Startliste for Umestänket 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Arrangör: |
Umeå SS |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 feb 2020 till den 23 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
NM Kval |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
54.61 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns SS (SWE) |
Doha, QAT |
2014-12-07 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
85 |
|
Ronja Vikström |
1996 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:01.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
116 |
|
Maja Byström |
2003 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Randi Arnesen |
2005 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Agnes Gustafsson |
2003 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:08.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Wilma Wenden |
2002 |
Bureå Simsällskap |
SWE |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Klara Lindqvist |
2005 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
94 |
|
Johanna Ahlenius |
2003 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:10.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
105 |
|
Vilma Fagerström |
2005 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
93 |
|
Emelie Ohlin |
2003 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
119 |
|
Julia Blomqvist |
2005 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
130 |
|
Julia Hellström |
2006 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
107 |
|
Tyra Östberg |
2004 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
Ella Heed |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
243 |
|
Ebba Vedman |
2002 |
Höga Kustens Simsällskap |
SWE |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
127 |
|
Stina Koskenniemi |
2006 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
71 |
|
Ellen Larsson |
2001 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
1:21.54 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50 |
|
Heidi Nilsson |
2005 |
Piteå Sim |
SWE |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
29 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:22.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
112 |
|
Sandra Trigell |
2005 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
113 |
|
Agnes Löfgren |
2005 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
42 |
|
Mirjam Edin |
2006 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:24.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
97 |
|
Elin Öberg |
2004 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Ida Martinell |
2005 |
Björna Idrottsförening |
SWE |
1:29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
126 |
|
Vera Wall |
2006 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
138 |
|
Sofia Izarra |
2008 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
21 |
|
Hanna Svan |
2009 |
Bureå Simsällskap |
SWE |
1:38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
8 |
|
Emma Sjöberg |
2004 |
Björna Idrottsförening |
SWE |
1:45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
234 |
|
Vera Pettersson |
2009 |
Dorotea IF |
SWE |
2:08.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
244 |
|
Elma Moberg |
2007 |
Höga Kustens Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-23 07:38:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|