Ohjelma Viking Line - uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
75 |
|
Rebekka Luoto |
2003 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Emma Uusküla |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:14.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
273 |
|
Emma Nieminen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:19.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
339 |
|
Anu Tolvanen |
1982 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:20.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
251 |
|
Sanni Knuutila |
1997 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:20.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
280 |
|
Kerttu Taponen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
153 |
|
Minttu Kiili |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:21.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
429 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:21.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
263 |
|
Anni Hyttinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
101 |
|
Hilla Känkänen |
2006 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:23.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
106 |
|
Enni Huttunen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:23.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
35 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
289 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:24.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
156 |
|
Emilia Johanna Pakkanen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
99 |
|
Ella Nore |
2002 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
259 |
|
Janette Setälä |
2001 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
337 |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:27.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
324 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:27.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
308 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:28.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
|
Veera Maijala |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:28.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
278 |
|
Ronja Vilska |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:29.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
279 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:29.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
292 |
|
Aino Suomalainen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:30.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
283 |
|
Erin Gonzalez Catón |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
371 |
|
Ulla Haarala |
2004 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:32.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
287 |
|
Emilie Sjösten |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:32.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
299 |
|
Elina Toivonen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:33.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
62 |
|
Linnea Azzola |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:34.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
375 |
|
Maikki Hämäläinen |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:34.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
302 |
|
Viivi Laiho |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:34.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
414 |
|
Meri Viljanen |
1980 |
Hydra Platypus |
FIN |
1:35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
274 |
|
Aino Kurki |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
42 |
|
Amanda Rahola |
2003 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:36.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
188 |
|
Lotta Luotola |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:36.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
307 |
|
Roosa Junnila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:36.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
372 |
|
Aino Norrdal |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:37.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
52 |
|
Nelli Ranne |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:37.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
451 |
|
Iisa Vanne |
2008 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
1:38.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
179 |
|
Saara Pakomäki |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:39.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
460 |
|
Roosa Lahti |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:39.53 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
42 |
26 |
|
Skylar Graves |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:39.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
376 |
|
Sofia Danska |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:40.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
448 |
|
Siiri Simula |
2008 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
1:41.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
328 |
|
Saga Räikkönen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:41.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
194 |
|
Lisette Schaper |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:41.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
418 |
|
Matilda Jokinen |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
1:42.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
323 |
|
Elsa Constable |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:46.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
185 |
|
Vilja Suominen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:46.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
374 |
|
Amanda Ruusuvaara |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:47.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
243 |
|
Iina Koivisto |
2010 |
Vesihelmen Uimaseura |
FIN |
1:49.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
53 |
|
Amanda Ahmaoja |
2005 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:49.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
190 |
|
Emma Karimäki |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:52.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
47 |
|
Heidi Huppunen |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
406 |
|
Ines Kuorilehto |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:53.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
61 |
|
Julia Belov |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:54.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
341 |
|
Ida-Linnea Nelimarkka |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:54.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
63 |
|
Ines Saarinen |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
360 |
|
Eevi Klaara Orenshtein |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:57.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
114 |
|
Emilia Valtonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:57.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
346 |
|
Veera Kiukkonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:57.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
116 |
|
elsa salla |
2008 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:58.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
386 |
|
Aada Kanervo |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:58.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
187 |
|
Annika Andersen |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:58.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
215 |
|
Lotta Uusikartano |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:58.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
449 |
|
Elsa Ailanen |
2009 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
1:59.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
54 |
|
Elviira Salminen |
2006 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:59.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
45 |
|
Bettina Heikkilä |
2004 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
373 |
|
Aava Sulanterä |
2007 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
2:00.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
44 |
|
Stella Seppälä |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:00.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
109 |
|
Annika Leinonen |
2008 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:01.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
56 |
|
Peppiina Lettosunti |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
115 |
|
Hilkka Salo |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:02.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
404 |
|
Ava Herranen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:02.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
445 |
|
Josefiina Björklöf |
2008 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
2:03.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
315 |
|
Aliisa Kunttu |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
186 |
|
Selma Mäenpää |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:05.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
59 |
|
Jasmin Salo |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
206 |
|
Emma Nygård |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:13.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
112 |
|
Enna Hautero |
2008 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:13.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
211 |
|
ISABELLA NORRMAN |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:18.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
256 |
|
Ida Nordquist |
2001 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
379 |
|
Ella Ääri |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
199 |
|
Ida sulonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
357 |
|
Nea Niemi |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
66 |
|
Inka Tomula |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
326 |
|
Amelie Halkosaari |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
119 |
|
Olivia Vanne |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
223 |
|
Aava Kukko |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
342 |
|
Kira Viitanen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-08 08.48.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|