Startliste for Novo Nordisk Hillerød Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 1:15.48 | |
2 | 219 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 50 m | 1:16.99 | |
3 | 60 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 1:18.63 | |
4 | 16 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 1:19.86 | |
5 | 64 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 1:20.32 | |
6 | 56 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 1:20.70 | |
7 | 333 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 1:21.48 | |
8 | 66 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 1:21.76 | |
9 | 337 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 1:23.55 | |
10 | 142 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 25 m | 1:23.96 | |
11 | 334 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 1:24.06 | |
12 | 356 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:25.95 | |
13 | 34 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 1:26.64 | |
14 | 204 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:26.96 | |
15 | 72 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 1:28.21 | |
16 | 361 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:29.35 | |
17 | 188 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 25 m | 1:32.00 | ||
18 | 132 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 1:33.28 | |
19 | 206 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 1:33.37 | |
20 | 365 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:34.79 | |
21 | 22 | Jacobsen Mathilde Top | 1999 | HILLERØD | 9968AN | 25 m | 1:35.09 | |
22 | 81 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:35.56 | |
23 | 11 | Esbjerg Agnes | 1999 | HILLERØD | 9998AF | 25 m | 1:35.73 | |
24 | 362 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 1:36.51 | |
25 | 115 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:38.02 | |
26 | 119 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 1:38.37 | |
27 | 217 | Kroll Emma Just | 1998 | KVIK | 9834AP | 25 m | 1:38.93 | |
28 | 89 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 1:40.00 | |
29 | 7 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 1:40.28 | |
30 | 9 | Ehlert Kamilla | 1998 | HILLERØD | 9846AM | 25 m | 1:41.89 | |
31 | 268 | Cour Emma la | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:43.87 | |
32 | 382 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 1:44.21 | |
33 | 376 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 1:44.74 | |
34 | 182 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 25 m | 1:45.00 | ||
35 | 185 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:48.00 | |
36 | 317 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:48.21 | |
37 | 170 | Haurholm Alberthe | 1998 | ORIENT | 9894AU | 25 m | 1:48.34 | |
38 | 101 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:48.61 | |
39 | 174 | Jakobsen Maiken | 1999 | ORIENT | 9962AK | 25 m | 1:49.49 | |
40 | 308 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:50.00 | |
41 | 191 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 1:51.29 | |
42 | 315 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:51.86 | |
43 | 381 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 25 m | 1:52.26 | ||
44 | 199 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:53.70 | |
45 | 309 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:53.76 | |
46 | 363 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 1:54.17 | |
47 | 452 | Pedersen Emma | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 1:54.50 | ||
48 | 189 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:54.60 | |
49 | 321 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 1:55.00 | |
50 | 432 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | 1:59.95 | ||
51 | 82 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 2:02.50 | |
52 | 299 | Leeden Ida van der | 1999 | ALLERØD | 9966AN | 25 m | 2:02.74 | |
53 | 180 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 2:03.03 | |
54 | 107 | Hansen Anna Skovby | 2000 | HELSINGØR | 0082AM | 25 m | 2:03.98 | |
55 | 300 | Bobjerg Emma | 2000 | ALLERØD | 0052AJ | 25 m | 2:04.51 | |
56 | 271 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:05.45 | ||
57 | 90 | Bahrensceer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 25 m | 2:06.16 | |
58 | 79 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 2:07.92 | |
59 | 29 | Leth-Petersen Caroline | 2000 | HILLERØD | 0096AN | 25 m | 2:08.80 | |
60 | 443 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 25 m | 2:09.40 | ||
61 | 437 | Gregersen Thea | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 2:09.44 | ||
62 | 434 | Christensen Josefine | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:10.00 | ||
63 | 420 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 2:10.28 | |
64 | 304 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 2:10.96 | |
65 | 433 | Dal Sara-Louise Bro | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 2:11.00 | ||
66 | 438 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:11.00 | ||
67 | 416 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:11.34 | |
68 | 13 | Gerlach Katrine | 2001 | HILLERØD | 0192AE | 25 m | 2:14.70 | |
69 | 39 | Saarde Lea Fauerholdt | 2000 | HILLERØD | 0076AI | 25 m | 2:17.95 | |
70 | 25 | Jensen Liv | 2001 | HILLERØD | 0128AB | 25 m | 2:21.88 | |
71 | 415 | Carlsen Maria Elizabeth | 2001 | BIRKERØD | 0196AA | 25 m | 2:24.79 | |
72 | 47 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 25 m | 2:29.51 | |
73 | 137 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 2:31.49 | |
74 | 37 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | ||
75 | 44 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | ||
76 | 421 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | ||
77 | 419 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | ||
78 | 418 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | ||
79 | 417 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | ||
80 | 413 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | ||
81 | 102 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
82 | 106 | Gørtz Mie | 1999 | HELSINGØR | 9988AQ | 25 m | ||
83 | 114 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
84 | 122 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
85 | 126 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
86 | 5 | Bantz Asta | 1999 | HILLERØD | 9944AT | 25 m | ||
87 | 234 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | ||
88 | 99 | Brass Sophie U. de | 2001 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 08 oktober 2010 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:59 |