Program för SUM-SIM region 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
SUM-SIM Regionsfinaler 2010 |
|
Utskriftsdatum |
13 november 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
15:04 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 november 2010 |
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim Flickor 13 oy |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
1:11.89 |
30 |
2 |
Klara Johansson |
1997 |
AX1497 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:10.90 |
290 |
3 |
Saga Söderberg |
1997 |
AE0697 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.09 |
235 |
4 |
Elvira Eklund Ramböl |
1997 |
AV5497 |
SOLSTA |
|
25m |
1:09.45 |
257 |
5 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
TUNAFORS |
|
25m |
1:09.54 |
94 |
6 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:10.15 |
159 |
7 |
Hanna Eckerwall |
1997 |
AE0297 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:11.56 |
51 |
8 |
Julia Nordlund |
1998 |
AL2498 |
FALUN |
|
25m |
1:11.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
Madeleine Porshagen |
1997 |
AG6897 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:09.33 |
218 |
2 |
Moa Bremfors |
1997 |
AP9297 |
SK ENA |
|
25m |
1:08.88 |
97 |
3 |
Mikaela Jarlemark |
1998 |
AF2698 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:08.52 |
81 |
4 |
Louise Zettergren |
1997 |
AK3497 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:07.71 |
198 |
5 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:07.78 |
229 |
6 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
1:08.80 |
58 |
7 |
Elin Zetterberg |
1998 |
AQ6498 |
FALUN |
|
25m |
1:08.90 |
228 |
8 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
1:09.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Therese Karlsson |
1997 |
AF9497 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:07.39 |
328 |
2 |
Maria Lövgren |
1997 |
AN2897 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.95 |
308 |
3 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:05.66 |
220 |
4 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
1:04.77 |
154 |
5 |
Olivia Sjöblom |
1997 |
AX0497 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:05.32 |
313 |
6 |
Frida Byström |
1998 |
AH2298 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.75 |
64 |
7 |
Ive Johansson |
1998 |
AG9898 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:07.05 |
338 |
8 |
Alice Ståhle |
1997 |
AW1697 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:07.56 |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 |
Utskriftsdatum |
13 november 2010 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
Utskriftstid |
15:04 |
|