Startliste for Midsommercup 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 957 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 52.56 | |
2 | 584 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 25 m | 52.94 | |
3 | 1005 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 53.22 | |
4 | 721 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 53.50 | |
5 | 719 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 55.77 | |
6 | 713 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 55.81 | |
7 | 486 | Mai Mads | 1989 | EBELTOFT | 25 m | 56.76 | ||
8 | 964 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 57.33 | |
9 | 362 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 57.42 | |
10 | 378 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 57.75 | |
11 | 291 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 58.03 | |
12 | 52 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 58.03 | |
13 | 363 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 58.03 | |
14 | 373 | Sønderskov Peter | 1990 | S 68 | 9095AG | 25 m | 58.29 | |
15 | 699 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 58.57 | |
16 | 1032 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 9527AH | 25 m | 59.05 | |
17 | 577 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 59.15 | |
18 | 830 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 59.32 | |
19 | 284 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 25 m | 59.88 | |
20 | 558 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 1:00.15 | |
21 | 341 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 1:00.18 | |
22 | 340 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 1:00.19 | |
23 | 1253 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:00.50 | |
24 | 843 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 1:00.54 | |
25 | 525 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:00.58 | |
26 | 501 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 1:00.68 | |
27 | 375 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 1:00.70 | |
28 | 47 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 1:00.75 | |
29 | 954 | Grove Jacob | 1994 | LYSENG | 9425AK | 25 m | 1:00.93 | |
30 | 1202 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:01.00 | |
31 | 433 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 1:01.29 | |
32 | 631 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 1:01.40 | |
33 | 1249 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:01.62 | |
34 | 357 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 1:01.80 | |
35 | 53 | Olsen Jens Christian | 1995 | ERRITSØ | 9515AE | 25 m | 1:01.84 | |
36 | 23 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:02.19 | |
37 | 49 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | 1:03.15 | |
38 | 1031 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:03.34 | |
39 | 966 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 1:03.44 | |
40 | 996 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 1:03.49 | |
41 | 436 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 1:03.54 | |
42 | 1168 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 1:03.65 | |
43 | 1182 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:03.73 | |
44 | 696 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:03.80 | |
45 | 407 | Sønderskov Thomas | 1974 | NEPTUN | 7415AA | 25 m | 1:04.00 | |
46 | 710 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:04.90 | |
47 | 630 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9311AE | 25 m | 1:05.32 | |
48 | 38 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:05.55 | ||
49 | 40 | Borup Nikolaj | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:05.55 | ||
50 | 715 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 50 m | 1:05.86 | |
51 | 700 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:06.17 | |
52 | 516 | Boyes James | 1995 | NORD | 9567AQ | 25 m | 1:06.17 | |
53 | 485 | Bendix Frederik | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 1:06.17 | ||
54 | 306 | Overbye Frederik | 1995 | AALBORG | 9581AI | 25 m | 1:06.87 | |
55 | 435 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 1:06.91 | |
56 | 727 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:07.08 | |
57 | 374 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 1:07.13 | |
58 | 275 | Gade Ricco | 1995 | AALBORG | 9571AI | 50 m | 1:07.24 | |
59 | 565 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:07.46 | |
60 | 878 | Larsen Sebastian | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 1:07.47 | ||
61 | 876 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 1:07.54 | |
62 | 1173 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:07.61 | |
63 | 392 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 1:07.63 | |
64 | 702 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:08.04 | |
65 | 875 | Hansen Stefan Gram | 1990 | MUNKEBO | 9047AG | 25 m | 1:08.05 | |
66 | 694 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:08.23 | |
67 | 564 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:08.46 | |
68 | 1014 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:08.51 | |
69 | 34 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 1:08.55 | |
70 | 580 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:08.83 | |
71 | 29 | Nielsen Daniel Højer | 1995 | SØHESTEN | 9545AR | 25 m | 1:09.76 | |
72 | 882 | Rasmussen Niels | 1995 | MUNKEBO | 9513AM | 25 m | 1:09.90 | |
73 | 835 | Jørgensen Christian | 1995 | DELTA | 9563AP | 25 m | 1:10.21 | |
74 | 568 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:10.44 | |
75 | 1177 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:10.45 | |
76 | 504 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 1:10.67 | |
77 | 836 | Jørgensen Steffan C. S. | 1994 | DELTA | 9429AP | 25 m | 1:10.93 | |
78 | 629 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:11.01 | |
79 | 979 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:11.30 | |
80 | 1185 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 1:11.39 | |
81 | 294 | Lundquist Phillip | 1996 | AALBORG | 9675AA | 25 m | 1:11.52 | |
82 | 841 | Sørensen Jacob | 1995 | DELTA | 9567AK | 50 m | 1:11.63 | |
83 | 406 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:11.74 | |
84 | 832 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 1:11.74 | |
85 | 692 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:12.12 | |
86 | 1166 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:12.31 | |
87 | 794 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:12.58 | |
88 | 997 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:13.13 | |
89 | 1210 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 1:13.26 | |
90 | 1198 | Als Mathias | 1993 | SKANDERBOR | 9395AN | 25 m | 1:13.47 | |
91 | 318 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 1:13.62 | |
92 | 50 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:14.16 | ||
93 | 829 | Hansen Emil Deleuran | 1997 | DELTA | 9707AM | 50 m | 1:14.35 | |
94 | 958 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 1:14.59 | |
95 | 1172 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:14.67 | |
96 | 783 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 1:14.75 | |
97 | 959 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 1:15.70 | |
98 | 971 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 1:15.75 | |
99 | 410 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 50 m | 1:15.91 | |
100 | 1213 | Sørensen Mathias Tougaard | 1997 | SKANDERBOR | 9745AL | 25 m | 1:15.97 | |
101 | 560 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:16.30 | |
102 | 969 | Østergaard Frederik C. | 1994 | LYSENG | 9415AK | 25 m | 1:16.52 | |
103 | 1269 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:16.79 | |
104 | 691 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 1:16.99 | |
105 | 535 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:17.26 | |
106 | 289 | Larsen Jacob Dam | 1996 | AALBORG | 9665AO | 50 m | 1:17.34 | |
107 | 377 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:17.51 | |
108 | 520 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 50 m | 1:17.64 | |
109 | 722 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 50 m | 1:17.65 | |
110 | 386 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 50 m | 1:18.08 | |
111 | 1271 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 1:18.14 | ||
112 | 330 | Svankjær Thomas | 1997 | AALBORG | 9775AL | 25 m | 1:18.20 | |
113 | 290 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:18.30 | |
114 | 1270 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:18.89 | ||
115 | 1238 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 1:18.90 | ||
116 | 492 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 9683AQ | 25 m | 1:18.97 | |
117 | 842 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | 1:19.15 | |
118 | 952 | Ankjær Jacob | 1995 | LYSENG | 9527AC | 25 m | 1:19.35 | |
119 | 17 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 1:19.50 | |
120 | 980 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:19.72 | |
121 | 434 | Lindberg Mathias Dyrhave | 1996 | AABYBRO | 9663AP | 25 m | 1:19.96 | |
122 | 569 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 1:20.01 | |
123 | 528 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:20.61 | |
124 | 1017 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:21.15 | |
125 | 282 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 1:21.21 | |
126 | 674 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 1:22.07 | |
127 | 522 | Iversen Tobias | 1996 | NORD | 9617AO | 25 m | 1:22.10 | |
128 | 697 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 1:22.25 | |
129 | 785 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:22.30 | |
130 | 686 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:22.43 | |
131 | 437 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:22.58 | |
132 | 574 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 1:22.59 | |
133 | 582 | Nonbo Nicklas | 1998 | SILKEBORG | 9861AJ | 25 m | 1:22.87 | |
134 | 295 | Madsen Nicolai | 1997 | AALBORG | 9769AO | 50 m | 1:23.34 | |
135 | 695 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:23.50 | |
136 | 1263 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 25 m | 1:23.63 | ||
137 | 1171 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:23.93 | |
138 | 1191 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 25 m | 1:24.60 | ||
139 | 790 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:24.78 | |
140 | 536 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 50 m | 1:25.32 | |
141 | 797 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 1:26.23 | |
142 | 1276 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 1:26.44 | ||
143 | 1211 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 1:26.69 | |
144 | 281 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:27.57 | |
145 | 542 | Thomsen Mathias Mozart | 1997 | NORD | 9713AM | 25 m | 1:27.73 | |
146 | 299 | Møller Rasmus | 1997 | AALBORG | 9707AK | 25 m | 1:27.84 | |
147 | 1045 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 1:27.93 | |
148 | 496 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:28.57 | |
149 | 992 | Weilert Viktor | 1998 | VIBORG | 25 m | 1:29.17 | ||
150 | 961 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:29.59 | |
151 | 1243 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:30.45 | |
152 | 1030 | Bundgaard Kasper | 1998 | HORSENS | 9839AJ | 25 m | 1:31.52 | |
153 | 1179 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 25 m | 1:31.98 | ||
154 | 526 | Lambertsen Morten | 1997 | NORD | 9715AM | 25 m | 1:32.12 | |
155 | 54 | Rasmussen Frederik | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:32.19 | ||
156 | 19 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 50 m | 1:32.81 | |
157 | 793 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:32.96 | |
158 | 514 | Bollerslev Vitus Milver | 1998 | NORD | 9843AO | 25 m | 1:33.11 | |
159 | 675 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 1:33.50 | |
160 | 271 | Christensen Mathias H | 1999 | AALBORG | 9985AK | 25 m | 1:34.57 | |
161 | 1085 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:35.18 | |
162 | 540 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 1:36.13 | |
163 | 1251 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 1:37.08 | |
164 | 1244 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 1:37.44 | |
165 | 292 | Lauridsen Mikkel K | 1998 | AALBORG | 9857AN | 25 m | 1:37.55 | |
166 | 698 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 1:38.58 | |
167 | 285 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:40.26 | |
168 | 310 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:41.32 | |
169 | 1237 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 25 m | 1:42.57 | ||
170 | 530 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:43.29 | |
171 | 300 | Nandgave Kartikey | 1998 | AALBORG | 9869AM | 25 m | 1:43.39 | |
172 | 1209 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 1:45.21 | |
173 | 495 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:45.22 | ||
174 | 676 | Seatan Martin | 1996 | OPNØR | 9645AQ | 25 m | 1:45.34 | |
175 | 677 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 1:47.45 | |
176 | 1025 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 1:47.85 | |
177 | 337 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:48.91 | |
178 | 14 | Bøgsted Christian | 2000 | SØHESTEN | 0071AG | 50 m | 1:50.29 | |
179 | 1255 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:52.81 | |
180 | 1258 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | 1:55.15 | ||
181 | 701 | Sivarajah Aravinth | 1997 | GRINDSTED | 9795AL | 25 m | 1:55.88 | |
182 | 350 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 50 m | 1:57.38 | |
183 | 288 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:59.17 | |
184 | 693 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 2:15.17 | |
185 | 670 | Aagaard Niels | 1999 | OPNØR | 25 m | 2:17.45 | ||
186 | 39 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 25 m | |||
187 | 518 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | ||
188 | 394 | Mønster Christian | 2000 | NEPTUN | 25 m | |||
189 | 404 | Stær Alexander | 2001 | NEPTUN | 0185AC | 25 m | ||
190 | 1180 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 25 m | |||
191 | 303 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | ||
192 | 411 | Sørensen Sigurd Huulgaard | 1999 | NEPTUN | 25 m | |||
193 | 1176 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | ||
194 | 313 | Rasmussen Søren P. | 2000 | AALBORG | 0121AF | 25 m | ||
195 | 1277 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | ||
196 | 796 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | ||
197 | 511 | Asp Tobias | 1994 | NORD | 25 m | |||
198 | 778 | Houlborg Emil | 1998 | SKIVE | 9859AP | 25 m | ||
199 | 1275 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | ||
200 | 1084 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | ||
201 | 779 | Sørensen Michael | 1995 | SKIVE | 9595AQ | 25 m | ||
202 | 6 | Aaberg Kasper | 1999 | SØHESTEN | 25 m | |||
203 | 1190 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 561 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:01.46 | |
2 | 1035 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:02.61 | |
3 | 960 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:02.91 | |
4 | 703 | Hejlesen Alberte Bæk | 1992 | S 68 | 9226AI | 25 m | 1:03.34 | |
5 | 704 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 25 m | 1:03.50 | |
6 | 22 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | SØHESTEN | 25 m | 1:03.68 | ||
7 | 1000 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 1:04.23 | |
8 | 409 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 1:04.57 | |
9 | 956 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:05.09 | |
10 | 46 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 1:05.10 | |
11 | 1169 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:05.15 | |
12 | 524 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 1:05.17 | |
13 | 1165 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 1:05.42 | |
14 | 1051 | Nørgaard Thea | 1995 | HORSENS | 9564AP | 25 m | 1:05.58 | |
15 | 405 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 1:05.89 | |
16 | 632 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 1:06.48 | |
17 | 42 | Christensen Matilde | 1992 | ERRITSØ | 9274AD | 25 m | 1:06.53 | |
18 | 784 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:06.76 | |
19 | 21 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 1:07.03 | |
20 | 352 | Christiansen Katrine | 1994 | S 68 | 9492AD | 25 m | 1:07.26 | |
21 | 962 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:07.54 | |
22 | 51 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 1:07.99 | |
23 | 831 | Henriksen Signe V. | 1994 | DELTA | 9482AB | 25 m | 1:08.09 | |
24 | 1044 | Krainert Nana Skovbæk | 1996 | HORSENS | 9668AU | 25 m | 1:08.19 | |
25 | 628 | Egebæk Christine Holm | 1996 | AIA-TRANBJ | 9676AG | 25 m | 1:08.32 | |
26 | 1054 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:08.68 | |
27 | 1013 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 1:08.96 | |
28 | 529 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:09.14 | |
29 | 718 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 50 m | 1:09.49 | |
30 | 1015 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:09.57 | |
31 | 1010 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:09.67 | |
32 | 44 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:09.81 | ||
33 | 1027 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:09.90 | |
34 | 538 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 1:10.47 | |
35 | 1034 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 1:10.47 | |
36 | 503 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 1:11.05 | |
37 | 380 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 1:11.07 | |
38 | 1170 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 1:11.08 | |
39 | 312 | Ramsgaard Camilla | 1995 | AALBORG | 9564AI | 25 m | 1:11.08 | |
40 | 720 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 1:11.20 | |
41 | 1022 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | 1:11.21 | |
42 | 353 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 1:11.27 | |
43 | 510 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:11.31 | |
44 | 688 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:11.33 | |
45 | 987 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:11.38 | |
46 | 627 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 1:11.42 | |
47 | 371 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 1:11.69 | |
48 | 717 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:11.93 | |
49 | 376 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:11.93 | |
50 | 1006 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:11.96 | |
51 | 43 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 1:12.00 | |
52 | 1184 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 1:12.06 | |
53 | 581 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:12.27 | |
54 | 1204 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 1:12.33 | |
55 | 1042 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:12.41 | |
56 | 723 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:12.67 | |
57 | 45 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | 1:12.78 | |
58 | 1257 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:13.07 | |
59 | 1008 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 1:13.60 | |
60 | 685 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:14.20 | |
61 | 999 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:14.27 | |
62 | 346 | Yonah Or-Emilie | 1996 | AALBORG | 9648AC | 25 m | 1:14.59 | |
63 | 1265 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 50 m | 1:14.72 | |
64 | 35 | Amurugam Tatiana | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:15.47 | ||
65 | 1272 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:15.70 | |
66 | 370 | Steen Marie Kristine | 1994 | S 68 | 9436AL | 25 m | 1:15.72 | |
67 | 277 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 1:15.98 | |
68 | 690 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:16.00 | |
69 | 487 | Röhling Pernille | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 1:16.15 | ||
70 | 1029 | Brohus Maj | 1996 | HORSENS | 9604AV | 25 m | 1:16.31 | |
71 | 499 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:16.32 | |
72 | 1267 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 50 m | 1:16.81 | |
73 | 687 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:16.82 | |
74 | 759 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 1:16.82 | |
75 | 1181 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 1:16.86 | |
76 | 547 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | 1:16.87 | |
77 | 10 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:16.98 | |
78 | 1201 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:17.32 | |
79 | 347 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 1:17.36 | |
80 | 541 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 1:17.39 | |
81 | 280 | Jørgensen Nia | 1996 | AALBORG | 9626AF | 25 m | 1:17.51 | |
82 | 494 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 1:17.58 | |
83 | 36 | Andersen Louise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 1:18.04 | ||
84 | 41 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 1:18.17 | ||
85 | 9 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:18.38 | |
86 | 671 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 1:18.72 | |
87 | 369 | Siggaard Katrine | 1995 | S 68 | 9544AN | 25 m | 1:18.97 | |
