Program för UGP 3 2019-2020, Tibble
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibble |
Arrangör: |
Stockholms Simförbund & Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
508 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:09.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
517 |
|
Amanda Takala |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:10.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
528 |
|
Linn Melander |
2005 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:11.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
269 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:13.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
521 |
|
Felicia Brännbäck |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:15.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
265 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:16.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
446 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:16.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
536 |
|
Elsa Svahn |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:17.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
549 |
|
Jessika Watanabe |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:18.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
509 |
|
Elin Bergman |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:19.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
507 |
|
Oliwia Kantecki |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:19.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
533 |
|
Frida Steen |
2005 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:20.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
288 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:20.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
518 |
|
Lovisa Fantenberg |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:21.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
526 |
|
Milla Wahlund |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:21.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
460 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:22.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
281 |
|
Vida Haesert |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:22.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
550 |
|
Ella Renholm |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:22.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
266 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:23.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
515 |
|
Hanna Åkerman |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:23.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
463 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:24.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
442 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:24.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
454 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:24.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
467 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:25.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
524 |
|
Hanna Sköld |
2005 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:26.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
450 |
|
Hannah Haux |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
542 |
|
Elin Höök |
2005 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:28.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
284 |
|
Alva Herlitz |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:29.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
439 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:30.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
525 |
|
Ida Johansson |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:31.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
198 |
|
Linnea Sjöström |
2005 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:32.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
452 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:32.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
537 |
|
Isabelle Skytt |
2005 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:34.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
722 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:34.54 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
35 |
539 |
|
Hanna Areblad |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:36.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
725 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:36.97 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
37 |
530 |
|
Elise Klingh |
2005 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:39.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
196 |
|
Viola Blomberg |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:39.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
724 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:40.07 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
40 |
541 |
|
Ebba Björkén |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:42.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
462 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:43.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
726 |
|
Olivia Bäck |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:45.61 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
43 |
447 |
|
Alexandra Kanhamn |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:46.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
547 |
|
Emma Van De Beek |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:47.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
532 |
|
Josefine Hafstad |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
546 |
|
Fanny Krekula |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:51.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
490 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:53.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
453 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:53.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
531 |
|
Fanny Karls |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:55.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
283 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:08.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
482 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
3:11.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
494 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
3:13.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
565 |
|
Evelina Dahlberg |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
199 |
|
Sara Norman Widell |
2006 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
566 |
|
Adella Nordin |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-06 09:42:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|