Program för TYR Knatte Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Dag 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Järfällabadet |
Arrangör: |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Po 11-12
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
3 |
|
Filip Nygren |
2008 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
4 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Axel Sedlacek |
2009 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Po 11-12 |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
1 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Marcus Thisner |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
53.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Albin Forsberg |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
50.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
4 |
|
Erik Förborgen |
2008 |
TYRESÖ SS |
47.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Max Löfgren |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
50.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
50.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
7 |
|
Oskar Joona |
2008 |
SÖDERTÖRN |
58.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
8 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Po 11-12 |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
1 |
|
Nicolás Garcia |
2008 |
SKK |
47.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
2 |
|
Oscar Sagelius |
2008 |
SS04 |
45.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
44.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
4 |
|
Lucas Tang |
2008 |
SS04 |
43.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
5 |
|
Vilgot Hårding-Nordkvist |
2008 |
TYRESÖ SS |
43.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
6 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
SKURU IK |
44.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
7 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
SS04 |
45.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
8 |
|
David Demirian |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
47.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Po 11-12 |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Algot Augustsson Spets |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
42.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
2 |
|
Viggo Johansson |
2008 |
SS04 |
42.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Simon Siljekvist |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
38.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Martin Löf |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
32.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Nils Franzen |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
36.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Melvin Eriksson |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
39.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
7 |
|
Max Nordanberg |
2008 |
VÄSTERÅS |
42.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
8 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
SKURU IK |
43.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 16:26:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|