88 | 1214 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 1:19.00 | |
89 | 385 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 50 m | 1:19.33 | |
90 | 567 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 1:19.60 | |
91 | 840 | Risager Charlotte | 1994 | DELTA | 9492AV | 25 m | 1:19.83 | |
92 | 573 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:19.83 | |
93 | 826 | Christiansen Ditte A. | 1995 | DELTA | 9544AY | 25 m | 1:20.14 | |
94 | 1256 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:20.25 | |
95 | 684 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 1:20.37 | |
96 | 755 | Højbjerg Celilia | 1997 | SKIVE | 9716AK | 25 m | 1:20.38 | |
97 | 1001 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:20.53 | |
98 | 726 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:21.83 | |
99 | 429 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 1:22.08 | |
100 | 1229 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 25 m | 1:22.09 | |
101 | 716 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 50 m | 1:22.55 | |
102 | 274 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:22.99 | |
103 | 37 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 25 m | 1:23.34 | ||
104 | 1262 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 9656AU | 25 m | 1:23.36 | |
105 | 314 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 1:23.60 | |
106 | 753 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 9884AS | 25 m | 1:23.66 | |
107 | 585 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 1:23.98 | |
108 | 1002 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:23.98 | |
109 | 27 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 1:24.12 | |
110 | 1199 | Holm Lea Spang | 1994 | SKANDERBOR | 9442AU | 25 m | 1:24.22 | |
111 | 1207 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 1:24.32 | |
112 | 1012 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:25.10 | |
113 | 502 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:25.26 | |
114 | 714 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:25.29 | |
115 | 403 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 25 m | 1:25.32 | |
116 | 531 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 50 m | 1:25.38 | |
117 | 428 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 1:25.52 | |
118 | 358 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:25.53 | |
119 | 1246 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 1:26.04 | |
120 | 1186 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 1:26.23 | |
121 | 756 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | 1:26.26 | |
122 | 788 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:26.39 | |
123 | 757 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 1:26.81 | |
124 | 55 | Trøster Kathrine | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:26.83 | ||
125 | 18 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 50 m | 1:27.26 | |
126 | 1264 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:27.70 | |
127 | 401 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 50 m | 1:28.46 | |
128 | 546 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | 1:29.16 | |
129 | 266 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:29.27 | |
130 | 1232 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 25 m | 1:29.81 | ||
131 | 543 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | 1:29.81 | |
132 | 792 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 1:29.87 | |
133 | 361 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 1:30.07 | |
134 | 307 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | 1:30.09 | |
135 | 982 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 25 m | 1:30.50 | ||
136 | 680 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 1:30.58 | |
137 | 348 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 50 m | 1:30.75 | |
138 | 1203 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 1:31.26 | |
139 | 995 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:31.54 | |
140 | 1174 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 25 m | 1:31.57 | ||
141 | 724 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:32.10 | |
142 | 953 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 1:32.11 | |
143 | 305 | Outzen Sophie | 1997 | AALBORG | 9706AM | 25 m | 1:32.18 | |
144 | 500 | Nieûandt Joelle | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:32.50 | ||
145 | 563 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:32.97 | |
146 | 1178 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 1:33.11 | |
147 | 298 | Mikkelsen Mathilde Skjødt | 1998 | AALBORG | 9826AD | 25 m | 1:33.21 | |
148 | 265 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:33.76 | |
149 | 13 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 50 m | 1:34.39 | |
150 | 268 | Broekhoff Julie | 1999 | AALBORG | 9952AJ | 25 m | 1:34.81 | |
151 | 308 | Plath Sara Frank | 2000 | AALBORG | 0008AI | 25 m | 1:34.90 | |
152 | 349 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 1:35.03 | |
153 | 689 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 25 m | 1:35.11 | |
154 | 834 | Jørgensen Camilla | 1997 | DELTA | 9718AS | 25 m | 1:35.28 | |
155 | 1212 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:35.49 | |
156 | 48 | Leweson Amanda | 1999 | ERRITSØ | 25 m | 1:35.62 | ||
157 | 283 | Jørgensen Signe Tange | 1999 | AALBORG | 9918AN | 25 m | 1:35.64 | |
158 | 833 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | DELTA | 9852AM | 25 m | 1:35.68 | |
159 | 279 | Johansen Linette | 1998 | AALBORG | 9892AS | 50 m | 1:35.68 | |
160 | 309 | Plath Sofie Frank | 1998 | AALBORG | 9844AR | 25 m | 1:35.89 | |
161 | 1208 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:36.11 | |
162 | 333 | Thomsen Emma | 1996 | AALBORG | 9608AV | 25 m | 1:36.71 | |
163 | 827 | Hansen Anne Sofie Holm | 1998 | DELTA | 9836AR | 25 m | 1:36.96 | |
164 | 335 | Uth Astrid Dahl | 1996 | AALBORG | 9226AS | 25 m | 1:37.13 | |
165 | 1233 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 1:37.29 | |
166 | 1205 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:37.49 | |
167 | 497 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 1:37.78 | |
168 | 439 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 50 m | 1:38.00 | |
169 | 1037 | Gardner Gloria | 1999 | HORSENS | 9936AG | 25 m | 1:38.11 | |
170 | 1053 | Pedersen Nikita | 2000 | HORSENS | 0042AG | 25 m | 1:38.22 | |
171 | 517 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 1:38.30 | |
172 | 839 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 1:38.54 | |
173 | 1189 | Nielsen Ida Marie Ø. | 1998 | AGF | 25 m | 1:39.67 | ||
174 | 712 | Kaaber Ida | 1997 | STRUER | 9754AW | 25 m | 1:41.18 | |
175 | 413 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | 1:41.19 | |
176 | 711 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:41.82 | |
177 | 1236 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:42.04 | |
178 | 384 | Christiansen Anna | 1998 | NEPTUN | 9826AU | 25 m | 1:43.01 | |
179 | 579 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:46.02 | |
180 | 1175 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:46.28 | |
181 | 1240 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 1:47.38 | |
182 | 537 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 1:48.26 | |
183 | 395 | Nielsen Christina | 1997 | NEPTUN | 9778AW | 25 m | 1:49.00 | |
184 | 1187 | Mors Anna | 2001 | AGF | 25 m | 1:52.48 | ||
185 | 1038 | Gardner Grace | 1997 | HORSENS | 9794AW | 25 m | 1:54.78 | |
186 | 1241 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 25 m | 1:56.03 | ||
187 | 1250 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 1:56.48 | ||
188 | 758 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 25 m | 1:56.87 | ||
189 | 493 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:57.42 | ||
190 | 286 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:03.90 | |
191 | 316 | Schneider Julie Dahl | 1998 | AALBORG | 9828AR | 25 m | 2:11.73 | |
192 | 672 | Jensen Laura | 2000 | OPNØR | 0026AK | 25 m | 2:17.30 | |
193 | 1183 | Lange Emma | 1999 | AGF | 25 m | |||
194 | 438 | Kristiansen Maria Boye | 2001 | AABYBRO | 25 m | |||
195 | 381 | Andersen Lea Føste | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
196 | 1196 | Vandana Katja | 2000 | AGF | 25 m | |||
197 | 15 | Elvstrøm Louise | 1998 | SØHESTEN | 25 m | |||
198 | 1245 | Kusk Rebekka | 1996 | IKAST | 25 m | |||
199 | 977 | Bugge Caroline | 1995 | VIBORG | 25 m | |||
200 | 838 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | ||
201 | 278 | Hesselvang Line | 1998 | AALBORG | 9864AS | 25 m | ||
202 | 527 | Larsen Karoline | 1998 | NORD | 25 m | |||
203 | 533 | Nielsen Julie Sofie | 1997 | NORD | 9794AS | 25 m | ||
204 | 287 | Kristensen Julie | 2000 | AALBORG | 0058AN | 25 m | ||
205 | 523 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | ||
206 | 402 | Rytter Anne | 2000 | NEPTUN | 25 m | |||
207 | 334 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 25 m | |||
208 | 400 | Rasmussen Ditte Røjkjær | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
209 | 396 | Nielsen Frederikke | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
210 | 269 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 3, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 25 m | 2:09.77 | |
2 | 957 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 2:10.87 | |
3 | 721 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 50 m | 2:19.54 | |
4 | 1040 | Underlien Simon | 1995 | HORSENS | 9505AL | 25 m | 2:23.27 | |
5 | 378 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 2:27.74 | |
6 | 519 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 2:30.60 | |
7 | 354 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 2:31.11 | |
8 | 525 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:34.32 | |
9 | 558 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 2:34.74 | |
10 | 981 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:36.44 | |
11 | 631 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 2:38.65 | |
12 | 296 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:40.67 | |
13 | 40 | Borup Nikolaj | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 2:40.80 | ||
14 | 874 | Eghøj Martin | 1994 | MUNKEBO | 9413AP | 25 m | 2:42.56 | |
15 | 990 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | 2:43.46 | |
16 | 275 | Gade Ricco | 1995 | AALBORG | 9571AI | 25 m | 2:44.07 | |
17 | 436 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 2:44.14 | |
18 | 399 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 50 m | 2:44.77 | |
19 | 433 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 2:48.68 | |
20 | 392 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 2:48.91 | |
21 | 34 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 2:51.77 | |
22 | 38 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 2:51.79 | ||
23 | 988 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 2:54.98 | |
24 | 564 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 2:55.18 | |
25 | 406 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 2:55.44 | |
26 | 725 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 3:00.99 | |
27 | 673 | Jensen Richart | 1997 | OPNØR | 9755AM | 25 m | 3:02.14 | |
28 | 383 | Bojesen Jesper | 1995 | NEPTUN | 9535AR | 25 m | 3:02.42 | |
29 | 301 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 50 m | 3:02.92 | |
30 | 315 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 3:03.29 | |
31 | 1269 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 3:03.99 | |
32 | 560 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 3:09.86 | |
33 | 389 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 3:11.90 | |
34 | 437 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 3:12.35 | |
35 | 1268 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 3:15.87 | |
36 | 1213 | Sørensen Mathias Tougaard | 1997 | SKANDERBOR | 9745AL | 25 m | 3:16.74 | |
37 | 566 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 3:19.94 | |
38 | 535 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 3:20.35 | |
39 | 276 | Gamst Christian | 1996 | AALBORG | 9691AP | 25 m | 3:26.98 | |
40 | 879 | Lund Casper | 1998 | MUNKEBO | 9881AJ | 25 m | 3:27.50 | |
41 | 1193 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 3:34.50 | |
42 | 299 | Møller Rasmus | 1997 | AALBORG | 9707AK | 25 m | 3:45.83 | |
43 | 797 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 3:56.81 | |
44 | 1055 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | ||
45 | 273 | Elkjær Christoffer | 1998 | AALBORG | 9889AN | 25 m | ||
46 | 1026 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | ||
47 | 1046 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | ||
48 | 281 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | ||
49 | 302 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | ||
50 | 958 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | ||
51 | 832 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | ||
52 | 1036 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | ||
53 | 1235 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 4, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 561 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 2:28.09 | |
2 | 962 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 2:39.61 | |
3 | 524 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 2:40.46 | |
4 | 1057 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 2:45.00 | |
5 | 42 | Christensen Matilde | 1992 | ERRITSØ | 9274AD | 25 m | 2:46.20 | |
6 | 1028 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 2:46.47 | |
7 | 978 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 2:49.75 | |
8 | 570 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 2:50.26 | |
9 | 1016 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 2:51.71 | |
10 | 709 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:52.64 | |
11 | 720 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 2:53.61 | |
12 | 1204 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 2:57.59 | |
13 | 44 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 2:59.32 | ||
14 | 272 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 50 m | 2:59.75 | |
15 | 376 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 50 m | 3:00.10 | |
16 | 795 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 3:00.91 | |
17 | 430 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 50 m | 3:01.51 | |
18 | 339 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 3:02.81 | |
19 | 336 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 50 m | 3:02.97 | |
20 | 1256 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 3:04.18 | |
21 | 510 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 3:05.15 | |
22 | 1201 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 3:05.59 | |
23 | 567 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 3:08.14 | |
24 | 786 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 3:10.37 | |
25 | 499 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 3:12.24 | |
26 | 1247 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 3:13.17 | |
27 | 572 | Larsen Anne K. | 1997 | SILKEBORG | 9764AR | 25 m | 3:13.56 | |
28 | 1048 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 3:14.60 | |
29 | 573 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 3:15.98 | |
30 | 387 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 3:16.31 | |
31 | 968 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 3:16.42 | |
32 | 408 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 3:16.94 | |
33 | 274 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 3:20.76 | |
34 | 37 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 25 m | 3:28.32 | ||
35 | 403 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 25 m | 3:29.97 | |
36 | 576 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 3:32.76 | |
37 | 791 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 3:36.21 | |
38 | 428 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 50 m | 3:37.28 | |
39 | 562 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 3:38.92 | |
40 | 48 | Leweson Amanda | 1999 | ERRITSØ | 25 m | 3:39.01 | ||
41 | 27 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 50 m | 3:39.51 | |
42 | 1007 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 3:44.19 | |
43 | 358 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:44.77 | |
44 | 825 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 25 m | 3:46.31 | |
45 | 579 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 4:54.53 | |
46 | 1254 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | ||
47 | 494 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | ||
48 | 563 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | ||
49 | 413 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | ||
50 | 317 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | ||
51 | 297 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | ||
52 | 1260 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | ||
53 | 1012 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | ||
54 | 578 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | ||
55 | 687 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | ||
56 | 1239 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | |||
57 | 1002 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 25 m | 29.35 | |
2 | 713 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 33.16 | |
3 | 291 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 33.20 | |
4 | 721 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 33.64 | |
5 | 519 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 33.82 | |
6 | 435 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 33.85 | |
7 | 1252 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 33.89 | |
8 | 699 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 34.21 | |
9 | 1249 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 34.75 | |
10 | 378 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 35.06 | |
11 | 354 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 35.12 | |
12 | 1050 | Nørgaard Marius | 1993 | HORSENS | 9319AL | 25 m | 35.18 | |
13 | 964 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 35.47 | |
14 | 583 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 35.62 | |
15 | 1040 | Underlien Simon | 1995 | HORSENS | 9505AL | 25 m | 35.93 | |
16 | 49 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | 36.51 | |
17 | 1235 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 37.03 | |
18 | 1195 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 37.17 | |
19 | 407 | Sønderskov Thomas | 1974 | NEPTUN | 7415AA | 25 m | 37.28 | |
20 | 700 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 37.47 | |
21 | 975 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 37.99 | |
22 | 996 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 38.60 | |
23 | 483 | Skov Thomas | 1993 | EBELTOFT | 25 m | 38.89 | ||
24 | 513 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 39.27 | |
25 | 558 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 39.78 | |
26 | 985 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 40.00 | |
27 | 979 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 40.01 | |
28 | 952 | Ankjær Jacob | 1995 | LYSENG | 9527AC | 25 m | 40.45 | |
29 | 568 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 40.92 | |
30 | 484 | Laursen Anders | 1996 | EBELTOFT | 25 m | 40.94 | ||
31 | 1031 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 41.62 | |
32 | 725 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 50 m | 41.64 | |
33 | 997 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 41.70 | |
34 | 958 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 41.72 | |
35 | 835 | Jørgensen Christian | 1995 | DELTA | 9563AP | 25 m | 41.84 | |
36 | 433 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 42.40 | |
37 | 694 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 43.25 | |
38 | 692 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 43.36 | |
39 | 374 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 43.39 | |
40 | 984 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 43.51 | |
41 | 727 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 43.63 | |
42 | 17 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 43.78 | |
43 | 545 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 25 m | 44.12 | |
44 | 1270 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 44.21 | ||
45 | 841 | Sørensen Jacob | 1995 | DELTA | 9567AK | 25 m | 44.42 | |
46 | 1167 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 44.44 | |
47 | 959 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 44.73 | |
48 | 1213 | Sørensen Mathias Tougaard | 1997 | SKANDERBOR | 9745AL | 25 m | 45.40 | |
49 | 794 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 45.47 | |
50 | 1197 | Wichmann Magnus B. | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 45.53 | |
51 | 1238 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 45.75 | ||
52 | 410 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 50 m | 45.84 | |
53 | 1171 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 46.78 | |
54 | 697 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 46.92 | |
55 | 708 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 47.58 | |
56 | 754 | Husted Anders | 1997 | SKIVE | 25 m | 47.70 | ||
57 | 1268 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 47.94 | |
58 | 437 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 48.07 | |
59 | 492 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 9683AQ | 25 m | 48.12 | |
60 | 1263 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 25 m | 48.16 | ||
