Startliste for Novo Nordisk Hillerød Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Novo Nordisk Hillerød Cup |
|
Udskriftsdato |
08 oktober 2010 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
19:26 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
421 |
2 |
Olivia Iris Ryding |
2001 |
0136AD |
BIRKERØD |
|
25m |
|
416 |
3 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
|
298 |
4 |
Elsebeth D. Schultz |
2000 |
0006AH |
ALLERØD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Sara L. Brinch |
2000 |
0052AF |
HELSINGØR |
|
25m |
|
206 |
2 |
Mie Eskildsen |
1997 |
9748AD |
KVIK |
|
25m |
|
418 |
3 |
Caroline Fritzböger |
2001 |
0172AE |
BIRKERØD |
|
25m |
|
413 |
4 |
Andrea M. Lang Bolvig |
2000 |
0048AE |
BIRKERØD |
|
25m |
|
419 |
5 |
Lea Joensen |
2001 |
0118AC |
BIRKERØD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
417 |
1 |
Lina Friis |
2001 |
0172AB |
BIRKERØD |
|
25m |
|
460 |
2 |
Lærke Koch Sonnenborg |
2000 |
0012AF |
ALLERØD |
|
25m |
4:20.00 |
305 |
3 |
Amanda Egerod Lund |
2000 |
0046AA |
ALLERØD |
|
25m |
3:50.50 |
80 |
4 |
Victoria Ringgaard |
2000 |
0016AH |
FR.SUND |
|
25m |
4:16.21 |
415 |
5 |
Maria Elizabeth Carlsen |
2001 |
0196AA |
BIRKERØD |
|
25m |
|
216 |
6 |
Sofie Kornbek |
2000 |
0084AD |
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
0058AA |
MK 31 |
|
25m |
3:27.01 |
202 |
2 |
Natacha Bergmann |
1998 |
9856AB |
KVIK |
|
25m |
3:06.40 |
341 |
3 |
Sara Fogh Myrup |
1997 |
9798AF |
BIRKERØD |
|
25m |
3:04.74 |
179 |
4 |
Regitze Andersen |
1996 |
9628AG |
MK 31 |
|
25m |
3:05.00 |
459 |
5 |
Kathrine Pii Frederiksen |
2000 |
0036AA |
ALLERØD |
|
25m |
3:18.63 |
420 |
6 |
Luna Juul Lentoft |
2000 |
0044AE |
BIRKERØD |
|
25m |
3:32.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
124 |
1 |
Maria Kaisa Mundt |
1998 |
9896AA |
HELSINGØR |
|
25m |
2:59.45 |
252 |
2 |
Cecilie Jørgensen |
1998 |
9894AM |
HELSINGE |
|
25m |
2:57.20 |
342 |
3 |
Caroline Oxholm |
1997 |
9788AF |
BIRKERØD |
|
25m |
2:51.93 |
253 |
4 |
Louise Jørgensen |
1995 |
9524AT |
HELSINGE |
|
25m |
2:54.07 |
310 |
5 |
Henriette Hemmingsen |
1998 |
9858AA |
ALLERØD |
|
25m |
2:58.40 |
100 |
6 |
Asta Skovgaard Eriksen |
1998 |
9874AI |
HELSINGØR |
|
25m |
3:02.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
211 |
1 |
Josephine Holm |
1999 |
9982AA |
KVIK |
|
25m |
2:48.91 |
203 |
2 |
Cecilie Christensen |
1997 |
9782AD |
KVIK |
|
25m |
2:48.52 |
14 |
3 |
Louise Sørensen Gosvig |
1997 |
9784AA |
HILLERØD |
|
25m |
2:44.86 |
33 |
4 |
Louise R. Hartmann Nielse |
1997 |
9764AP |
HILLERØD |
|
25m |
2:48.01 |
110 |
5 |
Frederikke Houen |
1998 |
9824AI |
HELSINGØR |
|
25m |
2:48.67 |
28 |
6 |
Lærke Lindgreen Lauritsen |
1997 |
9708AK |
HILLERØD |
|
25m |
2:49.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
388 |
1 |
Siham Saud |
1997 |
9712AF |
HERLEV |
|
25m |
2:39.65 |
59 |
2 |
Karoline Hauerbach |
1995 |
9568AO |
HILLERØD |
|
25m |
2:31.30 |
105 |
3 |
Trine Gudnitz |
1987 |
8728AA |
HELSINGØR |
|
25m |
2:17.68 |
325 |
4 |
Isabella Wedel Hansen |
1996 |
9678AH |
ALLERØD |
|
25m |
2:26.29 |
338 |
5 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:33.36 |
380 |
6 |
Anna Gade |
1996 |
9634AF |
HERLEV |
|
25m |
2:41.58 |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 |
Udskriftsdato |
08 oktober 2010 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
19:26 |
|