Program for Umestänket 2020
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Arrangör: |
Umeå SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 feb 2020 till den 23 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
25m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
87 |
|
Felix Bengs Stattin |
2002 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
203 |
|
Emil Dahlberg |
1997 |
IKSU Simning |
SWE |
12.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
109 |
|
Iyas Kalash |
2004 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
12.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
253 |
|
Erik Palm |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
SWE |
14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Daniel Larsson |
2002 |
Björna Idrottsförening |
SWE |
14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
182 |
|
Edvin Lideskog |
2005 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
248 |
|
Hubert Konopka |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
SWE |
15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
184 |
|
Axel Fällman |
2005 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
98 |
|
Måns Hallgren |
2006 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
137 |
|
Theodore Brändström |
2009 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
246 |
|
Sebastian Sundkvist |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
SWE |
17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
187 |
|
Felix De Santana |
2005 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
55 |
|
Johannes Persson |
2008 |
Piteå Sim |
SWE |
20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
135 |
|
Leo Nordberg |
2006 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
21.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
129 |
|
Morgan Kemppe |
2008 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
78 |
|
Malte Magnusson |
2008 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
22.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
176 |
|
Viktor Hvid Persson |
2007 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
197 |
|
Jonah Norberg |
2005 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
11 |
|
Lukas Jakobsson |
2006 |
Björna Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
32 |
|
Elvin Stödberg |
2005 |
Hörnefors Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-23 07:38:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|