61 | 783 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 48.48 | |
62 | 372 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 48.56 | |
63 | 582 | Nonbo Nicklas | 1998 | SILKEBORG | 9861AJ | 25 m | 49.30 | |
64 | 54 | Rasmussen Frederik | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 49.35 | ||
65 | 540 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 49.98 | |
66 | 674 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 50.14 | |
67 | 670 | Aagaard Niels | 1999 | OPNØR | 25 m | 50.23 | ||
68 | 790 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 50.85 | |
69 | 676 | Seatan Martin | 1996 | OPNØR | 9645AQ | 25 m | 51.80 | |
70 | 695 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 52.26 | |
71 | 955 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 52.98 | |
72 | 1209 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 53.56 | |
73 | 1237 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 25 m | 53.87 | ||
74 | 526 | Lambertsen Morten | 1997 | NORD | 9715AM | 25 m | 54.12 | |
75 | 7 | Aastrup Andreas | 1999 | SØHESTEN | 25 m | 54.44 | ||
76 | 549 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 25 m | 55.36 | |
77 | 1258 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | 55.43 | ||
78 | 514 | Bollerslev Vitus Milver | 1998 | NORD | 9843AO | 25 m | 55.89 | |
79 | 1271 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 56.80 | ||
80 | 411 | Sørensen Sigurd Huulgaard | 1999 | NEPTUN | 25 m | 57.62 | ||
81 | 1243 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 57.87 | |
82 | 677 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 58.13 | |
83 | 989 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | 58.25 | ||
84 | 1255 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 58.70 | |
85 | 1045 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 58.82 | |
86 | 404 | Stær Alexander | 2001 | NEPTUN | 0185AC | 25 m | 59.95 | |
87 | 1244 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 1:00.15 | |
88 | 14 | Bøgsted Christian | 2000 | SØHESTEN | 0071AG | 25 m | 1:00.36 | |
89 | 6 | Aaberg Kasper | 1999 | SØHESTEN | 25 m | 1:00.49 | ||
90 | 498 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:03.79 | |
91 | 693 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 1:04.07 | |
92 | 394 | Mønster Christian | 2000 | NEPTUN | 25 m | 1:04.64 | ||
93 | 530 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:05.01 | |
94 | 837 | Krag Jeppe S. | 1999 | DELTA | 9965AH | 25 m | 1:05.73 | |
95 | 1251 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 1:06.47 | |
96 | 518 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | 1:06.89 | |
97 | 350 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 1:13.19 | |
98 | 701 | Sivarajah Aravinth | 1997 | GRINDSTED | 9795AL | 25 m | 1:21.41 | |
99 | 542 | Thomsen Mathias Mozart | 1997 | NORD | 9713AM | 25 m | ||
100 | 1190 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 25 m | |||
101 | 26 | Prior Andreas | 1999 | SØHESTEN | 25 m | |||
102 | 39 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 25 m | |||
103 | 1248 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 25 m | |||
104 | 983 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | |||
105 | 971 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | ||
106 | 1085 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | ||
107 | 1234 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 25 m | |||
108 | 511 | Asp Tobias | 1994 | NORD | 25 m | |||
109 | 778 | Houlborg Emil | 1998 | SKIVE | 9859AP | 25 m | ||
110 | 382 | Arnholtz Christopher | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
111 | 397 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | ||
112 | 1275 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | ||
113 | 1176 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | ||
114 | 1084 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 956 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 50 m | 34.30 | |
2 | 398 | Pehn Marie | 1992 | NEPTUN | 9204AA | 25 m | 36.35 | |
3 | 963 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 36.81 | |
4 | 1170 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 38.06 | |
5 | 965 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 38.66 | |
6 | 405 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 38.69 | |
7 | 1272 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 38.79 | |
8 | 994 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 38.95 | |
9 | 571 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 39.01 | |
10 | 1259 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 39.14 | |
11 | 999 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 39.57 | |
12 | 967 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 39.68 | |
13 | 22 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | SØHESTEN | 25 m | 39.74 | ||
14 | 56 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 40.04 | |
15 | 718 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 40.42 | |
16 | 756 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | 40.54 | |
17 | 515 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 40.80 | |
18 | 503 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 40.85 | |
19 | 532 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 40.90 | |
20 | 845 | Brejnholt Sarah | 1996 | H.G.F. | 9686AK | 25 m | 41.00 | |
21 | 559 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 41.39 | |
22 | 534 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 41.54 | |
23 | 380 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 42.11 | |
24 | 1267 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 42.21 | |
25 | 688 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 42.22 | |
26 | 1184 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 42.36 | |
27 | 1006 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 42.38 | |
28 | 723 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 42.64 | |
29 | 429 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 42.73 | |
30 | 685 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 42.84 | |
31 | 371 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 42.87 | |
32 | 270 | Christensen Camilla | 1995 | AALBORG | 9566AJ | 25 m | 42.93 | |
33 | 1247 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 43.00 | |
34 | 390 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 43.40 | |
35 | 1042 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 43.47 | |
36 | 385 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 43.99 | |
37 | 1265 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 50 m | 44.53 | |
38 | 1261 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 44.77 | |
39 | 755 | Højbjerg Celilia | 1997 | SKIVE | 9716AK | 25 m | 44.93 | |
40 | 531 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 45.12 | |
41 | 544 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 45.13 | |
42 | 1206 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 45.15 | |
43 | 572 | Larsen Anne K. | 1997 | SILKEBORG | 9764AR | 25 m | 45.25 | |
44 | 782 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 45.33 | |
45 | 379 | Yder Signe | 1995 | S 68 | 9598AW | 25 m | 45.48 | |
46 | 840 | Risager Charlotte | 1994 | DELTA | 9492AV | 25 m | 45.57 | |
47 | 1203 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 45.73 | |
48 | 714 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 46.03 | |
49 | 55 | Trøster Kathrine | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 46.41 | ||
50 | 35 | Amurugam Tatiana | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 46.41 | ||
51 | 1229 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 25 m | 46.71 | |
52 | 48 | Leweson Amanda | 1999 | ERRITSØ | 25 m | 46.89 | ||
53 | 585 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 47.23 | |
54 | 1264 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 47.60 | |
55 | 347 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 47.68 | |
56 | 1246 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 48.12 | |
57 | 541 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 48.36 | |
58 | 671 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 48.56 | |
59 | 1260 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 48.70 | |
60 | 16 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | 48.81 | |
61 | 494 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 48.83 | |
62 | 351 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 50 m | 49.29 | |
63 | 502 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 49.39 | |
64 | 1002 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 49.85 | |
65 | 9 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 50 m | 49.87 | |
66 | 1212 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 50.22 | |
67 | 8 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | 50.28 | |
68 | 1205 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 50.35 | |
69 | 1007 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 50.52 | |
70 | 37 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 25 m | 50.56 | ||
71 | 680 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 50.77 | |
72 | 578 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 50.83 | |
73 | 787 | Eriksen Helena | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 51.08 | |
74 | 1174 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 25 m | 51.22 | ||
75 | 20 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | 51.25 | |
76 | 557 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 51.29 | |
77 | 349 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 50 m | 51.75 | |
78 | 726 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 50 m | 52.17 | |
79 | 1262 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 9656AU | 25 m | 52.59 | |
80 | 839 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 52.63 | |
81 | 973 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 52.70 | |
82 | 689 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 25 m | 52.72 | |
83 | 537 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 52.80 | |
84 | 977 | Bugge Caroline | 1995 | VIBORG | 25 m | 52.82 | ||
85 | 678 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 52.96 | |
86 | 539 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 53.01 | |
87 | 998 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 53.21 | |
88 | 517 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 53.39 | |
89 | 724 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 53.45 | |
90 | 500 | Nieûandt Joelle | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 53.97 | ||
91 | 401 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 50 m | 54.09 | |
92 | 512 | Beck Astrid | 1998 | NORD | 9868AH | 25 m | 54.32 | |
93 | 1232 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 25 m | 54.32 | ||
94 | 995 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 54.47 | |
95 | 311 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 54.57 | |
96 | 364 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 54.72 | |
97 | 1009 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 54.76 | |
98 | 13 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 54.83 | |
99 | 348 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 50 m | 54.94 | |
100 | 396 | Nielsen Frederikke | 1998 | NEPTUN | 25 m | 55.01 | ||
101 | 1250 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 55.05 | ||
102 | 546 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | 55.07 | |
103 | 711 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 50 m | 55.08 | |
104 | 1233 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 55.30 | |
105 | 25 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | 56.01 | |
106 | 976 | Bendikas Meile | 1997 | VIBORG | 25 m | 56.14 | ||
107 | 753 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 9884AS | 25 m | 56.26 | |
108 | 384 | Christiansen Anna | 1998 | NEPTUN | 9826AU | 25 m | 56.34 | |
109 | 563 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 56.55 | |
110 | 356 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 56.92 | |
111 | 1236 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 57.21 | |
112 | 1043 | Korreborg Sofie | 1997 | HORSENS | 9758AR | 25 m | 57.25 | |
113 | 391 | Knudsen Josefine | 1998 | NEPTUN | 9898AM | 25 m | 58.23 | |
114 | 361 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 58.80 | |
115 | 497 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 59.21 | |
116 | 712 | Kaaber Ida | 1997 | STRUER | 9754AW | 25 m | 59.86 | |
117 | 1240 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 1:00.16 | |
118 | 395 | Nielsen Christina | 1997 | NEPTUN | 9778AW | 25 m | 1:00.26 | |
119 | 269 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:00.88 | |
120 | 1175 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:01.09 | |
121 | 953 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 1:01.92 | |
122 | 439 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 1:02.17 | |
123 | 286 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:03.05 | |
124 | 1241 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 25 m | 1:03.50 | ||
125 | 438 | Kristiansen Maria Boye | 2001 | AABYBRO | 25 m | 1:04.66 | ||
126 | 1053 | Pedersen Nikita | 2000 | HORSENS | 0042AG | 25 m | 1:05.11 | |
127 | 278 | Hesselvang Line | 1998 | AALBORG | 9864AS | 25 m | 1:06.82 | |
128 | 1231 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | 1:10.47 | ||
129 | 521 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | ||
130 | 1183 | Lange Emma | 1999 | AGF | 25 m | |||
131 | 827 | Hansen Anne Sofie Holm | 1998 | DELTA | 9836AR | 25 m | ||
132 | 1196 | Vandana Katja | 2000 | AGF | 25 m | |||
133 | 1194 | Sørensen Sine Højgaard | 1997 | AGF | 25 m | |||
134 | 15 | Elvstrøm Louise | 1998 | SØHESTEN | 25 m | |||
135 | 1192 | Petersen Jonanne Juul | 1999 | AGF | 25 m | |||
136 | 1230 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | |||
137 | 838 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | ||
138 | 1245 | Kusk Rebekka | 1996 | IKAST | 25 m | |||
139 | 1242 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | |||
140 | 523 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | ||
141 | 527 | Larsen Karoline | 1998 | NORD | 25 m | |||
142 | 334 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 25 m | |||
143 | 1187 | Mors Anna | 2001 | AGF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 721 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 59.23 | |
2 | 363 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 1:03.05 | |
3 | 486 | Mai Mads | 1989 | EBELTOFT | 25 m | 1:03.50 | ||
4 | 359 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 1:05.92 | |
5 | 360 | Larsen Søren Bak | 1994 | S 68 | 9413AB | 25 m | 1:07.59 | |
6 | 1252 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:07.65 | |
7 | 52 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 1:07.88 | |
8 | 362 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 1:08.21 | |
9 | 341 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 1:08.39 | |
10 | 830 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 1:08.92 | |
11 | 23 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:09.30 | |
12 | 1253 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:09.43 | |
13 | 1202 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:10.00 | |
14 | 699 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:10.51 | |
15 | 399 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 1:10.73 | |
16 | 981 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:10.89 | |
17 | 1182 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:11.02 | |
18 | 1168 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 1:11.15 | |
19 | 501 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 1:12.26 | |
20 | 874 | Eghøj Martin | 1994 | MUNKEBO | 9413AP | 25 m | 1:12.50 | |
21 | 485 | Bendix Frederik | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 1:12.56 | ||
22 | 558 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 1:13.22 | |
23 | 696 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:13.50 | |
24 | 340 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 1:13.65 | |
25 | 565 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:13.88 | |
26 | 966 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 1:14.10 | |
27 | 1195 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:15.30 | |
28 | 715 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:15.51 | |
29 | 53 | Olsen Jens Christian | 1995 | ERRITSØ | 9515AE | 25 m | 1:15.55 | |
30 | 34 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 1:16.45 | |
31 | 986 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:16.51 | |
32 | 710 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:16.66 | |
33 | 1185 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 1:17.16 | |
34 | 436 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 1:17.54 | |
35 | 727 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:17.75 | |
36 | 629 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:18.32 | |
37 | 836 | Jørgensen Steffan C. S. | 1994 | DELTA | 9429AP | 25 m | 1:18.71 | |
38 | 38 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:18.80 | ||
39 | 306 | Overbye Frederik | 1995 | AALBORG | 9581AI | 25 m | 1:18.96 | |
40 | 702 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:19.14 | |
41 | 1177 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:19.20 | |
42 | 980 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:20.10 | |
43 | 692 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:20.40 | |
44 | 875 | Hansen Stefan Gram | 1990 | MUNKEBO | 9047AG | 25 m | 1:20.65 | |
45 | 991 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:21.29 | |
46 | 878 | Larsen Sebastian | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 1:21.68 | ||
47 | 1166 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:21.73 | |
48 | 1014 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:21.94 | |
49 | 383 | Bojesen Jesper | 1995 | NEPTUN | 9535AR | 25 m | 1:21.97 | |
50 | 301 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 1:22.06 | |
51 | 504 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 1:22.22 | |
52 | 545 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 25 m | 1:23.25 | |
53 | 318 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 1:24.20 | |
54 | 29 | Nielsen Daniel Højer | 1995 | SØHESTEN | 9545AR | 25 m | 1:24.29 | |
55 | 1210 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 1:25.06 | |
56 | 294 | Lundquist Phillip | 1996 | AALBORG | 9675AA | 25 m | 1:25.77 | |
57 | 1268 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:26.45 | |
58 | 388 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 1:26.47 | |
59 | 1270 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:26.47 | ||
60 | 50 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:27.65 | ||
61 | 520 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:27.96 | |
62 | 569 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 1:28.38 | |
63 | 722 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:29.74 | |
64 | 377 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:29.99 | |
65 | 783 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 1:30.11 | |
66 | 535 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:30.13 | |
67 | 290 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:30.34 | |
68 | 289 | Larsen Jacob Dam | 1996 | AALBORG | 9665AO | 25 m | 1:30.65 | |
69 | 686 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:30.77 | |
70 | 829 | Hansen Emil Deleuran | 1997 | DELTA | 9707AM | 25 m | 1:31.22 | |
71 | 955 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 1:31.42 | |
72 | 330 | Svankjær Thomas | 1997 | AALBORG | 9775AL | 25 m | 1:31.93 | |
73 | 790 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:32.88 | |
74 | 1036 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 1:32.98 | |
75 | 1193 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:33.17 | |
76 | 566 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:33.73 | |
77 | 1211 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 1:35.13 | |
78 | 961 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:36.12 | |
79 | 516 | Boyes James | 1995 | NORD | 9567AQ | 25 m | 1:36.71 | |
80 | 974 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:37.41 | |
81 | 536 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 1:37.41 | |
82 | 1191 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 25 m | 1:37.70 | ||
83 | 282 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 1:39.50 | |
84 | 1180 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 25 m | 1:39.61 | ||
85 | 797 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 1:39.66 | |
86 | 54 | Rasmussen Frederik | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:41.12 | ||
87 | 785 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:43.62 | |
88 | 793 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:43.87 | |
89 | 673 | Jensen Richart | 1997 | OPNØR | 9755AM | 25 m | 1:44.44 | |
90 | 271 | Christensen Mathias H | 1999 | AALBORG | 9985AK | 25 m | 1:46.62 | |
91 | 285 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:47.91 | |
92 | 292 | Lauridsen Mikkel K | 1998 | AALBORG | 9857AN | 25 m | 1:48.14 | |
93 | 837 | Krag Jeppe S. | 1999 | DELTA | 9965AH | 50 m | 1:50.78 | |
94 | 1017 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:52.45 | |
95 | 404 | Stær Alexander | 2001 | NEPTUN | 0185AC | 25 m | 1:53.11 | |
96 | 1025 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 1:53.46 | |
97 | 992 | Weilert Viktor | 1998 | VIBORG | 25 m | 1:54.08 | ||
98 | 495 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:54.39 | ||
99 | 1255 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:55.33 | |
100 | 1237 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 25 m | 1:56.45 | ||
