Program för Speedo Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
114 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
457 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:04.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:04.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
116 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
382 |
|
Siiri Konkka |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:06.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
396 |
|
Maura Bergström |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:08.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
45 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:09.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
489 |
|
Aino Paju |
2003 |
Vanders |
FIN |
1:10.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
553 |
|
Taiga Yritys |
2003 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
1:10.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:13.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Jessika Markkanen |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:14.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
183 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
377 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:14.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
474 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:16.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
516 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:16.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
432 |
|
Emilia Niemi |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:17.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
468 |
|
Ilona Kajava |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:17.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
73 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:17.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
500 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:18.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
372 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:19.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
379 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:19.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
192 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
153 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
504 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:21.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
545 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:23.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
247 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
180 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
433 |
|
Pinja Suominen |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:36.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
125 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
44 |
|
Rauha Heikkinen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
11 |
|
Reetta Kanervo |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|