Startliste for Region Syd Turnering 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Region Syd Turnering 3 |
|
Udskriftsdato |
22 februar 2020 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|
|
Arrangør |
Region Syddanmark & Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 februar 2020 |
|
|
|
|
Løb 12, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 13:42 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Josefine Nielsen |
2007 |
0734AZ |
GRINDSTED |
|
25m |
|
268 |
2 |
Sofie Emily Clavsen |
2009 |
0984AI |
VEJLE |
|
25m |
|
238 |
3 |
Kaya Bull-Sørensen |
2009 |
0922AI |
VEJLE |
|
25m |
|
164 |
4 |
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
0742AR |
GRINDSTED |
|
25m |
|
191 |
5 |
Adda Henriksen |
2006 |
0674AX |
VEJEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Signe Søgaard |
2007 |
0714AU |
GRINDSTED |
|
25m |
|
215 |
2 |
Camilla H Graversen |
2010 |
1046AE |
VEJLE |
|
25m |
|
149 |
3 |
Emily Schjelderup Pedersen |
2004 |
0418BB |
BLÅVANDSHU |
|
25m |
3:39.14 |
206 |
4 |
Ann-Maria Malou Windfeld |
2009 |
0976AC |
VEJLE |
|
25m |
3:54.62 |
245 |
5 |
Malou Bjerre |
2010 |
1036AE |
VEJLE |
|
25m |
|
127 |
6 |
Liv K. L. Jensen |
2008 |
0884AN |
DELTA |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
0844AC |
VEJLE |
|
25m |
3:23.65 |
199 |
2 |
Alberte Knudsen |
2009 |
0944AB |
VEJLE |
|
25m |
3:17.95 |
211 |
3 |
Astrid Hansen |
2006 |
0678AU |
VEJLE |
|
25m |
3:11.95 |
44 |
4 |
Sofie Barack Søe |
2008 |
0836AE |
ESBJERG |
|
25m |
3:16.52 |
192 |
5 |
Emilie Jensen |
2007 |
0742AV |
VEJEN |
|
25m |
3:20.23 |
256 |
6 |
Olivia Holmberg |
2009 |
0986AC |
VEJLE |
|
25m |
3:36.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
213 |
1 |
Astrid Kortnum |
2007 |
0768AV |
VEJLE |
|
25m |
3:09.02 |
176 |
2 |
Nora Gombos |
2006 |
0646AS |
SØNDERBORG |
|
25m |
2:51.48 |
243 |
3 |
Lærke Jervelund |
2007 |
0772AE |
VEJLE |
|
25m |
2:48.71 |
235 |
4 |
Julie Guldmann Møller |
2007 |
0782AI |
VEJLE |
|
25m |
2:49.11 |
207 |
5 |
Anne Stæhr |
2008 |
0862AK |
VEJLE |
|
25m |
3:05.58 |
198 |
6 |
Alberte Andersen |
2008 |
0892AL |
VEJLE |
|
25m |
3:09.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
25m |
2:40.03 |
79 |
2 |
Mathilde Hedekær Mischorr |
2005 |
0522AS |
ESBJERG |
|
25m |
2:37.61 |
172 |
3 |
Clara Kapke |
2006 |
0614AB |
SØNDERBORG |
|
25m |
2:20.33 |
90 |
4 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ESBJERG |
|
25m |
2:28.10 |
83 |
5 |
Emilie Øhlenschlæger |
2006 |
0652AC |
ESBJERG |
|
25m |
2:39.85 |
252 |
6 |
Mille Holmberg |
2006 |
0654AH |
VEJLE |
|
25m |
2:45.13 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
22 februar 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|