Startliste for Rollot 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Lähtölista Laji 20
|
Kilpailu |
Rollo-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 kesäkuu 2010 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kuopio |
|
Tulostusaika |
20:06 |
|
|
Järjestäjä |
KuUS |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
2010-06-11 |
|
|
|
|
Laji 20, 100m Rintauinti T12 |
Loppukilpailut (10) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Satu-Lotta Pitko |
1998 |
98A148 |
KemUS |
|
50m |
1:42.96 |
1:42.96 |
3 |
Lotta Hämäläinen |
1998 |
98A987 |
HSS |
|
50m |
1:42.70 |
1:42.70 |
4 |
Beatrice Corander |
1998 |
98A252 |
Cetus |
|
50m |
1:42.79 |
1:42.79 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sanni Malinen |
1998 |
98A551 |
Cetus |
|
50m |
1:42.37 |
1:42.37 |
2 |
Ida Metsämäki |
1998 |
98A672 |
SalU |
|
25m |
1:39.10 |
1:42.10 |
3 |
Erika Lahtinen |
1998 |
98A082 |
Koovee |
|
50m |
1:41.73 |
1:41.73 |
4 |
Anni Raussi |
1998 |
98A279 |
KoVe-Ve |
|
50m |
1:41.77 |
1:41.77 |
5 |
Iida-Maria Rantanen |
1998 |
98A373 |
TaUS |
|
25m |
1:39.27 |
1:42.27 |
6 |
Tessa Männikkö |
1998 |
98A677 |
Cetus |
|
50m |
1:42.43 |
1:42.43 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anniina Potkonen |
1998 |
98A145 |
TaUS |
|
50m |
1:41.48 |
1:41.48 |
2 |
Taru Salmi |
1998 |
98A585 |
KoUS |
|
25m |
1:37.91 |
1:40.91 |
3 |
Julia Valikainen |
1998 |
98A894 |
KemUS |
|
50m |
1:40.37 |
1:40.37 |
4 |
Ella Silfvenius |
1998 |
98A492 |
ÅSK |
|
50m |
1:40.50 |
1:40.50 |
5 |
Ninni Luoma |
1998 |
98A746 |
Koovee |
|
25m |
1:38.35 |
1:41.35 |
6 |
Emilia Lähteenmäki |
1998 |
98A521 |
RauS |
|
25m |
1:38.60 |
1:41.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Essi Vilmilä |
1998 |
98A205 |
SCR |
|
25m |
1:36.86 |
1:39.86 |
2 |
Nelli Honkanen |
1998 |
98A186 |
RauS |
|
25m |
1:36.80 |
1:39.80 |
3 |
Erika Luukkanen |
1998 |
98A168 |
VuUS |
|
25m |
1:36.36 |
1:39.36 |
4 |
Netta Nuutinen |
1998 |
98A181 |
RaisU |
|
25m |
1:36.48 |
1:39.48 |
5 |
Emma Isomäki |
1998 |
98A292 |
PUS |
|
50m |
1:39.81 |
1:39.81 |
6 |
Onerva Lahtinen |
1998 |
98A801 |
KeUi |
|
50m |
1:39.93 |
1:39.93 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Janina Selonen |
1998 |
98A532 |
Cetus |
|
50m |
1:38.93 |
1:38.93 |
2 |
Wilma Kiviaho |
1998 |
98A329 |
KemPy |
|
50m |
1:38.20 |
1:38.20 |
3 |
Elisa Satta |
1998 |
98A116 |
SCR |
|
50m |
1:37.33 |
1:37.33 |
4 |
Roosa Andelin |
1998 |
98A077 |
HyUS |
|
25m |
1:34.81 |
1:37.81 |
5 |
Lotta Heikkinen |
1998 |
98A165 |
OUS |
|
50m |
1:38.25 |
