Program for Rollot 2010
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 2, 200m Sekauinti T10 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | 212 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 00A252 | 50 m | 3:14.65 | |
2 | 366 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 00A178 | 50 m | 3:18.69 | |
3 | 13 | Jacobson Wilma | 2000 | HSS | 00A127 | 50 m | 3:21.45 | |
4 | 8 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 00A064 | 50 m | 3:25.71 | |
5 | 186 | Sahla Anni | 2000 | VanVe | 00A001 | 50 m | 3:25.83 | |
6 | 202 | Aalto Ella | 2000 | Cetus | 00A232 | 50 m | 3:28.38 | |
7 | 741 | Hurskainen Katri | 2000 | OuLo | 00A084 | 50 m | 3:34.33 | |
8 | 705 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 00A122 | 50 m | 3:34.70 | |
9 | 190 | Jalonen Amanda | 2000 | KirU | 00A240 | 50 m | 3:34.75 | |
10 | 164 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | SGR | 00A462 | 50 m | 3:35.08 | |
11 | 87 | Peltonen Pinja | 2000 | NumKis | 00A046 | 50 m | 3:36.31 | |
12 | 21 | Kuusniemi-Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 50 m | 3:37.00 | |
13 | 80 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 00A310 | 50 m | 3:37.99 | |
14 | 24 | Lehtonen Saara | 2000 | HSS | 00A068 | 50 m | 3:38.23 | |
15 | 173 | Wahlstedt Veronica | 2000 | SGR | 00A175 | 50 m | 3:39.33 | |
16 | 605 | Salminen Fiia | 2000 | TaUS | 00A286 | 50 m | 3:39.46 | |
17 | 830 | Ollila Lotta-Maria | 2000 | UKK | 00A395 | 50 m | 3:39.88 | |
18 | 459 | Haapala Kristiina | 2000 | KU | 00A359 | 50 m | 3:40.56 | |
19 | 295 | Lillman Essi-Maria | 2000 | LaUS | 00A057 | 50 m | 3:40.74 | |
20 | 610 | Toivonen Nelli | 2000 | TaUS | 00A290 | 50 m | 3:41.08 | |
21 | 302 | Ravi Pinja | 2000 | LaUS | 00A056 | 50 m | 3:43.31 | |
22 | 731 | Kyllönen Hilda | 2000 | KuKi | 00A297 | 50 m | 3:44.31 | |
23 | 663 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 00A170 | 50 m | 3:45.68 | |
24 | 98 | Keränen Sonja | 2000 | NurKu | 00A471 | 50 m | 3:45.85 | |
25 | 813 | Sarasvirta Maria | 2000 | EuraST | 00A134 | 50 m | 3:46.06 | |
26 | 149 | Tahvanainen Anna | 2000 | RiUS | 00A313 | 50 m | 3:46.67 | |
27 | 765 | Pesonen Fanny | 2000 | OU-73 | 00A061 | 50 m | 3:47.69 | |
28 | 732 | Kyllönen Reetta | 2000 | KuKi | 00A301 | 50 m | 3:48.13 | |
29 | 208 | Jauhiainen Jonna | 2000 | Cetus | 00A245 | 50 m | 3:49.70 | |
30 | 231 | Salokorpi Siiri | 2000 | Cetus | 00A268 | 50 m | 3:50.73 | |
31 | 476 | Lumio Ella | 2000 | Koovee | 00A159 | 50 m | 3:51.37 | |
32 | 758 | Aaltomaa Milka | 2000 | OU-73 | 00A016 | 50 m | 3:51.50 | |
33 | 822 | Partamies Veera | 2000 | Octopus | 00A008 | 50 m | 3:51.69 | |
34 | 276 | Maxwell Siiri | 2000 | KuUS | 00A564 | 50 m | 3:51.72 | |
35 | 177 | Häkkinen Sara | 2000 | SiHy | 00A202 | 50 m | 3:55.49 | |
36 | 527 | Kortelainen Aurora | 2000 | RaisU | 00A357 | 50 m | 3:56.40 | |
37 | 529 | Matala-Aho Elina | 2000 | RaisU | 00A256 | 50 m | 3:58.90 | |
38 | 775 | Hekkala Mari | 2000 | OUS | 00A082 | 50 m | 3:59.83 | |
39 | 762 | Lahtinen Riikka | 2000 | OU-73 | 00A060 | 50 m | 4:00.47 | |
40 | 482 | Vesterbacka Maria | 2000 | Koovee | 00A113 | 50 m | 4:00.50 | |
41 | 508 | Rantamäki Emmi | 2000 | PoPy | 00A200 | 50 m | 4:01.58 | |
42 | 462 | Hietikko Veera | 2000 | KU | 00A360 | 50 m | 4:01.64 | |
43 | 801 | Kunnari Iida | 2000 | SCR | 00A121 | 50 m | 4:02.43 | |
44 | 589 | Järvinen Siiri | 2000 | TaUS | 00A350 | 50 m | 4:04.99 | |
Tekijä: WinGrodan 1.18.00 | Tulostuspäivämäärä | 11 kesäkuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura | Tulostusaika | 09:12 |