Program for Martti Ollgren Uinnit 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martti Ollgren –Uinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere ry. |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 26, 2020 to syys 26, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
137 |
|
Lev Vlasov |
2007 |
TaTu Tampere |
FIN |
33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
caro reponen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
469 |
|
Niklas Silfver |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
330 |
|
Veeti Heittokangas |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Iaroslav Nechepurenko |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
431 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
50.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
398 |
|
Kiri Karttunen |
2009 |
Uinti Tampere |
FIN |
55.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
494 |
|
Sebastian Himanen |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
484 |
|
Ilmari Kokko |
2009 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
482 |
|
Angelo Kippola |
2012 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
493 |
|
Paul Sievers |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
483 |
|
Oliver Gadd |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
492 |
|
Noel Vainio |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
474 |
|
Iaroslav Nikolaev |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
479 |
|
Pinhao Alex Hou |
2009 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
475 |
|
Lauri Saastamoinen |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
145 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-26 16.21.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|