Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Rintauinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
255 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:21.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
163 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:33.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
271 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
263 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:35.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
541 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:38.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
536 |
|
Niklas Ugolnikov |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:39.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
466 |
|
Leo Nieminen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:42.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
261 |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
478 |
|
Eerik Välipakka |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:45.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
59 |
|
Miklas Sarkkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:45.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
64 |
|
Niilo Kommeri |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:46.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
531 |
|
Esa Währn |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:48.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
304 |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
503 |
|
Joel Wahlman |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:51.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
290 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:52.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
519 |
|
Onni Tuohino |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:53.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
197 |
|
Casper Kettunen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:59.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
273 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:03.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
564 |
|
Onni-Aaron Lind |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.60 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
24 |
511 |
|
Artjom Malofejev |
2007 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
517 |
|
Konstantin Terekhov |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
521 |
|
Jere Pasanen |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|