101 | 498 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 2:00.33 | |
102 | 310 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 2:02.21 | |
103 | 691 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 2:04.40 | |
104 | 969 | Østergaard Frederik C. | 1994 | LYSENG | 9415AK | 25 m | 2:04.90 | |
105 | 496 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 2:06.03 | |
106 | 350 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 50 m | 2:08.52 | |
107 | 1190 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 25 m | |||
108 | 19 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | ||
109 | 708 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | ||
110 | 528 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | ||
111 | 574 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | ||
112 | 1277 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | ||
113 | 1122 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | ||
114 | 983 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | |||
115 | 1030 | Bundgaard Kasper | 1998 | HORSENS | 9839AJ | 25 m | ||
116 | 313 | Rasmussen Søren P. | 2000 | AALBORG | 0121AF | 25 m | ||
117 | 1234 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 25 m | |||
118 | 337 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | ||
119 | 698 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 704 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 25 m | 1:10.60 | |
2 | 967 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:11.55 | |
3 | 1015 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:12.52 | |
4 | 703 | Hejlesen Alberte Bæk | 1992 | S 68 | 9226AI | 25 m | 1:12.68 | |
5 | 1028 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 1:13.73 | |
6 | 846 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 1:14.00 | |
7 | 987 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:15.18 | |
8 | 1188 | Nedergaard Frederikke | 1996 | AGF | 9604AH | 25 m | 1:15.45 | |
9 | 352 | Christiansen Katrine | 1994 | S 68 | 9492AD | 25 m | 1:15.97 | |
10 | 1000 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 1:15.99 | |
11 | 1165 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 1:16.91 | |
12 | 784 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:16.96 | |
13 | 1169 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:17.20 | |
14 | 628 | Egebæk Christine Holm | 1996 | AIA-TRANBJ | 9676AG | 25 m | 1:17.23 | |
15 | 1016 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:17.37 | |
16 | 1051 | Nørgaard Thea | 1995 | HORSENS | 9564AP | 25 m | 1:18.01 | |
17 | 44 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:18.29 | ||
18 | 1013 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 50 m | 1:18.51 | |
19 | 339 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 1:18.54 | |
20 | 353 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 1:18.71 | |
21 | 51 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 1:18.85 | |
22 | 1200 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 1:19.00 | |
23 | 581 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:19.25 | |
24 | 831 | Henriksen Signe V. | 1994 | DELTA | 9482AB | 25 m | 1:19.60 | |
25 | 1266 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 1:19.84 | |
26 | 570 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:20.21 | |
27 | 1184 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 1:20.88 | |
28 | 627 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 1:21.46 | |
29 | 538 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 50 m | 1:21.97 | |
30 | 845 | Brejnholt Sarah | 1996 | H.G.F. | 9686AK | 25 m | 1:22.09 | |
31 | 1206 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 1:22.73 | |
32 | 41 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 1:23.09 | ||
33 | 978 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:23.14 | |
34 | 1027 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:23.18 | |
35 | 571 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 1:23.51 | |
36 | 529 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:23.54 | |
37 | 503 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 1:23.99 | |
38 | 1256 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:24.31 | |
39 | 723 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:24.40 | |
40 | 1201 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:24.41 | |
41 | 1001 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:24.52 | |
42 | 1022 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | 1:24.53 | |
43 | 56 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 1:24.57 | |
44 | 1010 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:24.72 | |
45 | 524 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 1:25.03 | |
46 | 795 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 1:25.35 | |
47 | 757 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 1:25.68 | |
48 | 430 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 1:25.81 | |
49 | 277 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 1:25.84 | |
50 | 10 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:26.76 | |
51 | 786 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:26.98 | |
52 | 547 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | 1:26.99 | |
53 | 717 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 50 m | 1:27.38 | |
54 | 632 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 1:27.61 | |
55 | 494 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 1:27.69 | |
56 | 370 | Steen Marie Kristine | 1994 | S 68 | 9436AL | 25 m | 1:27.75 | |
57 | 336 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 50 m | 1:27.79 | |
58 | 1048 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 1:27.94 | |
59 | 1008 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 1:28.00 | |
60 | 1029 | Brohus Maj | 1996 | HORSENS | 9604AV | 25 m | 1:28.29 | |
61 | 1262 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 9656AU | 25 m | 1:29.29 | |
62 | 369 | Siggaard Katrine | 1995 | S 68 | 9544AN | 25 m | 1:29.44 | |
63 | 567 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 1:29.63 | |
64 | 346 | Yonah Or-Emilie | 1996 | AALBORG | 9648AC | 25 m | 1:30.29 | |
65 | 687 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:30.53 | |
66 | 541 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 1:30.99 | |
67 | 314 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 1:31.31 | |
68 | 1207 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 1:32.67 | |
69 | 305 | Outzen Sophie | 1997 | AALBORG | 9706AM | 25 m | 1:33.49 | |
70 | 349 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 50 m | 1:34.00 | |
71 | 759 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 1:34.04 | |
72 | 428 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 1:34.25 | |
73 | 716 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:34.56 | |
74 | 401 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:35.11 | |
75 | 36 | Andersen Louise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 1:35.17 | ||
76 | 671 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 1:35.89 | |
77 | 585 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 1:36.53 | |
78 | 20 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 50 m | 1:36.74 | |
79 | 268 | Broekhoff Julie | 1999 | AALBORG | 9952AJ | 25 m | 1:37.39 | |
80 | 1037 | Gardner Gloria | 1999 | HORSENS | 9936AG | 25 m | 1:37.53 | |
81 | 684 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 1:37.96 | |
82 | 1212 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:38.14 | |
83 | 782 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 1:38.64 | |
84 | 335 | Uth Astrid Dahl | 1996 | AALBORG | 9226AS | 25 m | 1:39.71 | |
85 | 1189 | Nielsen Ida Marie Ø. | 1998 | AGF | 25 m | 1:39.86 | ||
86 | 502 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:39.99 | |
87 | 791 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 1:40.15 | |
88 | 1009 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:40.34 | |
89 | 1181 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 1:42.36 | |
90 | 1178 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 1:42.61 | |
91 | 1264 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:42.62 | |
92 | 576 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 1:43.70 | |
93 | 307 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | 1:43.78 | |
94 | 1246 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 1:44.68 | |
95 | 539 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 1:45.09 | |
96 | 364 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:45.25 | |
97 | 497 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 1:46.04 | |
98 | 976 | Bendikas Meile | 1997 | VIBORG | 25 m | 1:46.79 | ||
99 | 1254 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:46.89 | |
100 | 788 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:47.39 | |
101 | 711 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:47.82 | |
102 | 833 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | DELTA | 9852AM | 25 m | 1:47.91 | |
103 | 500 | Nieûandt Joelle | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:47.99 | ||
104 | 1208 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:49.42 | |
105 | 563 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:49.68 | |
106 | 333 | Thomsen Emma | 1996 | AALBORG | 9608AV | 25 m | 1:50.34 | |
107 | 827 | Hansen Anne Sofie Holm | 1998 | DELTA | 9836AR | 25 m | 1:51.14 | |
108 | 1236 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:51.90 | |
109 | 562 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:52.67 | |
110 | 266 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:52.68 | |
111 | 309 | Plath Sofie Frank | 1998 | AALBORG | 9844AR | 25 m | 1:52.81 | |
112 | 1232 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 25 m | 1:54.16 | ||
113 | 828 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 1:56.54 | |
114 | 402 | Rytter Anne | 2000 | NEPTUN | 25 m | 1:57.72 | ||
115 | 381 | Andersen Lea Føste | 1998 | NEPTUN | 25 m | 1:58.68 | ||
116 | 493 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:58.83 | ||
117 | 395 | Nielsen Christina | 1997 | NEPTUN | 9778AW | 25 m | 1:59.01 | |
118 | 995 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 2:01.46 | |
119 | 724 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 2:05.02 | |
120 | 672 | Jensen Laura | 2000 | OPNØR | 0026AK | 25 m | 2:06.58 | |
121 | 18 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 25 m | ||
122 | 1183 | Lange Emma | 1999 | AGF | 25 m | |||
123 | 438 | Kristiansen Maria Boye | 2001 | AABYBRO | 25 m | |||
124 | 826 | Christiansen Ditte A. | 1995 | DELTA | 9544AY | 25 m | ||
125 | 960 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | ||
126 | 533 | Nielsen Julie Sofie | 1997 | NORD | 9794AS | 25 m | ||
127 | 753 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 9884AS | 25 m | ||
128 | 287 | Kristensen Julie | 2000 | AALBORG | 0058AN | 25 m | ||
129 | 400 | Rasmussen Ditte Røjkjær | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
130 | 523 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | ||
131 | 439 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | ||
132 | 396 | Nielsen Frederikke | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 25 m | 2:19.44 | |
2 | 583 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 2:43.11 | |
3 | 435 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 2:43.63 | |
4 | 519 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 2:46.56 | |
5 | 700 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 2:51.10 | |
6 | 296 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:52.25 | |
7 | 1249 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 2:53.03 | |
8 | 1195 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 2:58.90 | |
9 | 1026 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 2:59.18 | |
10 | 483 | Skov Thomas | 1993 | EBELTOFT | 25 m | 3:06.96 | ||
11 | 997 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 3:09.38 | |
12 | 725 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 3:10.27 | |
13 | 484 | Laursen Anders | 1996 | EBELTOFT | 25 m | 3:11.33 | ||
14 | 694 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 3:12.26 | |
15 | 17 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 3:13.04 | |
16 | 560 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 3:14.33 | |
17 | 1167 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 3:15.86 | |
18 | 835 | Jørgensen Christian | 1995 | DELTA | 9563AP | 25 m | 3:16.08 | |
19 | 988 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 3:16.71 | |
20 | 832 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 3:17.85 | |
21 | 568 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 3:20.13 | |
22 | 1171 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 3:22.06 | |
23 | 876 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 3:23.11 | |
24 | 276 | Gamst Christian | 1996 | AALBORG | 9691AP | 25 m | 3:25.02 | |
25 | 952 | Ankjær Jacob | 1995 | LYSENG | 9527AC | 25 m | 3:25.23 | |
26 | 315 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 3:28.31 | |
27 | 1270 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 3:31.59 | ||
28 | 295 | Madsen Nicolai | 1997 | AALBORG | 9769AO | 25 m | 3:36.62 | |
29 | 389 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 50 m | 3:40.58 | |
30 | 302 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 3:47.03 | |
31 | 708 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 3:50.98 | |
32 | 372 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 50 m | 3:51.07 | |
33 | 1263 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 25 m | 3:52.74 | ||
34 | 273 | Elkjær Christoffer | 1998 | AALBORG | 9889AN | 25 m | 3:57.05 | |
35 | 540 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 3:57.09 | |
36 | 974 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 4:00.22 | |
37 | 676 | Seatan Martin | 1996 | OPNØR | 9645AQ | 25 m | 4:10.17 | |
38 | 1243 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 4:16.68 | |
39 | 1033 | Christensen Søren | 1998 | HORSENS | 9889AI | 25 m | 4:18.33 | |
40 | 1046 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 4:19.31 | |
41 | 955 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 4:20.90 | |
42 | 1244 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 4:39.44 | |
43 | 498 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 4:45.11 | |
44 | 39 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 25 m | |||
45 | 1179 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 25 m | |||
46 | 549 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 25 m | ||
47 | 518 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | ||
48 | 526 | Lambertsen Morten | 1997 | NORD | 9715AM | 25 m | ||
49 | 574 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 956 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:47.50 | |
2 | 963 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:47.88 | |
3 | 1170 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 2:58.66 | |
4 | 1035 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 2:59.68 | |
5 | 846 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 3:00.00 | |
6 | 405 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 3:06.32 | |
7 | 1057 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 3:06.58 | |
8 | 1184 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 3:07.55 | |
9 | 1016 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 3:09.79 | |
10 | 380 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 3:10.40 | |
11 | 723 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 3:11.06 | |
12 | 685 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 3:11.29 | |
13 | 571 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 3:11.29 | |
14 | 371 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 3:12.10 | |
15 | 688 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 3:12.51 | |
16 | 272 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 3:15.71 | |
17 | 385 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 3:16.48 | |
18 | 56 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 3:16.85 | |
19 | 1247 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 3:18.32 | |
20 | 720 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 3:19.55 | |
21 | 572 | Larsen Anne K. | 1997 | SILKEBORG | 9764AR | 25 m | 3:19.56 | |
22 | 1042 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 3:20.33 | |
23 | 390 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 3:21.36 | |
24 | 429 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 3:24.77 | |
25 | 531 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 3:27.05 | |
26 | 978 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 3:27.95 | |
27 | 585 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 3:28.95 | |
28 | 714 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 50 m | 3:30.47 | |
29 | 379 | Yder Signe | 1995 | S 68 | 9598AW | 25 m | 3:34.88 | |
30 | 35 | Amurugam Tatiana | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 3:36.81 | ||
31 | 279 | Johansen Linette | 1998 | AALBORG | 9892AS | 25 m | 3:38.92 | |
32 | 671 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 3:40.15 | |
33 | 355 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | 3:42.95 | |
34 | 387 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 3:44.28 | |
35 | 1260 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 3:46.55 | |
36 | 1261 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 3:50.13 | |
37 | 1186 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 3:50.76 | |
38 | 1205 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 3:57.54 | |
39 | 1007 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 4:00.59 | |
40 | 998 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 4:00.60 | |
41 | 1002 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 4:01.90 | |
42 | 1038 | Gardner Grace | 1997 | HORSENS | 9794AW | 25 m | 4:04.25 | |
43 | 825 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 25 m | 4:07.27 | |
44 | 834 | Jørgensen Camilla | 1997 | DELTA | 9718AS | 25 m | 4:07.38 | |
45 | 678 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 4:08.10 | |
46 | 1203 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 4:08.98 | |
47 | 25 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 50 m | 4:15.62 | |
48 | 557 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 4:18.17 | |
49 | 1250 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 4:18.89 | ||
50 | 839 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 4:20.59 | |
51 | 348 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 4:21.26 | |
52 | 361 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 50 m | 4:23.58 | |
53 | 391 | Knudsen Josefine | 1998 | NEPTUN | 9898AM | 25 m | 4:23.99 | |
54 | 1232 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 25 m | 4:25.66 | ||
55 | 758 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 25 m | 5:19.01 | ||
56 | 317 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | ||
57 | 16 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | ||
58 | 8 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | ||
59 | 787 | Eriksen Helena | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | ||
60 | 517 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | ||
61 | 1233 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | ||
62 | 297 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | ||
63 | 396 | Nielsen Frederikke | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
64 | 316 | Schneider Julie Dahl | 1998 | AALBORG | 9828AR | 25 m | ||
65 | 497 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | ||
66 | 1239 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | |||
67 | 1240 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | ||
68 | 356 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | ||
69 | 403 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 25 m | ||
70 | 1194 | Sørensen Sine Højgaard | 1997 | AGF | 25 m | |||
71 | 579 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | ||
72 | 1192 | Petersen Jonanne Juul | 1999 | AGF | 25 m | |||
73 | 298 | Mikkelsen Mathilde Skjødt | 1998 | AALBORG | 9826AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 584 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 25 m | 23.67 | |
2 | 957 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 24.60 | |
3 | 721 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 24.66 | |
4 | 1005 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 50 m | 25.22 | |
5 | 713 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 25.37 | |
6 | 719 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 25.39 | |
7 | 556 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 25 m | 25.58 | |
8 | 1040 | Underlien Simon | 1995 | HORSENS | 9505AL | 25 m | 26.11 | |
9 | 52 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 26.22 | |
10 | 378 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 26.29 | |
11 | 984 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 26.31 | |
12 | 964 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 26.36 | |
13 | 363 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 26.50 | |
14 | 373 | Sønderskov Peter | 1990 | S 68 | 9095AG | 25 m | 26.67 | |
15 | 1235 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 26.67 | |
16 | 362 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 26.92 | |
17 | 699 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 27.02 | |
18 | 513 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 27.15 | |
19 | 577 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 27.19 | |
20 | 1032 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 9527AH | 25 m | 27.23 | |
21 | 1253 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 27.28 | |
