Program for Region Syd Turnering 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
22-02-2020
Løb 8, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 1:18.90 | |
2 | 70 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 2:16.37 | |
3 | 205 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 2:22.73 | |
4 | 271 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:24.36 | |
5 | 156 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 2:24.38 | |
6 | 59 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 2:27.70 | |
7 | 95 | Faurby Alberte | 2005 | ERRITSØ | 0506AV | 25 m | 2:32.06 | |
8 | 243 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 2:35.58 | |
9 | 155 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 2:36.67 | |
10 | 181 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 25 m | 2:36.86 | |
11 | 154 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 2:38.57 | |
12 | 44 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 2:44.04 | |
13 | 225 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 2:44.52 | |
14 | 137 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 2:47.40 | |
15 | 169 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 0654AL | 25 m | 2:47.43 | |
16 | 128 | Knudsen Lærke Ør | 2006 | DELTA | 0684AV | 25 m | 2:51.23 | |
17 | 210 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 2:57.91 | |
18 | 163 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 3:04.79 | |
19 | 242 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | 3:05.42 | |
20 | 236 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 3:11.37 | |
21 | 153 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | BLÅVANDSHU | 0762AR | 25 m | 3:12.65 | |
22 | 256 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:16.56 | |
23 | 209 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 3:16.68 | |
24 | 123 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 3:17.61 | |
25 | 129 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 3:17.93 | |
26 | 192 | Jensen Emilie | 2007 | VEJEN | 0742AV | 25 m | 3:19.02 | |
27 | 23 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 3:19.68 | |
28 | 17 | Davidsen Naya | 2008 | ESBJERG | 0838AR | 25 m | 3:20.60 | |
29 | 241 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 3:22.32 | |
30 | 237 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:22.70 | |
31 | 160 | Lundblad Linda | 2005 | GRINDSTED | 0524BC | 25 m | 3:24.05 | |
32 | 20 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 3:30.28 | |
33 | 221 | Vilhelmsen Emma | 2007 | VEJLE | 0724AX | 25 m | 3:35.34 | |
34 | 11 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 3:38.35 | |
35 | 157 | Nielsen Cecilie | 2009 | GRINDSTED | 0964BD | 25 m | 3:43.27 | |
36 | 158 | Pascu Filippa Victoria | 2009 | GRINDSTED | 0964BC | 25 m | 3:50.34 | |
37 | 111 | Ancher Ayla Elise | 2008 | DELTA | 0888AJ | 25 m | ||
38 | 115 | Pedersen Caroline Trolle | 2009 | DELTA | 0936BA | 25 m | ||
39 | 232 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | ||
40 | 268 | Clavsen Sofie Emily | 2009 | VEJLE | 0984AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 februar 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:25 |