1:38.25 |
6 |
Juuli Koskinen |
1998 |
98A053 |
SWIM |
|
25m |
1:36.10 |
1:39.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mila Pelttari |
1998 |
98A925 |
JUK |
|
50m |
1:36.99 |
1:36.99 |
2 |
Emma Janhonen |
1998 |
98A919 |
JUK |
|
50m |
1:36.84 |
1:36.84 |
3 |
Rita Mäki-Puhtila |
1998 |
98A122 |
LaUS |
|
25m |
1:33.84 |
1:36.84 |
4 |
Ella Rantamäki |
1998 |
98A030 |
PoPy |
|
50m |
1:36.84 |
1:36.84 |
5 |
Marena Miettinen |
1998 |
98A121 |
KuUS |
|
25m |
1:33.96 |
1:36.96 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lotta Raiski |
1998 |
98A210 |
LaUS |
|
50m |
1:36.52 |
1:36.52 |
2 |
May Vannasmaa |
1998 |
98A422 |
Cetus |
|
50m |
1:35.87 |
1:35.87 |
3 |
Nea Suominen |
1998 |
98A260 |
RaisU |
|
25m |
1:32.23 |
1:35.23 |
4 |
Jasmin Ruohonen |
1998 |
98A167 |
TaUS |
|
50m |
1:35.69 |
1:35.69 |
5 |
Aada Illikainen |
1998 |
98A158 |
OUS |
|
50m |
1:36.41 |
1:36.41 |
6 |
Laura Mattila |
1998 |
98A124 |
Koovee |
|
50m |
1:36.60 |
1:36.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Carita Heikkala |
1998 |
98A115 |
OuLo |
|
50m |
1:34.34 |
1:34.34 |
2 |
Heli Parviainen |
1998 |
98A018 |
JoUS |
|
25m |
1:31.19 |
1:34.19 |
3 |
Elina Rauvala |
1998 |
98A098 |
OUS |
|
25m |
1:30.48 |
1:33.48 |
4 |
Tiia Turunen |
1998 |
98A011 |
LrU |
|
50m |
1:34.06 |
1:34.06 |
5 |
Anna Röytiö |
1998 |
98A003 |
SCR |
|
50m |
1:34.31 |
1:34.31 |
6 |
Salla Vertanen |
1998 |
98A295 |
SiWa |
|
50m |
1:34.94 |
1:34.94 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sanni Ikonen |
1998 |
98A220 |
LaUS |
|
50m |
1:33.15 |
1:33.15 |
2 |
Aura Lehtonen |
1998 |
98A177 |
HSS |
|
25m |
1:28.28 |
1:31.28 |
3 |
Nea Kontturi |
1998 |
98A006 |
Cetus |
|
50m |
1:30.95 |
1:30.95 |
4 |
Katerina Lotto |
1998 |
98A580 |
HSS |
|
50m |
1:31.05 |
1:31.05 |
5 |
Tiia Puolakka |
1998 |
98A086 |
ÅSK |
|
50m |
1:32.13 |
1:32.13 |
6 |
Kerttu Koivuniemi |
1998 |
98A052 |
NurKu |
|
50m |
1:33.43 |
1:33.43 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emilia Potkonen |
1998 |
98A146 |
TaUS |
|
50m |
1:30.39 |
1:30.39 |
2 |
Anni Heininen |
1998 |
98A046 |
PiTU |
|
50m |
1:30.00 |
1:30.00 |
3 |
Hanna Hammar |
1998 |
98A182 |
TaUS |
|
50m |
1:25.85 |
1:25.85 |
4 |
Lotta Jacobson |
1998 |
98A307 |
HSS |
|
50m |
1:26.32 |
1:26.32 |
5 |
Nea Mäkelä |
1998 |
98A120 |
KemPy |
|
25m |
1:27.37 |
1:30.37 |
6 |
Nora Vihervuori |
1998 |
98A102 |
RaisU |
|
25m |
1:27.73 |
1:30.73 |
Tekijä: WinGrodan 1.18.00 |
Tulostuspäivämäärä |
11 kesäkuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura |
Tulostusaika |
20:06 |
|