22 | 525 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 27.33 | |
23 | 340 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 27.33 | |
24 | 843 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 27.60 | |
25 | 1050 | Nørgaard Marius | 1993 | HORSENS | 9319AL | 25 m | 27.72 | |
26 | 501 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 27.76 | |
27 | 360 | Larsen Søren Bak | 1994 | S 68 | 9413AB | 25 m | 27.77 | |
28 | 284 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 25 m | 27.81 | |
29 | 631 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 27.84 | |
30 | 830 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 27.89 | |
31 | 1031 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 27.92 | |
32 | 1202 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 28.00 | |
33 | 49 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | 28.20 | |
34 | 47 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 28.24 | |
35 | 558 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 28.27 | |
36 | 954 | Grove Jacob | 1994 | LYSENG | 9425AK | 25 m | 28.31 | |
37 | 433 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 50 m | 28.31 | |
38 | 357 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 28.49 | |
39 | 23 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 50 m | 28.71 | |
40 | 966 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 28.73 | |
41 | 1052 | Olesen Simon | 1993 | HORSENS | 9329AL | 25 m | 28.82 | |
42 | 996 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 28.85 | |
43 | 375 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 28.98 | |
44 | 407 | Sønderskov Thomas | 1974 | NEPTUN | 7415AA | 25 m | 29.00 | |
45 | 1182 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 29.32 | |
46 | 1168 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 29.38 | |
47 | 435 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 29.49 | |
48 | 696 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 29.49 | |
49 | 991 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 29.52 | |
50 | 53 | Olsen Jens Christian | 1995 | ERRITSØ | 9515AE | 25 m | 29.53 | |
51 | 40 | Borup Nikolaj | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 29.89 | ||
52 | 630 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9311AE | 25 m | 30.01 | |
53 | 710 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 50 m | 30.35 | |
54 | 979 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 30.39 | |
55 | 727 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 30.48 | |
56 | 841 | Sørensen Jacob | 1995 | DELTA | 9567AK | 25 m | 30.54 | |
57 | 399 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 30.59 | |
58 | 715 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 50 m | 30.60 | |
59 | 275 | Gade Ricco | 1995 | AALBORG | 9571AI | 25 m | 30.61 | |
60 | 580 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 30.62 | |
61 | 354 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 30.62 | |
62 | 306 | Overbye Frederik | 1995 | AALBORG | 9581AI | 25 m | 30.72 | |
63 | 1014 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 30.82 | |
64 | 516 | Boyes James | 1995 | NORD | 9567AQ | 25 m | 30.89 | |
65 | 545 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 50 m | 31.06 | |
66 | 1173 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 31.07 | |
67 | 985 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 31.15 | |
68 | 1026 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 31.35 | |
69 | 374 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 31.35 | |
70 | 692 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 31.42 | |
71 | 29 | Nielsen Daniel Højer | 1995 | SØHESTEN | 9545AR | 25 m | 31.46 | |
72 | 485 | Bendix Frederik | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 31.55 | ||
73 | 504 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 31.78 | |
74 | 725 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 31.88 | |
75 | 997 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 31.96 | |
76 | 1198 | Als Mathias | 1993 | SKANDERBOR | 9395AN | 25 m | 32.00 | |
77 | 50 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 32.02 | ||
78 | 836 | Jørgensen Steffan C. S. | 1994 | DELTA | 9429AP | 25 m | 32.05 | |
79 | 565 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 32.08 | |
80 | 835 | Jørgensen Christian | 1995 | DELTA | 9563AP | 25 m | 32.17 | |
81 | 694 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 32.17 | |
82 | 958 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 32.20 | |
83 | 1210 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 32.20 | |
84 | 702 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 32.27 | |
85 | 1025 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 32.50 | |
86 | 406 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 50 m | 32.52 | |
87 | 1238 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 32.53 | ||
88 | 959 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 32.60 | |
89 | 829 | Hansen Emil Deleuran | 1997 | DELTA | 9707AM | 25 m | 32.69 | |
90 | 783 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 32.74 | |
91 | 564 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 32.74 | |
92 | 832 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 32.77 | |
93 | 629 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 33.10 | |
94 | 492 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 9683AQ | 25 m | 33.24 | |
95 | 289 | Larsen Jacob Dam | 1996 | AALBORG | 9665AO | 50 m | 33.52 | |
96 | 969 | Østergaard Frederik C. | 1994 | LYSENG | 9415AK | 25 m | 33.54 | |
97 | 1172 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 33.83 | |
98 | 434 | Lindberg Mathias Dyrhave | 1996 | AABYBRO | 9663AP | 25 m | 33.99 | |
99 | 794 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 34.09 | |
100 | 410 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 34.14 | |
101 | 386 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 50 m | 34.27 | |
102 | 1271 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 34.31 | ||
103 | 566 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 34.45 | |
104 | 377 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 34.62 | |
105 | 528 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 34.76 | |
106 | 691 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 34.93 | |
107 | 569 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 34.98 | |
108 | 686 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 35.18 | |
109 | 1055 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 35.22 | |
110 | 1213 | Sørensen Mathias Tougaard | 1997 | SKANDERBOR | 9745AL | 25 m | 35.29 | |
111 | 1197 | Wichmann Magnus B. | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 35.32 | |
112 | 1270 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 50 m | 35.32 | ||
113 | 708 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 35.38 | |
114 | 842 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | 35.64 | |
115 | 722 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 35.70 | |
116 | 17 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 50 m | 35.89 | |
117 | 574 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 35.97 | |
118 | 330 | Svankjær Thomas | 1997 | AALBORG | 9775AL | 25 m | 35.99 | |
119 | 695 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 36.35 | |
120 | 674 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 36.53 | |
121 | 522 | Iversen Tobias | 1996 | NORD | 9617AO | 25 m | 36.71 | |
122 | 1263 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 25 m | 37.02 | ||
123 | 582 | Nonbo Nicklas | 1998 | SILKEBORG | 9861AJ | 25 m | 37.06 | |
124 | 955 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 37.17 | |
125 | 797 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 37.25 | |
126 | 1211 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 37.28 | |
127 | 697 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 37.41 | |
128 | 514 | Bollerslev Vitus Milver | 1998 | NORD | 9843AO | 25 m | 37.82 | |
129 | 542 | Thomsen Mathias Mozart | 1997 | NORD | 9713AM | 25 m | 37.89 | |
130 | 299 | Møller Rasmus | 1997 | AALBORG | 9707AK | 25 m | 38.20 | |
131 | 1243 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 38.33 | |
132 | 536 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 38.42 | |
133 | 1276 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 38.92 | ||
134 | 496 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 38.98 | |
135 | 1017 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 39.08 | |
136 | 785 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 39.13 | |
137 | 793 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 39.27 | |
138 | 54 | Rasmussen Frederik | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 39.39 | ||
139 | 300 | Nandgave Kartikey | 1998 | AALBORG | 9869AM | 25 m | 39.46 | |
140 | 754 | Husted Anders | 1997 | SKIVE | 25 m | 39.58 | ||
141 | 19 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 50 m | 40.03 | |
142 | 961 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 40.12 | |
143 | 540 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 40.51 | |
144 | 992 | Weilert Viktor | 1998 | VIBORG | 25 m | 40.69 | ||
145 | 549 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 50 m | 40.92 | |
146 | 971 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 41.34 | |
147 | 675 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 41.54 | |
148 | 1045 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 41.62 | |
149 | 404 | Stær Alexander | 2001 | NEPTUN | 0185AC | 25 m | 41.80 | |
150 | 273 | Elkjær Christoffer | 1998 | AALBORG | 9889AN | 25 m | 41.85 | |
151 | 1251 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 42.22 | |
152 | 495 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 42.23 | ||
153 | 285 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 42.25 | |
154 | 673 | Jensen Richart | 1997 | OPNØR | 9755AM | 25 m | 42.31 | |
155 | 271 | Christensen Mathias H | 1999 | AALBORG | 9985AK | 25 m | 42.49 | |
156 | 382 | Arnholtz Christopher | 1998 | NEPTUN | 25 m | 42.52 | ||
157 | 796 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 43.20 | |
158 | 693 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 43.33 | |
159 | 411 | Sørensen Sigurd Huulgaard | 1999 | NEPTUN | 25 m | 43.53 | ||
160 | 1244 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 43.61 | |
161 | 698 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 43.66 | |
162 | 1209 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 44.44 | |
163 | 6 | Aaberg Kasper | 1999 | SØHESTEN | 25 m | 44.49 | ||
164 | 530 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 44.51 | |
165 | 7 | Aastrup Andreas | 1999 | SØHESTEN | 25 m | 44.94 | ||
166 | 677 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 45.13 | |
167 | 1046 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 46.02 | |
168 | 14 | Bøgsted Christian | 2000 | SØHESTEN | 0071AG | 25 m | 46.78 | |
169 | 670 | Aagaard Niels | 1999 | OPNØR | 25 m | 47.31 | ||
170 | 1237 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 25 m | 48.28 | ||
171 | 989 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | 48.40 | ||
172 | 1176 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | 48.48 | |
173 | 1190 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 25 m | 48.59 | ||
174 | 350 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 50 m | 49.14 | |
175 | 303 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 49.38 | |
176 | 498 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 49.42 | |
177 | 1258 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | 49.88 | ||
178 | 701 | Sivarajah Aravinth | 1997 | GRINDSTED | 9795AL | 25 m | 49.89 | |
179 | 676 | Seatan Martin | 1996 | OPNØR | 9645AQ | 25 m | 49.99 | |
180 | 1255 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 50.31 | |
181 | 288 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 50.50 | |
182 | 313 | Rasmussen Søren P. | 2000 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 51.47 | |
183 | 394 | Mønster Christian | 2000 | NEPTUN | 25 m | 55.72 | ||
184 | 790 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:41.12 | |
185 | 1085 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | ||
186 | 397 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | ||
187 | 1275 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | ||
188 | 511 | Asp Tobias | 1994 | NORD | 25 m | |||
189 | 26 | Prior Andreas | 1999 | SØHESTEN | 25 m | |||
190 | 1248 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 25 m | |||
191 | 39 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 25 m | |||
192 | 1122 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | ||
193 | 1234 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 25 m | |||
194 | 310 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | ||
195 | 778 | Houlborg Emil | 1998 | SKIVE | 9859AP | 25 m | ||
196 | 779 | Sørensen Michael | 1995 | SKIVE | 9595AQ | 25 m | ||
197 | 983 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | |||
198 | 1084 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1035 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 28.41 | |
2 | 561 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 28.58 | |
3 | 704 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 25 m | 29.07 | |
4 | 22 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | SØHESTEN | 25 m | 29.10 | ||
5 | 515 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 29.21 | |
6 | 46 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 29.31 | |
7 | 965 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 29.42 | |
8 | 703 | Hejlesen Alberte Bæk | 1992 | S 68 | 9226AI | 25 m | 29.46 | |
9 | 960 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 29.47 | |
10 | 409 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 29.59 | |
11 | 1051 | Nørgaard Thea | 1995 | HORSENS | 9564AP | 25 m | 30.04 | |
12 | 1165 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 50 m | 30.20 | |
13 | 534 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 30.35 | |
14 | 1169 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 30.41 | |
15 | 51 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 30.59 | |
16 | 405 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 30.61 | |
17 | 270 | Christensen Camilla | 1995 | AALBORG | 9566AJ | 25 m | 30.66 | |
18 | 831 | Henriksen Signe V. | 1994 | DELTA | 9482AB | 25 m | 30.76 | |
19 | 718 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 50 m | 30.85 | |
20 | 21 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 31.04 | |
21 | 632 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 31.13 | |
22 | 352 | Christiansen Katrine | 1994 | S 68 | 9492AD | 25 m | 31.25 | |
23 | 1054 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 31.28 | |
24 | 1010 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 31.48 | |
25 | 503 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 31.59 | |
26 | 529 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 31.63 | |
27 | 784 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 31.70 | |
28 | 1027 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 31.75 | |
29 | 1034 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 31.75 | |
30 | 538 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 50 m | 31.92 | |
31 | 510 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 31.94 | |
32 | 42 | Christensen Matilde | 1992 | ERRITSØ | 9274AD | 25 m | 31.98 | |
33 | 376 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 32.10 | |
34 | 709 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 32.20 | |
35 | 312 | Ramsgaard Camilla | 1995 | AALBORG | 9564AI | 25 m | 32.23 | |
36 | 45 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | 32.41 | |
37 | 720 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 32.41 | |
38 | 994 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 32.49 | |
39 | 43 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 32.50 | |
40 | 1272 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 32.52 | |
41 | 688 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 32.54 | |
42 | 1257 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 32.54 | |
43 | 1247 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 32.56 | |
44 | 627 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 32.73 | |
45 | 1044 | Krainert Nana Skovbæk | 1996 | HORSENS | 9668AU | 25 m | 32.85 | |
46 | 1008 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 33.02 | |
47 | 1204 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 33.02 | |
48 | 371 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 33.06 | |
49 | 999 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 33.07 | |
50 | 1170 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 33.08 | |
51 | 380 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 33.13 | |
52 | 723 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 50 m | 33.20 | |
53 | 430 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 33.22 | |
54 | 628 | Egebæk Christine Holm | 1996 | AIA-TRANBJ | 9676AG | 25 m | 33.23 | |
55 | 353 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 33.24 | |
56 | 690 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 33.29 | |
57 | 44 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 33.34 | ||
58 | 408 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 33.36 | |
59 | 1265 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 33.47 | |
60 | 581 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 33.50 | |
61 | 1266 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 33.69 | |
62 | 1267 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 50 m | 33.75 | |
63 | 557 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 33.87 | |
64 | 755 | Højbjerg Celilia | 1997 | SKIVE | 9716AK | 25 m | 33.91 | |
65 | 346 | Yonah Or-Emilie | 1996 | AALBORG | 9648AC | 25 m | 33.95 | |
66 | 1214 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 34.00 | |
67 | 717 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 34.01 | |
68 | 795 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 34.13 | |
69 | 532 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 34.16 | |
70 | 1006 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 34.20 | |
71 | 1246 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 34.25 | |
72 | 687 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 34.36 | |
73 | 35 | Amurugam Tatiana | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 34.39 | ||
74 | 782 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 34.47 | |
75 | 759 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 34.51 | |
76 | 487 | Röhling Pernille | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 34.65 | ||
77 | 10 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 34.78 | |
78 | 1181 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 34.80 | |
79 | 429 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 34.82 | |
80 | 576 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 34.84 | |
81 | 840 | Risager Charlotte | 1994 | DELTA | 9492AV | 25 m | 34.93 | |
82 | 541 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 34.96 | |
83 | 1048 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 34.99 | |
84 | 385 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 35.09 | |
85 | 9 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 35.29 | |
86 | 1206 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 35.41 | |
87 | 757 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 35.44 | |
88 | 671 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 35.45 | |
89 | 277 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 35.46 | |
90 | 369 | Siggaard Katrine | 1995 | S 68 | 9544AN | 25 m | 35.48 | |
91 | 1199 | Holm Lea Spang | 1994 | SKANDERBOR | 9442AU | 25 m | 35.60 | |
92 | 792 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 35.61 | |
93 | 370 | Steen Marie Kristine | 1994 | S 68 | 9436AL | 25 m | 35.70 | |
94 | 494 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 35.88 | |
95 | 547 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | 35.91 | |
96 | 27 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 36.00 | |
97 | 1262 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 9656AU | 25 m | 36.05 | |
98 | 716 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 50 m | 36.16 | |
99 | 387 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 36.20 | |
100 | 36 | Andersen Louise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 36.23 | ||
101 | 347 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 36.26 | |
102 | 968 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 36.34 | |
103 | 413 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | 36.40 | |
104 | 1264 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 36.51 | |
105 | 826 | Christiansen Ditte A. | 1995 | DELTA | 9544AY | 25 m | 36.57 | |
106 | 502 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 36.69 | |
107 | 1260 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 36.78 | |
108 | 788 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 36.89 | |
109 | 1229 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 25 m | 36.95 | |
110 | 684 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 37.00 | |
111 | 16 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | 37.28 | |
112 | 55 | Trøster Kathrine | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 37.42 | ||
113 | 714 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 37.44 | |
114 | 973 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 37.45 | |
115 | 351 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 50 m | 37.47 | |
116 | 726 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 37.51 | |
