:23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Aron Forslund |
2005 |
BS-PU |
2:30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
7 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
2:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, P13,14,15,16 200m SU |
Finaali 16 years |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Linus Rutanen |
2004 |
BS-PU |
2:33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
3 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
2:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
4 |
|
Danil Seksenov |
2004 |
Vanders |
2:06.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
5 |
|
Joona Kuitu |
2004 |
SiWa |
2:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Joakim Kuhlberg |
2004 |
BS-PU |
2:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
7 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club |
2:42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-31 09.25.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|