Program for Swedish Grand Prix 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Friday 6 March 2020 17:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Hylliebadet |
Organizer: |
Svensk Simidrott & Malmö KK |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 6, 2020 to Mar 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
4:17.32 |
|
Adam Paulsson |
1995 |
SK Elfsborg (SWE) |
Neapel |
2019-07-10 |
|
|
SJ |
4:19.82 |
|
Erik Persson |
1994 |
Kungsbacka SS (SWE) |
Eindhoven |
2014-04-10 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
38 |
|
Patrick Staber |
1996 |
Team Austria |
AUT |
4:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
151 |
|
Adam Paulsson |
1995 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
4:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
John Britton |
1995 |
Ealing Swimming Club |
GBR |
4:23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Arthur Dalén Ellegaard |
2001 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
125 |
|
Bertram Dreyer Riis |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
377 |
|
Carl Göransson |
2000 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
59 |
|
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
297 |
|
Filip Salbrink |
2002 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
4:44.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
374 |
|
Martin Melinder |
2001 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:46.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
174 |
|
John Brolin |
2002 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
4:47.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
131 |
|
Valdemar Brøns |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:49.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
364 |
|
Adi Ramovic |
2004 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
4:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200 |
|
Alan Jovic |
2004 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
4:50.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
380 |
|
Christopher Lindholm |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Oskari Aalto |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:52.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
292 |
|
Ian Hangård |
2002 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
4:52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
319 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
129 |
|
Oliver Søgaard-Andersen |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:54.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
245 |
|
Marcus Kindberg |
1993 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
338 |
|
Theo Oerther |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
5:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
281 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
5:13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
208 |
|
Marcus Nykvist |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:07.12 |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-07 14:00:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|