Program for DGI Landsmesterskab 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Løb 6, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 2:47.11 | |
2 | 66 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 2:48.42 | |
3 | 233 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 2:48.76 | |
4 | 431 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 2:51.12 | |
5 | 23 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 2:52.15 | |
6 | 581 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 2:54.33 | |
7 | 576 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 3:04.85 | |
8 | 94 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 3:04.87 | |
9 | 619 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 3:07.34 | |
10 | 208 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 3:07.91 | |
11 | 408 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 3:08.13 | |
12 | 137 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 3:11.09 | |
13 | 677 | Lauridsen Louise | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AK | 50 m | 3:11.54 | |
14 | 151 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 3:13.78 | |
15 | 665 | Irmschler Mathilde | 2006 | DGI MIDTJY | 0606AS | 25 m | 3:20.87 | |
16 | 444 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:22.00 | |
17 | 552 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 3:22.53 | |
18 | 381 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 3:23.68 | |
19 | 585 | Juhl-Pedersen Mie | 2006 | DGI SYDØST | 0604AW | 25 m | 3:25.20 | |
20 | 624 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | DGI SYDØST | 0598AY | 25 m | 3:26.38 | |
21 | 338 | Lydersen Anna Skovhus | 2007 | DGI NORDJY | 0772AP | 25 m | 3:26.85 | |
22 | 196 | Huss Malou | 2006 | DGI ØSTJY | 0606AT | 25 m | 3:26.93 | |
23 | 46 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | DGI SYDVE | 0418BB | 25 m | 3:27.04 | |
24 | 525 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 0546BA | 25 m | 3:27.07 | |
25 | 121 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 3:28.16 | |
26 | 42 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | DGI SYDVE | 0762AR | 25 m | 3:29.21 | |
27 | 351 | Nørgaard Benedicte | 2004 | DGI NORDJY | 0474BC | 25 m | 3:29.79 | |
28 | 656 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 3:30.74 | |
29 | 468 | Hvass Alvina Vahala | 2006 | DGI FYN | 0606AH | 25 m | 3:32.50 | |
30 | 518 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 3:33.98 | |
31 | 258 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 0434BB | 25 m | 3:34.94 | |
32 | 386 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 3:35.10 | |
33 | 407 | Borup Johanna Sandager | 2005 | DGI NORDJY | 0548BC | 25 m | 3:36.35 | |
34 | 200 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 3:36.81 | |
35 | 194 | Holst-Jørgensen Thora | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AS | 25 m | 3:36.89 | |
36 | 463 | Henriksen Julie | 2005 | DGI FYN | 0516BA | 25 m | 3:38.39 | |
37 | 499 | Meyer Victoria | 2004 | DGI FYN | 0402BD | 25 m | 3:38.39 | |
38 | 445 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 3:38.60 | |
39 | 273 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 3:41.15 | |
40 | 589 | Kristensen Dichte | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:43.55 | ||
41 | 140 | Dahl Anne Juel | 2007 | DGI ØSTJY | 0706AP | 25 m | 3:44.46 | |
42 | 375 | Lucassen Mathilde | 2007 | DGI NORDJY | 0746AU | 25 m | 3:44.93 | |
43 | 490 | Larsen Freja Rex | 2006 | DGI FYN | 0672AX | 25 m | 3:45.90 | |
44 | 657 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | DGI MIDTJY | 0724AK | 25 m | 3:45.91 | |
45 | 34 | Tygesen Anna | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 3:48.05 | ||
46 | 613 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | DGI SYDØST | 0718AY | 25 m | 3:49.51 | |
47 | 10 | Diab Isabell Chelina Fros | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 3:50.38 | ||
48 | 350 | Primdahl Anne | 2006 | DGI NORDJY | 0612AT | 25 m | 3:50.83 | |
49 | 254 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 3:51.70 | |
50 | 244 | Nielsen Annika Elmstrøm | 2005 | DGI ØSTJY | 0594BC | 25 m | 3:56.27 | |
51 | 44 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 0248BD | 25 m | 3:56.31 | |
52 | 41 | Christens Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 0366BF | 25 m | 4:00.52 | |
53 | 357 | Andersen Lærke | 2009 | DGI NORDJY | 0996BB | 25 m | 4:02.62 | |
54 | 279 | Starup Karoline | 2008 | DGI ØSTJY | 0848AL | 25 m | 4:10.00 | |
55 | 693 | Klemmensen Asta | 2008 | DGI MIDTJY | 0872AI | 25 m | 4:14.13 | |
56 | 491 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 0882AN | 25 m | 4:14.60 | |
57 | 288 | Søjberg Camilla | 2009 | DGI ØSTJY | 0932BA | 25 m | 4:15.78 | |
58 | 210 | Jørgensen Anna Kornum | 2008 | DGI ØSTJY | 0824AV | 25 m | 4:28.31 | |
59 | 246 | Nikolajsen Bodil Sloth | 2008 | DGI ØSTJY | 0848AU | 25 m | 4:29.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |