Program for Arena Open 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördag pass 1 - insim 08.45-09.45
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eddahallen |
Arrangör: |
Skellefteå Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 25 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 och äldre |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
92 |
|
Oskar Albinsson |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AP4503 |
25m |
1:14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
91 |
|
Henrik Lidström |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AP0303 |
25m |
1:15.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Olle Ferm |
Skellefteå Simklubb |
2002 |
AD8102 |
25m |
1:32.14 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-16 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
116 |
|
Arvid Holmlund |
Dorotea IF |
2004 |
BW0904 |
25m |
1:24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Melwin Magnusson |
Skellefteå Simklubb |
2005 |
AC5505 |
25m |
1:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Simon Eriksson |
Piteå Sim |
2004 |
AD2904 |
25m |
1:33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
72 |
|
Philip Sandström |
Skellefteå Simklubb |
2006 |
AJ4306 |
25m |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Leo Nordberg |
Umeå Simsällskap |
2006 |
AQ2106 |
25m |
1:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
Sixten Isaksson |
Luleå Simsällskap |
2006 |
AU6306 |
25m |
1:49.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Lucas Berg |
Piteå Sim |
2007 |
AP3707 |
25m |
2:15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
100 |
|
Samuel Henze |
Umeå Simsällskap |
2008 |
AA6508 |
25m |
1:28.96 |
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Emil Lundkvist |
Luleå Simsällskap |
2008 |
AN7708 |
25m |
1:45.09 |
|
|
|
|
|
3 |
27 |
|
Per Lindqvist |
Luleå Simsällskap |
2008 |
AB1908 |
25m |
1:45.32 |
|
|
|
|
|
4 |
108 |
|
Theodore Brändström |
Umeå Simsällskap |
2009 |
AB9109 |
25m |
1:46.18 |
|
|
|
|
|
5 |
102 |
|
Tim Danielsson |
Umeå Simsällskap |
2008 |
AB2108 |
25m |
1:50.33 |
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Johannes Persson |
Piteå Sim |
2008 |
AB8908 |
25m |
1:58.16 |
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Joel Lindmark |
Burträsk Simpolare |
2008 |
AJ1708 |
25m |
2:18.77 |
|
|
|
|
|
1-10 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 09:50:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Skellefteå Simklubb |
|
|
|
|