Startliste for NÃ…C - Nyborg Ã…rgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
Nyborg Årgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
06 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
15:49 |
|
|
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 6, 200m Medley Herrer |
Finaler (9) |
Vejledende starttid 18:51 |
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
450 |
2 |
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
0775AA |
H2ODENSE |
|
25m |
|
282 |
3 |
Liam Jonasen |
2009 |
0975AB |
GLADSAXE |
|
25m |
4:20.00 |
287 |
4 |
Samuel Bred |
2009 |
0983AE |
GLADSAXE |
|
25m |
4:30.00 |
413 |
5 |
Martin Kjeldsen |
2007 |
0705AO |
H2ODENSE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Jacob Wemmelund |
2008 |
0875AI |
HORSENS |
|
25m |
4:01.75 |
315 |
2 |
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
0835AD |
FREM |
|
25m |
4:00.00 |
164 |
3 |
Adrian Gjødsbøl |
2008 |
0865AI |
HORSENS |
|
25m |
3:44.36 |
58 |
4 |
Hjalte Møller Carlsen |
2008 |
0889AD |
NYBORG |
|
50m |
3:55.68 |
192 |
5 |
Benjamin Svenningsen |
2009 |
0949AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
4:00.97 |
310 |
6 |
Malthe Petersen |
2008 |
0885AA |
FREM |
|
25m |
4:19.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
326 |
1 |
Magnus Jeppesen |
2008 |
0843AL |
FREM |
|
25m |
3:40.00 |
45 |
2 |
Danilo Vaarning |
2009 |
0935AA |
NYBORG |
|
50m |
3:33.82 |
414 |
3 |
Silas Elving Kristiansen |
2008 |
0811AK |
H2ODENSE |
|
25m |
3:31.31 |
410 |
4 |
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
1031AB |
H2ODENSE |
|
25m |
3:33.43 |
286 |
5 |
Oliver Ogstrup |
2009 |
0927AB |
GLADSAXE |
|
50m |
3:39.80 |
415 |
6 |
Jonas Bergmann |
2006 |
0627AN |
H2ODENSE |
|
50m |
3:40.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Sebastian Brice Meierhans |
2008 |
0883AB |
GLADSAXE |
|
25m |
3:24.89 |
14 |
2 |
Laurits Damsted Lund |
2007 |
0765AH |
RINGE |
|
25m |
3:22.31 |
366 |
3 |
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
0819AF |
ESBJERG |
|
25m |
3:20.30 |
19 |
4 |
Benjamin Grann Madsen |
2008 |
0893AK |
RINGE |
|
25m |
3:20.50 |
408 |
5 |
Besian Selaci |
2007 |
0735AO |
H2ODENSE |
|
25m |
3:22.71 |
318 |
6 |
Emil A. Larsen |
2007 |
0785AH |
FREM |
|
25m |
3:28.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
327 |
1 |
Mathias Højsgaard Hansen |
2007 |
0741AM |
FREM |
|
25m |
3:20.00 |
406 |
2 |
Phillip Gram |
2006 |
0671AR |
H2ODENSE |
|
25m |
3:16.29 |
62 |
3 |
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
0877AB |
NYBORG |
|
50m |
3:15.27 |
255 |
4 |
Nicklas Hiort |
2008 |
0891AE |
GLADSAXE |
|
25m |
3:15.84 |
26 |
5 |
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
0773AB |
RINGE |
|
25m |
3:17.97 |
323 |
6 |
Christian Lind Petersen |
2007 |
0751AL |
FREM |
|
25m |
3:20.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
70 |
1 |
Lukas Skov Christiansen |
2005 |
0539AM |
NYBORG |
|
25m |
3:13.28 |
317 |
2 |
Sylvester Neto |
2007 |
0707AH |
FREM |
|
25m |
3:10.00 |
155 |
3 |
Marcus Diego Bach |
2006 |
0607AR |
HORSENS |
|
25m |
3:07.38 |
391 |
4 |
Malte Neuber |
2007 |
0765AF |
ESBJERG |
|
25m |
3:09.07 |
15 |
5 |
Marius Lundsfryd |
2008 |
0839AB |
RINGE |
|
25m |
3:11.74 |
95 |
6 |
Tobias Hansen |
2005 |
0531AK |
NYBORG |
|
25m |
3:13.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
361 |
1 |
Noah Junior Grene |
2008 |
0823AE |
ESBJERG |
|
25m |
2:59.97 |
379 |
2 |
Jacob Timmermand |
2006 |
0617AL |
ESBJERG |
|
50m |
2:55.06 |
294 |
3 |
Sven Ole H. Frederiksen |
2006 |
0637AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:50.80 |
447 |
4 |
Alexander R. S. Pedersen |
2006 |
0619AH |
H2ODENSE |
|
25m |
2:53.77 |
259 |
5 |
Villads Moefelt |
2008 |
0825AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:57.46 |
214 |
6 |
Sebastian Svenningsen |
2006 |
0641AN |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:00.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Tobias Wemmelund |
2006 |
0679AO |
HORSENS |
|
25m |
2:47.71 |
264 |
2 |
Christian Moefelt |
2006 |
0697AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:45.66 |
449 |
3 |
Magnus Tranekjer |
2005 |
0567AK |
H2ODENSE |
|
25m |
2:41.24 |
149 |
4 |
Alexander Mogensen |
2005 |
0511AM |
HORSENS |
|
25m |
2:45.08 |
84 |
5 |
Oskar Mühring |
2006 |
0679AD |
NYBORG |
|
25m |
2:46.20 |
263 |
6 |
Christian Alexander Nimb |
2006 |
0679AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:47.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
1 |
Daniel Landbo |
2005 |
0585AM |
HORSENS |
|
25m |
2:39.40 |
217 |
2 |
Sylvester Wichmann Meisner |
2005 |
0567AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:34.51 |
258 |
3 |
Victor Juhl Hansen |
2007 |
0719AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:29.38 |
271 |
4 |
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
0655AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:34.17 |
75 |
5 |
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
0797AA |
NYBORG |
|
25m |
2:38.50 |
262 |
6 |
Andreas Kelstrup Schou |
2005 |
0539AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:40.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
06 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:49 |
|