Program for SM ja NSM 2010
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 13, 100m Rintauinti Naiset Nuori |
Maailmanenntys: Rebecca SONI (1987) 1:04.84 2009-07-27 |
Euroopan enntys: Yuliya EFIMOVA (1992) 1:06.08 2008-08-10 |
SE: Eeva Saarinen (1984) 1:09.80 2005-07-25 |
Raksilan hallienntys: Noora Laukkanen (1993) 1:12.25 2008-03-09 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | 520 | Laukkanen Noora | 1993 | OU-73 | 93A392 | 50 m | 1:10.07 | |
2 | 519 | Kivirinta Veera | 1995 | OU-73 | 95A668 | 50 m | 1:14.32 | |
3 | 523 | Pyrl Katja | 1994 | OU-73 | 94A355 | 50 m | 1:14.84 | |
4 | 108 | Latva-Rasku Maisa | 1994 | VanVe | 94A393 | 50 m | 1:15.82 | |
5 | 244 | Nikitin Olga | 1994 | MiUS | 94A634 | 50 m | 1:15.98 | |
6 | 557 | Kuulasmaa Lotta | 1994 | SCR | 94A644 | 50 m | 1:16.32 | |
7 | 472 | Harju Elli | 1994 | AUi | 94A173 | 50 m | 1:16.45 | |
8 | 462 | Soininen Jasmina | 1995 | SK | 95A770 | 50 m | 1:16.67 | |
9 | 187 | Vesala Kati | 1995 | Cetus | 95A832 | 50 m | 1:16.77 | |
10 | 5 | Ferrara Karla | 1993 | HSS | 93B117 | 50 m | 1:17.20 | |
11 | 395 | Vihdanmki Melina | 1995 | RaisU | 95A529 | 50 m | 1:17.29 | |
12 | 11 | Koivusalo Leena | 1993 | HSS | 93A170 | 50 m | 1:17.47 | |
13 | 570 | Tuovinen Jasmin | 1995 | STRiksu | 95A557 | 50 m | 1:17.67 | |
14 | 237 | Pannula Noora | 1993 | LaUS | 93A587 | 50 m | 1:18.03 | |
15 | 373 | Bergstrm Erika | 1996 | RaisU | 96A630 | 50 m | 1:18.12 | |
16 | 478 | Keskinen Maisa | 1993 | AUi | 93A136 | 50 m | 1:18.24 | |
17 | 323 | Uusitalo Eliisa | 1994 | VUS-VSS | 94A416 | 50 m | 1:18.59 | |
18 | 458 | Paloposki Irene | 1994 | SK | 94A483 | 50 m | 1:18.63 | |
19 | 73 | Repo Annukka | 1993 | Poseidon | 93A720 | 50 m | 1:18.84 | |
20 | 353 | Mkinen Anna | 1995 | Koovee | 95A388 | 50 m | 1:18.92 | |
21 | 492 | Vihervuori Nelli | 1996 | AUi | 96A710 | 50 m | 1:19.15 | |
22 | 469 | Mki Kaisa | 1993 | NoPy | 93A944 | 50 m | 1:19.43 | |
23 | 260 | Ahonen Milla | 1994 | SWIM | 94A796 | 50 m | 1:19.53 | |
24 | 551 | Hangasvaara Emilia | 1993 | SCR | 93A890 | 50 m | 1:19.60 | |
25 | 114 | Salmi Elviira | 1996 | VanVe | 96A213 | 50 m | 1:19.62 | |
26 | 144 | Hartikainen Iia | 1994 | Cetus | 94A489 | 50 m | 1:19.82 | |
27 | 256 | Luukkonen Jenni | 1993 | VarU | 93A822 | 50 m | 1:19.95 | |
28 | 524 | Risteel Sofia | 1993 | OU-73 | 93A676 | 50 m | 1:20.15 | |
29 | 160 | Lankinen Elina | 1993 | Cetus | 93A128 | 50 m | 1:20.59 | |
30 | 525 | Ukkola Iiris | 1994 | OU-73 | 94A239 | 50 m | 1:20.72 | |
31 | 346 | Lahtinen Emilia | 1996 | Koovee | 96A339 | 50 m | 1:20.81 | |
32 | 250 | Vainio Emmi | 1993 | MiUS | 93A279 | 50 m | 1:21.32 | |
33 | 388 | Reinvall Ninni | 1994 | RaisU | 94A381 | 50 m | 1:21.33 | |
34 | 211 | Sariola Sini | 1996 | JoUS | 96A261 | 50 m | 1:21.82 | |
35 | 347 | Laine Jonna | 1993 | Koovee | 93A244 | 50 m | 1:22.30 | |
36 | 310 | Karjalainen Sarah | 1994 | VUS-VSS | 94A059 | 50 m | 1:22.35 | |
37 | 59 | Rmnen Marissa | 1994 | MaU | 94A333 | 50 m | 1:22.39 | |
38 | 279 | Makkonen Johanna | 1993 | SWIM | 93A894 | 50 m | 1:23.27 | |
39 | 238 | Rinteel Jenni | 1994 | LaUS | 94A610 | 50 m | 1:23.45 | |
40 | 412 | Manninen Eveliina | 1993 | TaTU | 93A896 | 50 m | 1:23.77 | |
41 | 484 | Mkknen Julia | 1996 | AUi | 96A709 | 50 m | 1:23.81 | |
42 | 253 | Karhu Laura | 1995 | SUS | 95A378 | 50 m | 1:24.02 | |
43 | 407 | Allonen Veera | 1994 | TaTU | 94A399 | 50 m | 1:24.09 | |
44 | 342 | Ahokas Anu | 1994 | Koovee | 94A586 | 50 m | 1:24.23 | |
45 | 403 | Hurtta Anna | 1993 | SomE | 93A756 | 50 m | 1:24.26 | |
Tekij: WinGrodan 1.18.00 | Tulostuspivmr | 05 heinkuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 15:23 |