Program for Region Syd Turnering 3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 8
|
Stævne navn |
Region Syd Turnering 3 |
|
Udskriftsdato |
22 februar 2020 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|
|
Arrangør |
Region Syddanmark & Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 februar 2020 |
|
|
|
|
Løb 8, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 12:24 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
232 |
2 |
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
0996AC |
VEJLE |
|
25m |
|
111 |
3 |
Ayla Elise Ancher |
2008 |
0888AJ |
DELTA |
|
25m |
|
115 |
4 |
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
0936BA |
DELTA |
|
25m |
|
268 |
5 |
Sofie Emily Clavsen |
2009 |
0984AI |
VEJLE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Cecilie Nielsen |
2009 |
0964BD |
GRINDSTED |
|
25m |
3:43.27 |
221 |
2 |
Emma Vilhelmsen |
2007 |
0724AX |
VEJLE |
|
25m |
3:35.34 |
160 |
3 |
Linda Lundblad |
2005 |
0524BC |
GRINDSTED |
|
25m |
3:24.05 |
20 |
4 |
Dicte Underbjerg |
2010 |
1098AE |
ESBJERG |
|
25m |
3:30.28 |
11 |
5 |
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
0858AP |
ESBJERG |
|
25m |
3:38.35 |
158 |
6 |
Filippa Victoria Pascu |
2009 |
0964BC |
GRINDSTED |
|
25m |
3:50.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
241 |
1 |
Lisbeth Seidler Madsen |
2007 |
0712AU |
VEJLE |
|
25m |
3:22.32 |
23 |
2 |
Ida Riddersholm |
2009 |
0918BC |
ESBJERG |
|
25m |
3:19.68 |
129 |
3 |
Johanne Riber |
2008 |
0846AP |
DELTA |
|
25m |
3:17.93 |
192 |
4 |
Emilie Jensen |
2007 |
0742AV |
VEJEN |
|
25m |
3:19.02 |
17 |
5 |
Naya Davidsen |
2008 |
0838AR |
ESBJERG |
|
25m |
3:20.60 |
237 |
6 |
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
0844AC |
VEJLE |
|
25m |
3:22.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
1 |
Asta Sofia Lauridsen |
2008 |
0818AE |
VEJLE |
|
25m |
3:16.68 |
153 |
2 |
Mikkeline Fugleberg |
2007 |
0762AR |
BLÅVANDSHU |
|
25m |
3:12.65 |
242 |
3 |
Liv Ebel |
2006 |
0654AY |
VEJLE |
|
25m |
3:05.42 |
236 |
4 |
Karla Jæger |
2008 |
0828AH |
VEJLE |
|
25m |
3:11.37 |
256 |
5 |
Olivia Holmberg |
2009 |
0986AC |
VEJLE |
|
25m |
3:16.56 |
123 |
6 |
Gabriella L Thoustrup |
2008 |
0852AO |
DELTA |
|
25m |
3:17.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
0964AA |
VEJLE |
|
25m |
2:57.91 |
169 |
2 |
Anna Emilie Damgaard |
2006 |
0654AL |
SØNDERBORG |
|
25m |
2:47.43 |
225 |
3 |
Gabrielle Haahr Uhd |
2007 |
0796AF |
VEJLE |
|
25m |
2:44.52 |
137 |
4 |
Stine Engelbrecht Jensen |
2006 |
0642AV |
DELTA |
|
25m |
2:47.40 |
128 |
5 |
Lærke Ør Knudsen |
2006 |
0684AV |
DELTA |
|
25m |
2:51.23 |
163 |
6 |
Anne Sørensen |
2008 |
0866AN |
GRINDSTED |
|
25m |
3:04.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Liv Bendixen |
2004 |
0404BD |
GRINDSTED |
|
25m |
2:38.57 |
155 |
2 |
Stephanie de Bruijn |
2005 |
0576AZ |
GRINDSTED |
|
25m |
2:36.67 |
95 |
3 |
Alberte Faurby |
2005 |
0506AV |
ERRITSØ |
|
25m |
2:32.06 |
243 |
4 |
Lærke Jervelund |
2007 |
0772AE |
VEJLE |
|
25m |
2:35.58 |
181 |
5 |
Sofie Damm Johansen |
2006 |
0698AQ |
SØNDERBORG |
|
25m |
2:36.86 |
44 |
6 |
Sofie Barack Søe |
2008 |
0836AE |
ESBJERG |
|
25m |
2:44.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
156 |
1 |
Maria Hall |
2003 |
0384BC |
GRINDSTED |
|
25m |
2:24.38 |
205 |
2 |
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
0634AD |
VEJLE |
|
25m |
2:22.73 |
284 |
3 |
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
0876AN |
ESBJERG |
|
25m |
1:18.90 |
70 |
4 |
Amanda Busk Olesen |
2005 |
0558AH |
ESBJERG |
|
25m |
2:16.37 |
271 |
5 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
25m |
2:24.36 |
59 |
6 |
Millie Møller |
2007 |
0768AD |
ESBJERG |
|
25m |
2:27.70 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
22 februar 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|