117 | 280 | Jørgensen Nia | 1996 | AALBORG | 9626AF | 25 m | 37.59 | |
118 | 1007 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 37.82 | |
119 | 355 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 50 m | 37.83 | |
120 | 358 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 37.86 | |
121 | 578 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 37.95 | |
122 | 364 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 50 m | 37.98 | |
123 | 37 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 25 m | 38.08 | ||
124 | 18 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 50 m | 38.12 | |
125 | 786 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 38.37 | |
126 | 1043 | Korreborg Sofie | 1997 | HORSENS | 9758AR | 25 m | 38.70 | |
127 | 1254 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 38.79 | |
128 | 1261 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 38.86 | |
129 | 8 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 50 m | 38.97 | |
130 | 1001 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 39.08 | |
131 | 1232 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 25 m | 39.14 | ||
132 | 1012 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 39.57 | |
133 | 543 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | 39.58 | |
134 | 562 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 40.44 | |
135 | 678 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 40.50 | |
136 | 348 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 50 m | 40.55 | |
137 | 1207 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 40.58 | |
138 | 1205 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 40.58 | |
139 | 680 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 40.73 | |
140 | 753 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 9884AS | 25 m | 40.77 | |
141 | 546 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | 40.89 | |
142 | 689 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 25 m | 40.93 | |
143 | 13 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 41.05 | |
144 | 953 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 41.17 | |
145 | 1208 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 41.19 | |
146 | 724 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 50 m | 41.30 | |
147 | 1212 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 41.44 | |
148 | 335 | Uth Astrid Dahl | 1996 | AALBORG | 9226AS | 25 m | 41.46 | |
149 | 308 | Plath Sara Frank | 2000 | AALBORG | 0008AI | 25 m | 41.47 | |
150 | 833 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | DELTA | 9852AM | 25 m | 41.53 | |
151 | 977 | Bugge Caroline | 1995 | VIBORG | 25 m | 41.84 | ||
152 | 283 | Jørgensen Signe Tange | 1999 | AALBORG | 9918AN | 25 m | 41.87 | |
153 | 439 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 41.90 | |
154 | 544 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 42.04 | |
155 | 539 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 42.08 | |
156 | 265 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 42.62 | |
157 | 349 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 42.73 | |
158 | 827 | Hansen Anne Sofie Holm | 1998 | DELTA | 9836AR | 25 m | 43.41 | |
159 | 567 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 43.48 | |
160 | 1009 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 43.56 | |
161 | 679 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 25 m | 43.64 | ||
162 | 1233 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 43.79 | |
163 | 711 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 50 m | 43.81 | |
164 | 497 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 43.85 | |
165 | 356 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 44.85 | |
166 | 333 | Thomsen Emma | 1996 | AALBORG | 9608AV | 25 m | 45.19 | |
167 | 834 | Jørgensen Camilla | 1997 | DELTA | 9718AS | 25 m | 45.36 | |
168 | 512 | Beck Astrid | 1998 | NORD | 9868AH | 25 m | 45.46 | |
169 | 15 | Elvstrøm Louise | 1998 | SØHESTEN | 25 m | 45.55 | ||
170 | 384 | Christiansen Anna | 1998 | NEPTUN | 9826AU | 25 m | 45.69 | |
171 | 396 | Nielsen Frederikke | 1998 | NEPTUN | 25 m | 45.70 | ||
172 | 998 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 45.82 | |
173 | 1236 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 45.90 | |
174 | 537 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 46.09 | |
175 | 839 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 46.11 | |
176 | 976 | Bendikas Meile | 1997 | VIBORG | 25 m | 46.25 | ||
177 | 391 | Knudsen Josefine | 1998 | NEPTUN | 9898AM | 25 m | 46.43 | |
178 | 828 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 46.46 | |
179 | 787 | Eriksen Helena | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 47.02 | |
180 | 712 | Kaaber Ida | 1997 | STRUER | 9754AW | 25 m | 47.56 | |
181 | 400 | Rasmussen Ditte Røjkjær | 1998 | NEPTUN | 25 m | 48.27 | ||
182 | 395 | Nielsen Christina | 1997 | NEPTUN | 9778AW | 25 m | 48.31 | |
183 | 1240 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 48.51 | |
184 | 1187 | Mors Anna | 2001 | AGF | 25 m | 48.80 | ||
185 | 25 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 50 m | 48.97 | |
186 | 1241 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 25 m | 49.35 | ||
187 | 1175 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 49.93 | |
188 | 1196 | Vandana Katja | 2000 | AGF | 25 m | 50.20 | ||
189 | 402 | Rytter Anne | 2000 | NEPTUN | 25 m | 50.20 | ||
190 | 758 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 25 m | 50.22 | ||
191 | 493 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 50.26 | ||
192 | 1250 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 50.66 | ||
193 | 438 | Kristiansen Maria Boye | 2001 | AABYBRO | 25 m | 51.36 | ||
194 | 523 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 57.09 | |
195 | 672 | Jensen Laura | 2000 | OPNØR | 0026AK | 25 m | 59.53 | |
196 | 1242 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | |||
197 | 1183 | Lange Emma | 1999 | AGF | 25 m | |||
198 | 527 | Larsen Karoline | 1998 | NORD | 25 m | |||
199 | 1192 | Petersen Jonanne Juul | 1999 | AGF | 25 m | |||
200 | 1245 | Kusk Rebekka | 1996 | IKAST | 25 m | |||
201 | 1174 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 25 m | |||
202 | 1230 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | |||
203 | 1231 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | |||
204 | 311 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | ||
205 | 521 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | ||
206 | 838 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | ||
207 | 533 | Nielsen Julie Sofie | 1997 | NORD | 9794AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 525 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:24.82 | |
2 | 359 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 2:30.65 | |
3 | 284 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 25 m | 2:35.00 | |
4 | 375 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 2:38.13 | |
5 | 49 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | 2:39.25 | |
6 | 630 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9311AE | 25 m | 2:40.32 | |
7 | 47 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 2:42.69 | |
8 | 38 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 2:51.79 | ||
9 | 436 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 2:55.40 | |
10 | 392 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 2:55.78 | |
11 | 715 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 3:00.71 | |
12 | 722 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 3:08.53 | |
13 | 34 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 3:13.72 | |
14 | 1269 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 3:13.92 | |
15 | 294 | Lundquist Phillip | 1996 | AALBORG | 9675AA | 25 m | 3:16.33 | |
16 | 702 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 3:24.29 | |
17 | 437 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 3:25.98 | |
18 | 881 | Pedersen Jacob | 1989 | MUNKEBO | 8931AF | 25 m | 3:29.30 | |
19 | 535 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 3:38.76 | |
20 | 1193 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 4:08.22 | |
21 | 990 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | ||
22 | 434 | Lindberg Mathias Dyrhave | 1996 | AABYBRO | 9663AP | 25 m | ||
23 | 388 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | ||
24 | 1166 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | ||
25 | 842 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | ||
26 | 877 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | MUNKEBO | 25 m | |||
27 | 1036 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | ||
28 | 1177 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | ||
29 | 1249 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | ||
30 | 700 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 524 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 2:33.44 | |
2 | 962 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 2:39.17 | |
3 | 409 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 50 m | 2:43.04 | |
4 | 967 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 2:44.01 | |
5 | 1057 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 2:56.15 | |
6 | 873 | Brik Nanett | 1995 | MUNKEBO | 9518AP | 25 m | 3:00.64 | |
7 | 718 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 3:02.37 | |
8 | 1188 | Nedergaard Frederikke | 1996 | AGF | 9604AH | 25 m | 3:07.99 | |
9 | 709 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 3:08.55 | |
10 | 336 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 3:09.69 | |
11 | 987 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 3:13.45 | |
12 | 272 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 3:15.16 | |
13 | 41 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 3:29.21 | ||
14 | 487 | Röhling Pernille | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 3:30.00 | ||
15 | 314 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 3:30.55 | |
16 | 792 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 3:40.53 | |
17 | 499 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 3:42.12 | |
18 | 1010 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | ||
19 | 1257 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | ||
20 | 791 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | ||
21 | 687 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | ||
22 | 408 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 15, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 957 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 59.34 | |
2 | 556 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 25 m | 1:00.55 | |
3 | 721 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:02.00 | |
4 | 584 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 25 m | 1:02.61 | |
5 | 1252 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:05.17 | |
6 | 1235 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:05.30 | |
7 | 291 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 1:05.81 | |
8 | 964 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 1:06.78 | |
9 | 378 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:06.99 | |
10 | 830 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 1:07.91 | |
11 | 363 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 1:07.99 | |
12 | 699 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:08.31 | |
13 | 52 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 1:09.16 | |
14 | 362 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 1:09.55 | |
15 | 1202 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:10.00 | |
16 | 360 | Larsen Søren Bak | 1994 | S 68 | 9413AB | 25 m | 1:10.23 | |
17 | 558 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 1:10.44 | |
18 | 501 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 1:10.99 | |
19 | 984 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:11.10 | |
20 | 577 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:11.41 | |
21 | 583 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 1:12.00 | |
22 | 1253 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:12.36 | |
23 | 883 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 1:12.63 | |
24 | 354 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 1:12.67 | |
25 | 996 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 1:12.69 | |
26 | 341 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 1:12.70 | |
27 | 359 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 1:13.26 | |
28 | 49 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | 1:13.29 | |
29 | 357 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 1:14.10 | |
30 | 373 | Sønderskov Peter | 1990 | S 68 | 9095AG | 25 m | 1:14.24 | |
31 | 53 | Olsen Jens Christian | 1995 | ERRITSØ | 9515AE | 25 m | 1:14.32 | |
32 | 436 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 1:14.50 | |
33 | 981 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:14.68 | |
34 | 375 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 1:15.05 | |
35 | 435 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 1:15.21 | |
36 | 696 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:15.29 | |
37 | 975 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 1:15.30 | |
38 | 40 | Borup Nikolaj | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:15.47 | ||
39 | 631 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 1:15.59 | |
40 | 843 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 1:16.03 | |
41 | 966 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 1:16.52 | |
42 | 874 | Eghøj Martin | 1994 | MUNKEBO | 9413AP | 25 m | 1:16.59 | |
43 | 483 | Skov Thomas | 1993 | EBELTOFT | 25 m | 1:17.15 | ||
44 | 296 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:17.60 | |
45 | 710 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:17.66 | |
46 | 564 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:17.71 | |
47 | 630 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9311AE | 25 m | 1:18.23 | |
48 | 1173 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:18.58 | |
49 | 565 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:18.73 | |
50 | 727 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:19.29 | |
51 | 433 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 1:19.34 | |
52 | 725 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:19.94 | |
53 | 692 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:20.89 | |
54 | 34 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 1:21.12 | |
55 | 1185 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 1:22.09 | |
56 | 1198 | Als Mathias | 1993 | SKANDERBOR | 9395AN | 25 m | 1:22.40 | |
57 | 1014 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:22.45 | |
58 | 997 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:23.16 | |
59 | 406 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:23.48 | |
60 | 388 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 1:23.51 | |
61 | 794 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:23.56 | |
62 | 545 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 25 m | 1:23.71 | |
63 | 694 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:23.85 | |
64 | 875 | Hansen Stefan Gram | 1990 | MUNKEBO | 9047AG | 25 m | 1:23.90 | |
65 | 1167 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:24.16 | |
66 | 568 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:24.17 | |
67 | 383 | Bojesen Jesper | 1995 | NEPTUN | 9535AR | 25 m | 1:24.30 | |
68 | 560 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:24.75 | |
69 | 836 | Jørgensen Steffan C. S. | 1994 | DELTA | 9429AP | 25 m | 1:24.98 | |
70 | 1269 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:25.01 | |
71 | 580 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:25.22 | |
72 | 959 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 1:27.30 | |
73 | 492 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 9683AQ | 25 m | 1:27.69 | |
74 | 1238 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 1:27.75 | ||
75 | 1213 | Sørensen Mathias Tougaard | 1997 | SKANDERBOR | 9745AL | 25 m | 1:27.79 | |
76 | 318 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 1:28.07 | |
77 | 1197 | Wichmann Magnus B. | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 1:28.13 | |
78 | 1268 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:28.15 | |
79 | 1270 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:28.22 | ||
80 | 986 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:28.29 | |
81 | 301 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 1:28.75 | |
82 | 958 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 1:28.81 | |
83 | 980 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:29.56 | |
84 | 1172 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:29.69 | |
85 | 484 | Laursen Anders | 1996 | EBELTOFT | 25 m | 1:30.77 | ||
86 | 629 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:30.87 | |
87 | 410 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 1:31.41 | |
88 | 389 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:31.44 | |
89 | 971 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 1:31.63 | |
90 | 569 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 1:31.63 | |
91 | 955 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 1:32.28 | |
92 | 50 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:32.46 | ||
93 | 372 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 1:32.78 | |
94 | 377 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:33.00 | |
95 | 290 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:33.01 | |
96 | 686 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:33.10 | |
97 | 574 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 1:33.50 | |
98 | 1055 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 1:33.67 | |
99 | 1263 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 25 m | 1:34.10 | ||
100 | 315 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:34.60 | |
101 | 691 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 1:34.62 | |
102 | 566 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:34.66 | |
103 | 276 | Gamst Christian | 1996 | AALBORG | 9691AP | 25 m | 1:35.00 | |
104 | 785 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:35.29 | |
105 | 697 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 1:35.45 | |
106 | 879 | Lund Casper | 1998 | MUNKEBO | 9881AJ | 25 m | 1:35.46 | |
107 | 676 | Seatan Martin | 1996 | OPNØR | 9645AQ | 25 m | 1:35.48 | |
108 | 1271 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 1:36.05 | ||
109 | 282 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 1:36.68 | |
110 | 281 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:37.30 | |
111 | 295 | Madsen Nicolai | 1997 | AALBORG | 9769AO | 25 m | 1:37.44 | |
112 | 582 | Nonbo Nicklas | 1998 | SILKEBORG | 9861AJ | 25 m | 1:37.66 | |
113 | 1211 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 1:37.93 | |
114 | 520 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:38.23 | |
115 | 695 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:38.53 | |
116 | 1033 | Christensen Søren | 1998 | HORSENS | 9889AI | 25 m | 1:38.54 | |
117 | 522 | Iversen Tobias | 1996 | NORD | 9617AO | 25 m | 1:39.43 | |
118 | 674 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 1:40.95 | |
119 | 1017 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:41.07 | |
120 | 1276 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 1:41.17 | ||
121 | 793 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:41.51 | |
122 | 1191 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 25 m | 1:42.86 | ||
123 | 386 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 1:43.20 | |
124 | 434 | Lindberg Mathias Dyrhave | 1996 | AABYBRO | 9663AP | 25 m | 1:44.27 | |
125 | 1243 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:44.82 | |
126 | 1045 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 1:45.69 | |
127 | 675 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 1:48.56 | |
128 | 496 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:48.73 | |
129 | 673 | Jensen Richart | 1997 | OPNØR | 9755AM | 25 m | 1:48.75 | |
130 | 1179 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 25 m | 1:48.89 | ||
131 | 54 | Rasmussen Frederik | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:49.32 | ||
132 | 514 | Bollerslev Vitus Milver | 1998 | NORD | 9843AO | 25 m | 1:50.94 | |
133 | 542 | Thomsen Mathias Mozart | 1997 | NORD | 9713AM | 25 m | 1:51.13 | |
134 | 292 | Lauridsen Mikkel K | 1998 | AALBORG | 9857AN | 25 m | 1:51.94 | |
135 | 549 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 25 m | 1:52.44 | |
136 | 1046 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:54.65 | |
137 | 498 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:55.62 | |
138 | 495 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:05.54 | ||
139 | 693 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 2:10.38 | |
140 | 670 | Aagaard Niels | 1999 | OPNØR | 25 m | 2:18.97 | ||
141 | 1180 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 25 m | |||
142 | 1255 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | ||
143 | 1275 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | ||
144 | 1190 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 25 m | |||
145 | 1176 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | ||
146 | 1277 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | ||
147 | 1237 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 25 m | |||
148 | 1122 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | ||
149 | 288 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | ||
150 | 796 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | ||
