Startliste for ESK Klubmesterskab 2020, del 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
19/09-2020
Seedede heat Løb 21
|
Stævne navn |
ESK Klubmesterskab 2020, del 2 |
|
Udskriftsdato |
19 september 2020 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|
|
Arrangør |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 september 2020 |
|
|
|
|
Løb 21, 50m Flyben Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
Thea Aggerholm |
2009 |
0974AI |
ESBJERG |
|
25m |
|
94 |
3 |
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
1074AF |
ESBJERG |
|
25m |
|
96 |
4 |
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
1068AE |
ESBJERG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
2 |
Josefine Bay |
2008 |
0876AP |
ESBJERG |
|
25m |
|
104 |
3 |
Sofie Fur Lisby |
2010 |
1036AJ |
ESBJERG |
|
25m |
|
100 |
4 |
Isabelle Weber |
2009 |
0966AI |
ESBJERG |
|
25m |
|
80 |
5 |
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
1080AI |
ESBJERG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
Dicte Underbjerg |
2010 |
1098AE |
ESBJERG |
|
25m |
57.87 |
69 |
3 |
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
0904AG |
ESBJERG |
|
25m |
53.93 |
92 |
4 |
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
1070AF |
ESBJERG |
|
25m |
57.29 |
66 |
5 |
Naya Davidsen |
2008 |
0838AR |
ESBJERG |
|
25m |
1:07.36 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
1072AF |
ESBJERG |
|
25m |
50.40 |
62 |
3 |
Sofie Barack Søe |
2008 |
0836AE |
ESBJERG |
|
25m |
48.87 |
68 |
4 |
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
0858AP |
ESBJERG |
|
25m |
49.21 |
65 |
5 |
Alberte Hansen |
2009 |
0906AI |
ESBJERG |
|
25m |
50.62 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
Carolina Schlander |
2007 |
0764AP |
ESBJERG |
|
25m |
47.22 |
64 |
3 |
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
0916AE |
ESBJERG |
|
25m |
46.65 |
59 |
4 |
Rosa Ella Kjems |
2008 |
0882AH |
ESBJERG |
|
25m |
46.82 |
72 |
5 |
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
0954AG |
ESBJERG |
|
25m |
48.02 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
Line Bach-Henriksen |
2007 |
0742AM |
ESBJERG |
|
25m |
43.69 |
53 |
3 |
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
0876AN |
ESBJERG |
|
25m |
41.77 |
52 |
4 |
Lea Timmermand |
2008 |
0826AE |
ESBJERG |
|
25m |
42.64 |
99 |
5 |
Ida Riddersholm |
2009 |
0918BC |
ESBJERG |
|
25m |
46.23 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
Marie Thorup |
2006 |
0692AR |
ESBJERG |
|
25m |
37.25 |
2 |
3 |
Millie Møller |
2007 |
0768AD |
ESBJERG |
|
25m |
32.04 |
6 |
4 |
Andrea Bjerring Pedersen |
2007 |
0768AF |
ESBJERG |
|
25m |
33.08 |
54 |
5 |
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
0856AE |
ESBJERG |
|
25m |
38.13 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
19 september 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|