Startliste for Region Syd Turnering 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 16, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 2:31.67 | |
2 | 29 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:37.44 | |
3 | 76 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 2:38.05 | |
4 | 32 | Jensen Marie Zou | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 2:40.41 | |
5 | 156 | Hall Maria | 2003 | GRINDSTED | 0384BC | 25 m | 2:40.91 | |
6 | 55 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 2:48.73 | |
7 | 269 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 2:51.68 | |
8 | 170 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 25 m | 2:51.99 | |
9 | 176 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 0646AS | 25 m | 2:55.81 | |
10 | 85 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 2:56.12 | |
11 | 181 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 25 m | 2:57.64 | |
12 | 235 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 3:00.91 | |
13 | 137 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 3:03.46 | |
14 | 60 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 3:05.29 | |
15 | 239 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 3:06.95 | |
16 | 207 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:09.92 | |
17 | 117 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 3:13.04 | |
18 | 225 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 3:13.13 | |
19 | 128 | Knudsen Lærke Ør | 2006 | DELTA | 0684AV | 25 m | 3:13.66 | |
20 | 214 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 3:14.02 | |
21 | 202 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 3:14.21 | |
22 | 150 | Mukasa Kristiane Kathrine | 2008 | BLÅVANDSHU | 0898AJ | 25 m | 3:16.58 | |
23 | 169 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 0654AL | 25 m | 3:18.01 | |
24 | 198 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 3:19.04 | |
25 | 132 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 3:19.84 | |
26 | 39 | Horsbøl Christina Dracea | 2007 | ESBJERG | 0724AP | 25 m | 3:21.26 | |
27 | 174 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 25 m | 3:22.95 | |
28 | 129 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 3:25.18 | |
29 | 106 | Povlsen Nanna W | 2005 | ERRITSØ | 0582BA | 25 m | 3:25.23 | |
30 | 256 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:26.85 | |
31 | 210 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 3:26.87 | |
32 | 237 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:30.40 | |
33 | 153 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | BLÅVANDSHU | 0762AR | 25 m | 3:31.36 | |
34 | 212 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 3:32.73 | |
35 | 236 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 3:33.69 | |
36 | 220 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 3:33.76 | |
37 | 199 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 3:37.81 | |
38 | 209 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 3:41.38 | |
39 | 15 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 3:45.00 | |
40 | 47 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 3:45.00 | |
41 | 217 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 3:45.55 | |
42 | 9 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 3:45.59 | |
43 | 123 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 3:47.50 | |
44 | 249 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 3:47.94 | |
45 | 241 | Madsen Lisbeth Seidler | 2007 | VEJLE | 0712AU | 25 m | 3:51.19 | |
46 | 221 | Vilhelmsen Emma | 2007 | VEJLE | 0724AX | 25 m | 4:01.25 | |
47 | 206 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 4:05.81 | |
48 | 192 | Jensen Emilie | 2007 | VEJEN | 0742AV | 25 m | 4:08.04 | |
49 | 111 | Ancher Ayla Elise | 2008 | DELTA | 0888AJ | 25 m | 4:15.21 | |
50 | 231 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 4:27.06 | |
51 | 141 | Sig Xenia Vissing | 2009 | DELTA | 0932BD | 25 m | 4:27.61 | |
52 | 11 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | ||
53 | 23 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | ||
54 | 48 | Møller-Jacobsen Bell | 2010 | ESBJERG | 1068AE | 25 m | ||
55 | 122 | Garbacenka Gabriele | 2009 | DELTA | 0938BA | 25 m | ||
56 | 136 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | ||
57 | 160 | Lundblad Linda | 2005 | GRINDSTED | 0524BC | 25 m | ||
58 | 163 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | ||
59 | 187 | Kargo Andrea | 2008 | VEJEN | 0826AO | 25 m | ||
60 | 188 | Kristensen Karoline Poder | 2007 | VEJEN | 0752AV | 25 m | ||
61 | 191 | Henriksen Adda | 2006 | VEJEN | 0674AX | 25 m | ||
62 | 201 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | ||
63 | 238 | Bull-Sørensen Kaya | 2009 | VEJLE | 0922AI | 25 m | ||
64 | 242 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | ||
65 | 245 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | ||
66 | 255 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | ||
67 | 272 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | ||
68 | 279 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | ||
69 | 284 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 februar 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:25 |