151 | 778 | Houlborg Emil | 1998 | SKIVE | 9859AP | 25 m | ||
152 | 397 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | ||
153 | 1084 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | ||
154 | 300 | Nandgave Kartikey | 1998 | AALBORG | 9869AM | 25 m | ||
155 | 302 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | ||
156 | 303 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | ||
157 | 337 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | ||
158 | 518 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | ||
159 | 701 | Sivarajah Aravinth | 1997 | GRINDSTED | 9795AL | 25 m | ||
160 | 511 | Asp Tobias | 1994 | NORD | 25 m | |||
161 | 961 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 16, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Pehn Marie | 1992 | NEPTUN | 9204AA | 25 m | 18.60 | |
2 | 1000 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 1:09.84 | |
3 | 956 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:11.09 | |
4 | 1035 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:11.71 | |
5 | 704 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 25 m | 1:12.66 | |
6 | 561 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:13.24 | |
7 | 703 | Hejlesen Alberte Bæk | 1992 | S 68 | 9226AI | 25 m | 1:13.40 | |
8 | 967 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:14.26 | |
9 | 1259 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:14.49 | |
10 | 965 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 1:14.91 | |
11 | 570 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:16.16 | |
12 | 22 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | SØHESTEN | 25 m | 1:16.52 | ||
13 | 1272 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:16.92 | |
14 | 963 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:16.95 | |
15 | 405 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 1:16.99 | |
16 | 960 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:17.22 | |
17 | 962 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:17.26 | |
18 | 831 | Henriksen Signe V. | 1994 | DELTA | 9482AB | 25 m | 1:17.53 | |
19 | 270 | Christensen Camilla | 1995 | AALBORG | 9566AJ | 25 m | 1:17.86 | |
20 | 42 | Christensen Matilde | 1992 | ERRITSØ | 9274AD | 25 m | 1:17.89 | |
21 | 529 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:18.02 | |
22 | 1006 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:18.79 | |
23 | 46 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 1:19.00 | |
24 | 1028 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 1:19.43 | |
25 | 352 | Christiansen Katrine | 1994 | S 68 | 9492AD | 25 m | 1:20.18 | |
26 | 994 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 1:20.20 | |
27 | 51 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 1:20.54 | |
28 | 393 | Møller Cecilie | 1990 | NEPTUN | 25 m | 1:20.70 | ||
29 | 21 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 1:20.71 | |
30 | 880 | Meng Lise | 1994 | MUNKEBO | 9404AR | 25 m | 1:20.79 | |
31 | 503 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 1:20.97 | |
32 | 56 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 1:21.13 | |
33 | 376 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:21.37 | |
34 | 510 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:21.42 | |
35 | 723 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:21.67 | |
36 | 632 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 1:21.71 | |
37 | 720 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 1:21.92 | |
38 | 709 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:22.47 | |
39 | 1200 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 1:23.00 | |
40 | 1015 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:23.17 | |
41 | 1247 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:23.25 | |
42 | 44 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:23.34 | ||
43 | 688 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:23.66 | |
44 | 1054 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:23.85 | |
45 | 1204 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 1:23.97 | |
46 | 1214 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 1:24.00 | |
47 | 1267 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 1:24.00 | |
48 | 571 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 1:24.19 | |
49 | 1022 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | 1:24.26 | |
50 | 628 | Egebæk Christine Holm | 1996 | AIA-TRANBJ | 9676AG | 25 m | 1:24.32 | |
51 | 795 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 1:24.44 | |
52 | 43 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 1:25.00 | |
53 | 430 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 1:25.08 | |
54 | 1042 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:25.38 | |
55 | 1201 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:25.41 | |
56 | 685 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:25.81 | |
57 | 1256 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:25.99 | |
58 | 755 | Højbjerg Celilia | 1997 | SKIVE | 9716AK | 25 m | 1:26.39 | |
59 | 312 | Ramsgaard Camilla | 1995 | AALBORG | 9564AI | 25 m | 1:26.39 | |
60 | 756 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | 1:27.20 | |
61 | 627 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 1:27.45 | |
62 | 538 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 1:27.73 | |
63 | 690 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:27.87 | |
64 | 339 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 1:27.97 | |
65 | 757 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 1:28.15 | |
66 | 759 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 1:28.24 | |
67 | 1029 | Brohus Maj | 1996 | HORSENS | 9604AV | 25 m | 1:28.51 | |
68 | 999 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:28.52 | |
69 | 499 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:28.82 | |
70 | 494 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 1:28.86 | |
71 | 45 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | 1:28.98 | |
72 | 714 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:29.12 | |
73 | 390 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 1:29.23 | |
74 | 1181 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 1:29.73 | |
75 | 370 | Steen Marie Kristine | 1994 | S 68 | 9436AL | 25 m | 1:29.78 | |
76 | 35 | Amurugam Tatiana | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:29.89 | ||
77 | 845 | Brejnholt Sarah | 1996 | H.G.F. | 9686AK | 25 m | 1:30.00 | |
78 | 559 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 1:30.14 | |
79 | 786 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:30.17 | |
80 | 968 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:30.19 | |
81 | 387 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:30.35 | |
82 | 1001 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:30.36 | |
83 | 36 | Andersen Louise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 1:30.37 | ||
84 | 717 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:30.70 | |
85 | 280 | Jørgensen Nia | 1996 | AALBORG | 9626AF | 25 m | 1:30.91 | |
86 | 274 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:31.15 | |
87 | 1048 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 1:31.20 | |
88 | 572 | Larsen Anne K. | 1997 | SILKEBORG | 9764AR | 25 m | 1:32.20 | |
89 | 573 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:32.23 | |
90 | 347 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 1:32.44 | |
91 | 1199 | Holm Lea Spang | 1994 | SKANDERBOR | 9442AU | 25 m | 1:32.46 | |
92 | 792 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 1:32.73 | |
93 | 317 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:34.63 | |
94 | 9 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:34.66 | |
95 | 1009 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:34.80 | |
96 | 1002 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:34.89 | |
97 | 585 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 1:34.90 | |
98 | 726 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:35.31 | |
99 | 547 | Vibæk Louise | 1996 | JET | 9602AU | 25 m | 1:35.79 | |
100 | 782 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 1:36.23 | |
101 | 1262 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 9656AU | 25 m | 1:36.30 | |
102 | 716 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:36.40 | |
103 | 1037 | Gardner Gloria | 1999 | HORSENS | 9936AG | 25 m | 1:37.00 | |
104 | 351 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 1:37.06 | |
105 | 998 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:37.66 | |
106 | 684 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 1:37.84 | |
107 | 305 | Outzen Sophie | 1997 | AALBORG | 9706AM | 25 m | 1:38.09 | |
108 | 413 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | 1:38.17 | |
109 | 502 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:38.72 | |
110 | 37 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 25 m | 1:39.11 | ||
111 | 1012 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:39.25 | |
112 | 48 | Leweson Amanda | 1999 | ERRITSØ | 25 m | 1:39.34 | ||
113 | 788 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:39.42 | |
114 | 1261 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:39.48 | |
115 | 578 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:39.77 | |
116 | 403 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 25 m | 1:40.03 | |
117 | 1207 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 1:40.25 | |
118 | 1194 | Sørensen Sine Højgaard | 1997 | AGF | 25 m | 1:40.26 | ||
119 | 1043 | Korreborg Sofie | 1997 | HORSENS | 9758AR | 25 m | 1:40.54 | |
120 | 1007 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:40.86 | |
121 | 1254 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:40.93 | |
122 | 1264 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:41.23 | |
123 | 1246 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 1:41.28 | |
124 | 279 | Johansen Linette | 1998 | AALBORG | 9892AS | 25 m | 1:41.46 | |
125 | 298 | Mikkelsen Mathilde Skjødt | 1998 | AALBORG | 9826AD | 25 m | 1:41.81 | |
126 | 401 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:42.53 | |
127 | 428 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 1:42.60 | |
128 | 364 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:42.75 | |
129 | 358 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:43.28 | |
130 | 546 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | 1:43.56 | |
131 | 680 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 1:43.67 | |
132 | 995 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:43.72 | |
133 | 1208 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:44.12 | |
134 | 833 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | DELTA | 9852AM | 25 m | 1:44.24 | |
135 | 500 | Nieûandt Joelle | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:44.54 | ||
136 | 1178 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 1:44.86 | |
137 | 1232 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 25 m | 1:44.89 | ||
138 | 266 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:45.10 | |
139 | 1189 | Nielsen Ida Marie Ø. | 1998 | AGF | 25 m | 1:46.09 | ||
140 | 825 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 25 m | 1:46.42 | |
141 | 562 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:46.55 | |
142 | 689 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 25 m | 1:47.05 | |
143 | 283 | Jørgensen Signe Tange | 1999 | AALBORG | 9918AN | 25 m | 1:47.42 | |
144 | 953 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 1:48.35 | |
145 | 27 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 1:48.55 | |
146 | 497 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 1:48.69 | |
147 | 838 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | 1:48.74 | |
148 | 787 | Eriksen Helena | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:48.83 | |
149 | 297 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | 1:50.04 | |
150 | 308 | Plath Sara Frank | 2000 | AALBORG | 0008AI | 25 m | 1:50.23 | |
151 | 678 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 1:50.34 | |
152 | 348 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 1:51.67 | |
153 | 1038 | Gardner Grace | 1997 | HORSENS | 9794AW | 25 m | 1:51.88 | |
154 | 316 | Schneider Julie Dahl | 1998 | AALBORG | 9828AR | 25 m | 1:51.90 | |
155 | 268 | Broekhoff Julie | 1999 | AALBORG | 9952AJ | 25 m | 1:52.72 | |
156 | 512 | Beck Astrid | 1998 | NORD | 9868AH | 25 m | 1:53.23 | |
157 | 311 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:54.85 | |
158 | 356 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:55.35 | |
159 | 1053 | Pedersen Nikita | 2000 | HORSENS | 0042AG | 25 m | 1:59.45 | |
160 | 679 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 25 m | 2:01.75 | ||
161 | 1187 | Mors Anna | 2001 | AGF | 25 m | 2:02.18 | ||
162 | 391 | Knudsen Josefine | 1998 | NEPTUN | 9898AM | 25 m | 2:07.10 | |
163 | 1196 | Vandana Katja | 2000 | AGF | 25 m | 2:08.45 | ||
164 | 265 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:08.90 | |
165 | 579 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 2:12.39 | |
166 | 672 | Jensen Laura | 2000 | OPNØR | 0026AK | 25 m | 2:34.52 | |
167 | 543 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | ||
168 | 20 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | ||
169 | 711 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | ||
170 | 1183 | Lange Emma | 1999 | AGF | 25 m | |||
171 | 309 | Plath Sofie Frank | 1998 | AALBORG | 9844AR | 25 m | ||
172 | 384 | Christiansen Anna | 1998 | NEPTUN | 9826AU | 25 m | ||
173 | 381 | Andersen Lea Føste | 1998 | NEPTUN | 25 m | |||
174 | 1240 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | ||
175 | 355 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | ||
176 | 1186 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | ||
177 | 1265 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | ||
178 | 278 | Hesselvang Line | 1998 | AALBORG | 9864AS | 25 m | ||
179 | 1239 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | |||
180 | 269 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | ||
181 | 307 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | ||
182 | 828 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | ||
183 | 287 | Kristensen Julie | 2000 | AALBORG | 0058AN | 25 m | ||
184 | 286 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | ||
185 | 1175 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | ||
186 | 1192 | Petersen Jonanne Juul | 1999 | AGF | 25 m | |||
187 | 334 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 17, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | S68 1 S68 1 | 0 | S 68 | 25 m | 3:52.00 | ||
2 | 951 | Lyseng Herrer | 0 | LYSENG | 25 m | 3:55.92 | ||
3 | 1221 | Ikast Herrer | 0 | IKAST | 25 m | 3:55.99 | ||
4 | 342 | Aalborg Wonderboys 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:56.99 | ||
5 | 366 | S68 2 S68 2 | 0 | S 68 | 25 m | 4:05.00 | ||
6 | 1003 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 4:20.00 | ||
7 | 1160 | Agf Drenge1 | 0 | AGF | 25 m | 4:20.00 | ||
8 | 482 | Ebeltoft Lynegern | 1989 | EBELTOFT | 25 m | 4:22.00 | ||
9 | 343 | Aalborg Wonderboys 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:25.66 | ||
10 | 555 | Silkeborg Herrer | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 4:28.29 | ||
11 | 871 | Munkebo Drenge | 0 | MUNKEBO | 25 m | 4:40.00 | ||
12 | 586 | Kong Neptuns Sønner | 0 | NEPTUN | 25 m | 4:41.09 | ||
13 | 872 | Munkebo Drenge2 | 0 | MUNKEBO | 25 m | 4:50.00 | ||
14 | 432 | de Vilde Kaniner Herrer | 0 | AABYBRO | 25 m | 4:51.39 | ||
15 | 33 | Egif Herrer Hold 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
16 | 821 | Deltaboys | 0 | DELTA | 25 m | |||
17 | 1 | de Hotte Drenge 1 | 1990 | SØHESTEN | 25 m | |||
18 | 488 | Fars Knægte Bsk 2 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
19 | 1018 | Horsens Drenge | 1995 | HORSENS | 25 m | |||
20 | 1081 | Visk Drenge 4 | 0 | VISK | 25 m | |||
21 | 1082 | Visk Drenge 5 | 0 | VISK | 25 m | |||
22 | 505 | Nordmænd 1 | 1995 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 948 | Lyseng Damer 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 4:26.43 | ||
2 | 1163 | Agf Piger1 | 0 | AGF | 25 m | 4:30.00 | ||
3 | 551 | Silkeborg Damer 1 | 1997 | SILKEBORG | 25 m | 4:30.37 | ||
4 | 1003 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 4:40.00 | ||
5 | 344 | Aalborg Wonderladys 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:45.99 | ||
6 | 365 | S68 1 S68 1 | 0 | S 68 | 25 m | 4:50.00 | ||
7 | 345 | Aalborg Wonderladys 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 5:00.99 | ||
8 | 949 | Lyseng Damer 2 | 0 | LYSENG | 25 m | 5:01.95 | ||
9 | 552 | Silkeborg Damer 2 | 1997 | SILKEBORG | 25 m | 5:03.64 | ||
10 | 1273 | Wildmountain Splashers | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 5:12.00 | ||
11 | 1004 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 25 m | 5:20.00 | ||
12 | 366 | S68 2 S68 2 | 0 | S 68 | 25 m | 5:30.00 | ||
13 | 1218 | Ikast Delfiner | 0 | IKAST | 25 m | 5:30.00 | ||
14 | 367 | S68 3 S68 3 | 0 | S 68 | 25 m | 5:30.00 | ||
15 | 1220 | Ikast Havfruer | 0 | IKAST | 25 m | 5:30.01 | ||
16 | 683 | Opnørs Powerteam | 1996 | OPNØR | 25 m | 5:38.41 | ||
17 | 1164 | Agf Piger2 | 0 | AGF | 25 m | 5:40.00 | ||
18 | 682 | Opnørs Dreamteam | 1997 | OPNØR | 25 m | 5:46.45 | ||
19 | 427 | de Vilde Kaniner Damer | 0 | AABYBRO | 25 m | 5:51.28 | ||
20 | 592 | Tunkræs 1 | 0 | NEPTUN | 25 m | 5:56.16 | ||
21 | 3 | de Seje Piger 1 | 1992 | SØHESTEN | 25 m | |||
22 | 32 | Egif Damer Hold 3 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
23 | 30 | Egif Damer Hold 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
24 | 31 | Egif Damer Hold 2 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
25 | 823 | Deltagirls | 0 | DELTA | 25 m | |||
26 | 508 | Valkyrer 1 | 1996 | NORD | 25 m | |||
27 | 491 | Fars Tøser Bsk 4 | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
28 | 1020 | Horsens Piger | 1997 | HORSENS | 25 m | |||
29 | 1083 | Visk Piger | 0 | VISK | 25 m | |||
30 | 1215 | Skanderborg Piger | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
31 | 509 | Valkyrer 2 | 1996 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 553 | Silkeborg Dregne 1 | 1996 | SILKEBORG | 25 m | 2:05.63 | ||
2 | 324 | Aalborg Superkids 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:08.99 | ||
3 | 1160 | Agf Drenge1 | 0 | AGF | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 950 | Lyseng Drenge 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 2:11.09 | ||
5 | 706 | Struer Herrer 2 | 0 | STRUER | 25 m | 2:12.13 | ||
6 | 325 | Aalborg Superkids 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:15.99 | ||
7 | 1274 | Wildmountain Splashers | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 2:16.00 | ||
8 | 368 | S68 Grp 2-3 S68 Grp 2-3 | 0 | S 68 | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 681 | Opnør Gangsterz | 1996 | OPNØR | 25 m | 2:21.45 | ||
10 | 554 | Silkeborg Dregne 2 | 1996 | SILKEBORG | 25 m | 2:22.48 | ||
11 | 326 | Aalborg Superkids 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:24.99 | ||
12 | 1161 | Agf Drenge2 | 0 | AGF | 25 m | 2:25.00 | ||
13 | 507 | Nordmænd 3 | 1996 | NORD | 25 m | 2:36.49 | ||
14 | 1162 | Agf Drenge3 | 0 | AGF | 25 m | 3:00.00 | ||
15 | 1228 | Ikast Søheste | 0 | IKAST | 25 m | 3:06.00 | ||
16 | 1219 | Ikast Hajer | 0 | IKAST | 25 m | 3:06.01 | ||
17 | 327 | Aalborg Superkids 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:20.99 | ||
18 | 328 | Aalborg Superkids 5 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:30.99 | ||
19 | 329 | Aalborg Superkids 6 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:33.99 | ||
20 | 1019 | Horsens Drenge Gr 2 | 1996 | HORSENS | 25 m | |||
21 | 2 | de Hotte Drenge 2 | 1998 | SØHESTEN | 25 m | |||
22 | 33 | Egif Herrer Hold 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
23 | 506 | Nordmænd 2 | 1996 | NORD | 25 m | |||
24 | 1080 | Visk Drenge 3 | 0 | VISK | 25 m | |||
25 | 1216 | Skanderborg Drenge | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | |||
26 | 822 | Deltaboys | 1996 | DELTA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 550 | Silkeborg Damer | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 1:55.32 | ||
2 | 705 | Struer Damer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 2:30.63 | ||
3 | 319 | Aalborg Supergirls 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:34.99 | ||
4 | 1222 | Ikast Små Delfiner | 1998 | IKAST | 25 m | 2:38.00 | ||
5 | 320 | Aalborg Supergirls 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:39.99 | ||
6 | 780 | Helsingør Piger | 1998 | HELSINGØR | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 1163 | Agf Piger1 | 0 | AGF | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 593 | Tunkræs 2 | 1998 | NEPTUN | 25 m | 2:42.10 | ||
9 | 321 | Aalborg Supergirls 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:50.99 | ||
10 | 322 | Aalborg Supergirls 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:00.00 | ||
11 | 323 | Aalborg Supergirls 5 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:01.99 | ||
12 | 594 | Tunkræs 3 | 1998 | NEPTUN | 25 m | 3:10.59 | ||
13 | 1226 | Ikast Små Havfruer | 1998 | IKAST | 25 m | 3:50.00 | ||
14 | 1224 | Ikast Små Friske Rejer | 1998 | IKAST | 25 m | 3:50.01 | ||
15 | 490 | Fars Tøser Bsk 3 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
16 | 5 | de Seje Piger 3 | 1998 | SØHESTEN | 25 m | |||
17 | 1021 | Horsens Piger Gr 2 | 1998 | HORSENS | 25 m | |||
18 | 824 | Deltagirls | 1998 | DELTA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1040 | Underlien Simon | 1995 | HORSENS | 9505AL | 25 m | 28.78 | |
2 | 1023 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 29.14 | |
3 | 363 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 29.52 | |
4 | 486 | Mai Mads | 1989 | EBELTOFT | 25 m | 29.97 | ||
5 | 1235 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 30.54 | |
6 | 984 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 30.90 | |
7 | 52 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 31.32 | |
8 | 359 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 31.34 | |
9 | 713 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 31.38 | |
10 | 1252 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 31.41 | |
11 | 360 | Larsen Søren Bak | 1994 | S 68 | 9413AB | 25 m | 32.27 | |
12 | 964 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 50 m | 32.71 | |
13 | 1253 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 32.77 | |
14 | 23 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 50 m | 32.87 | |
15 | 501 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 32.95 | |
16 | 696 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 32.98 | |
17 | 1202 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 33.00 | |
18 | 513 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 33.16 | |
19 | 399 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 33.31 | |
20 | 966 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 33.61 | |
21 | 996 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 33.74 | |
22 | 583 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 33.83 | |
23 | 631 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 33.88 | |
24 | 340 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 34.47 | |
25 | 362 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 34.71 | |
26 | 485 | Bendix Frederik | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 34.85 | ||
27 | 1182 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 35.25 | |
28 | 1014 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 35.43 | |
29 | 980 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 35.46 | |
30 | 981 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 35.58 | |
31 | 710 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 35.60 | |
32 | 836 | Jørgensen Steffan C. S. | 1994 | DELTA | 9429AP | 25 m | 36.04 | |
33 | 843 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 36.27 | |
34 | 630 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9311AE | 25 m | 36.32 | |
35 | 565 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 36.58 | |
36 | 692 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 36.70 | |
37 | 38 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 36.82 | ||
38 | 504 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 36.82 | |
39 | 433 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 36.84 | |
40 | 1195 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 37.16 | |
41 | 306 | Overbye Frederik | 1995 | AALBORG | 9581AI | 25 m | 37.34 | |
42 | 545 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 50 m | 37.36 | |
43 | 301 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 37.62 | |
44 | 1047 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 37.73 | |
45 | 694 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 37.80 | |
46 | 580 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 37.98 | |
47 | 29 | Nielsen Daniel Højer | 1995 | SØHESTEN | 9545AR | 25 m | 38.25 | |
48 | 1210 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 38.54 | |
49 | 1185 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 38.58 | |
50 | 318 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 39.35 | |
51 | 842 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | 39.66 | |
52 | 276 | Gamst Christian | 1996 | AALBORG | 9691AP | 50 m | 39.78 | |
53 | 520 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 50 m | 39.83 | |
54 | 794 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 40.01 | |
55 | 1268 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 40.11 | |
56 | 708 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 40.25 | |
57 | 997 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 40.27 | |
58 | 1198 | Als Mathias | 1993 | SKANDERBOR | 9395AN | 25 m | 40.29 | |
59 | 437 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 40.36 | |
60 | 1270 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 50 m | 40.49 | ||
61 | 410 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 50 m | 40.67 | |
62 | 569 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 40.77 | |
63 | 1238 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 40.95 | ||
64 | 294 | Lundquist Phillip | 1996 | AALBORG | 9675AA | 25 m | 41.19 | |
65 | 955 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 41.29 | |
66 | 492 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 9683AQ | 25 m | 41.51 | |
67 | 1211 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 41.68 | |
68 | 686 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 41.89 | |
69 | 722 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 41.90 | |
70 | 377 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 50 m | 41.93 | |
71 | 50 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 41.95 | ||
72 | 516 | Boyes James | 1995 | NORD | 9567AQ | 25 m | 41.99 | |
73 | 330 | Svankjær Thomas | 1997 | AALBORG | 9775AL | 25 m | 42.10 | |
74 | 629 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 42.45 | |
75 | 374 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 42.46 | |
76 | 1263 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 25 m | 43.34 | ||
77 | 434 | Lindberg Mathias Dyrhave | 1996 | AABYBRO | 9663AP | 25 m | 43.41 | |
78 | 528 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 44.50 | |
79 | 783 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 44.66 | |
80 | 1271 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 44.81 | ||
81 | 1191 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 25 m | 44.94 | ||
82 | 697 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 45.27 | |
83 | 793 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 45.74 | |
84 | 536 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 45.91 | |
85 | 19 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 46.14 | |
86 | 542 | Thomsen Mathias Mozart | 1997 | NORD | 9713AM | 25 m | 46.36 | |
87 | 514 | Bollerslev Vitus Milver | 1998 | NORD | 9843AO | 25 m | 46.48 | |
88 | 522 | Iversen Tobias | 1996 | NORD | 9617AO | 25 m | 46.55 | |
89 | 566 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 46.81 | |
90 | 1276 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 47.00 | ||
91 | 372 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 47.10 | |
92 | 691 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 47.31 | |
93 | 282 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 47.34 | |
94 | 797 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 47.51 | |
95 | 289 | Larsen Jacob Dam | 1996 | AALBORG | 9665AO | 25 m | 47.63 | |
96 | 695 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 47.77 | |
97 | 674 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 48.17 | |
98 | 785 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 48.21 | |
99 | 989 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | 48.26 | ||
100 | 961 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 48.48 | |
101 | 285 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 48.52 | |
102 | 1209 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 48.59 | |
103 | 382 | Arnholtz Christopher | 1998 | NEPTUN | 25 m | 48.63 | ||
104 | 495 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 48.64 | ||
105 | 292 | Lauridsen Mikkel K | 1998 | AALBORG | 9857AN | 25 m | 48.75 | |
106 | 273 | Elkjær Christoffer | 1998 | AALBORG | 9889AN | 25 m | 48.87 | |
107 | 1025 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 49.00 | |
108 | 496 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 49.43 | |
109 | 1243 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 49.51 | |
110 | 670 | Aagaard Niels | 1999 | OPNØR | 25 m | 49.65 | ||
111 | 837 | Krag Jeppe S. | 1999 | DELTA | 9965AH | 50 m | 49.69 | |
112 | 673 | Jensen Richart | 1997 | OPNØR | 9755AM | 25 m | 49.90 | |
113 | 1171 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 50.20 | |
114 | 271 | Christensen Mathias H | 1999 | AALBORG | 9985AK | 25 m | 50.31 | |
115 | 14 | Bøgsted Christian | 2000 | SØHESTEN | 0071AG | 25 m | 50.57 | |
116 | 1017 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 50.75 | |
117 | 404 | Stær Alexander | 2001 | NEPTUN | 0185AC | 25 m | 51.29 | |
118 | 693 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 51.41 | |
119 | 1045 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 51.86 | |
120 | 526 | Lambertsen Morten | 1997 | NORD | 9715AM | 25 m | 52.19 | |
121 | 1251 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 52.25 | |
122 | 411 | Sørensen Sigurd Huulgaard | 1999 | NEPTUN | 25 m | 53.16 | ||
123 | 540 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 53.51 | |
124 | 337 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 53.64 | |
125 | 303 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 54.59 | |
126 | 1244 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 55.01 | |
127 | 1190 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 25 m | 55.16 | ||
128 | 796 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 55.49 | |
129 | 313 | Rasmussen Søren P. | 2000 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 55.56 | |
130 | 677 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 55.75 | |
131 | 698 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 56.30 | |
132 | 675 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 57.72 | |
133 | 1255 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 58.06 | |
134 | 1176 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | 58.36 | |
135 | 676 | Seatan Martin | 1996 | OPNØR | 9645AQ | 25 m | 58.83 | |
136 | 288 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 58.88 | |
137 | 350 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 59.58 | |
138 | 701 | Sivarajah Aravinth | 1997 | GRINDSTED | 9795AL | 25 m | 1:00.89 | |
139 | 394 | Mønster Christian | 2000 | NEPTUN | 25 m | 1:08.06 | ||
140 | 1179 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 25 m | |||
141 | 1180 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 25 m | |||
142 | 1275 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | ||
143 | 1084 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | ||
144 | 1052 | Olesen Simon | 1993 | HORSENS | 9329AL | 25 m | ||
145 | 1277 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | ||
146 | 7 | Aastrup Andreas | 1999 | SØHESTEN | 25 m | |||
147 | 1085 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | ||
148 | 1248 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 25 m | |||
149 | 778 | Houlborg Emil | 1998 | SKIVE | 9859AP | 25 m | ||
150 | 518 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | ||
151 | 1234 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 25 m | |||
152 | 754 | Husted Anders | 1997 | SKIVE | 25 m | |||
153 | 6 | Aaberg Kasper | 1999 | SØHESTEN | 25 m | |||
154 | 310 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | ||
155 | 1237 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 25 m | |||
156 | 841 | Sørensen Jacob | 1995 | DELTA | 9567AK | 25 m | ||
157 | 1122 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | ||
158 | 1031 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | ||
159 | 992 | Weilert Viktor | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
160 | 983 | Kristensen Mikkel | 1995 | VIBORG | 25 m | |||
161 | 530 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 967 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 32.45 | |
2 | 1011 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 25 m | 32.51 | |
3 | 965 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 32.59 | |
4 | 1259 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 32.74 | |
5 | 956 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 33.35 | |
6 | 704 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 25 m | 33.36 | |
7 | 703 | Hejlesen Alberte Bæk | 1992 | S 68 | 9226AI | 25 m | 33.88 | |
8 | 1015 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 34.27 | |
9 | 1028 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 34.38 | |
10 | 846 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 34.50 | |
11 | 270 | Christensen Camilla | 1995 | AALBORG | 9566AJ | 25 m | 34.57 | |
12 | 409 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 34.68 | |
13 | 1188 | Nedergaard Frederikke | 1996 | AGF | 9604AH | 25 m | 34.69 | |
14 | 1000 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 34.89 | |
15 | 987 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 34.95 | |
16 | 1056 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 35.10 | |
17 | 515 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 35.35 | |
18 | 784 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 35.69 | |
19 | 534 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 35.82 | |
20 | 1013 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 36.00 | |
21 | 1058 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 36.00 | |
22 | 1051 | Nørgaard Thea | 1995 | HORSENS | 9564AP | 25 m | 36.35 | |
23 | 510 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 36.43 | |
24 | 1165 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 36.43 | |
25 | 831 | Henriksen Signe V. | 1994 | DELTA | 9482AB | 25 m | 36.56 | |
26 | 352 | Christiansen Katrine | 1994 | S 68 | 9492AD | 25 m | 36.61 | |
27 | 1266 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 36.62 | |
28 | 51 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 36.70 | |
29 | 581 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 36.76 | |
30 | 1016 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 37.17 | |
31 | 44 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 37.45 | ||
32 | 1054 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 37.60 | |
33 | 538 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 37.66 | |
34 | 685 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 37.68 | |
35 | 1200 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 38.00 | |
36 | 1206 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 38.14 | |
37 | 628 | Egebæk Christine Holm | 1996 | AIA-TRANBJ | 9676AG | 25 m | 38.23 | |
38 | 755 | Højbjerg Celilia | 1997 | SKIVE | 9716AK | 25 m | 38.26 | |
39 | 503 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 38.28 | |
40 | 353 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 38.29 | |
41 | 575 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 38.35 | |
42 | 1256 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 38.37 | |
43 | 845 | Brejnholt Sarah | 1996 | H.G.F. | 9686AK | 25 m | 38.50 | |
44 | 570 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 38.61 | |
45 | 627 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 38.86 | |
46 | 1044 | Krainert Nana Skovbæk | 1996 | HORSENS | 9668AU | 25 m | 38.89 | |
47 | 393 | Møller Cecilie | 1990 | NEPTUN | 25 m | 38.90 | ||
48 | 709 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 39.08 | |
49 | 1027 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 39.17 | |
50 | 559 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 39.24 | |
51 | 1247 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 39.25 | |
52 | 1204 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 39.26 | |
53 | 688 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 39.31 | |
54 | 41 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 39.32 | ||
55 | 380 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 39.34 | |
56 | 795 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 39.44 | |
57 | 371 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 50 m | 39.47 | |
58 | 43 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 39.50 | |
59 | 1034 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 39.72 | |
60 | 786 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 40.05 | |
61 | 532 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 40.06 | |
62 | 10 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 40.17 | |
63 | 430 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 40.22 | |
64 | 632 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 40.29 | |
65 | 1010 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 40.32 | |
66 | 717 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 40.37 | |
67 | 42 | Christensen Matilde | 1992 | ERRITSØ | 9274AD | 25 m | 40.40 | |
68 | 494 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 40.56 | |
69 | 541 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 40.57 | |
70 | 1262 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 9656AU | 25 m | 40.59 | |
71 | 408 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 40.74 | |
72 | 56 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 40.78 | |
73 | 1029 | Brohus Maj | 1996 | HORSENS | 9604AV | 25 m | 41.06 | |
74 | 1008 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 41.08 | |
75 | 277 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 41.15 | |
76 | 963 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 41.18 | |
77 | 1264 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 41.32 | |
78 | 314 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 41.35 | |
79 | 1265 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 41.37 | |
80 | 714 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 41.97 | |
81 | 35 | Amurugam Tatiana | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 42.34 | ||
82 | 753 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 9884AS | 25 m | 42.43 | |
83 | 347 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 42.65 | |
84 | 401 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 42.70 | |
85 | 351 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 42.72 | |
86 | 716 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 50 m | 43.18 | |
87 | 16 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | 43.30 | |
88 | 9 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 43.31 | |
89 | 376 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 43.35 | |
90 | 305 | Outzen Sophie | 1997 | AALBORG | 9706AM | 25 m | 43.39 | |
91 | 792 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 43.41 | |
92 | 572 | Larsen Anne K. | 1997 | SILKEBORG | 9764AR | 25 m | 43.45 | |
93 | 20 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | 43.55 | |
94 | 429 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 43.59 | |
95 | 757 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 43.67 | |
96 | 759 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 43.88 | |
97 | 312 | Ramsgaard Camilla | 1995 | AALBORG | 9564AI | 25 m | 43.94 | |
98 | 370 | Steen Marie Kristine | 1994 | S 68 | 9436AL | 25 m | 44.12 | |
99 | 999 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 44.28 | |
100 | 585 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 44.43 | |
101 | 358 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 44.49 | |
102 | 280 | Jørgensen Nia | 1996 | AALBORG | 9626AF | 25 m | 44.60 | |
103 | 1207 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 44.78 | |
104 | 369 | Siggaard Katrine | 1995 | S 68 | 9544AN | 25 m | 44.84 | |
105 | 998 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 44.86 | |
106 | 349 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 45.00 | |
107 | 576 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 45.26 | |
108 | 428 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 45.36 | |
109 | 788 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 45.37 | |
110 | 531 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 50 m | 45.39 | |
111 | 8 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 50 m | 45.45 | |
112 | 1232 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 25 m | 45.54 | ||
113 | 502 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 45.56 | |
114 | 546 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | 45.62 | |
115 | 684 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 45.86 | |
116 | 782 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 46.00 | |
117 | 539 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 46.02 | |
118 | 544 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 46.21 | |
119 | 55 | Trøster Kathrine | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 46.22 | ||
120 | 413 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | 46.32 | |
121 | 48 | Leweson Amanda | 1999 | ERRITSØ | 25 m | 46.32 | ||
122 | 348 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 46.35 | |
123 | 364 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 46.39 | |
124 | 1261 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 46.45 | |
125 | 1208 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 46.67 | |
126 | 18 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 25 m | 46.79 | |
127 | 1009 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 46.81 | |
128 | 1012 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 46.99 | |
129 | 1246 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 47.10 | |
130 | 826 | Christiansen Ditte A. | 1995 | DELTA | 9544AY | 25 m | 47.13 | |
131 | 500 | Nieûandt Joelle | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 47.21 | ||
132 | 680 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 47.25 | |
133 | 578 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 47.74 | |
134 | 1260 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 47.82 | |
135 | 1203 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 47.85 | |
136 | 1007 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 47.97 | |
137 | 309 | Plath Sofie Frank | 1998 | AALBORG | 9844AR | 25 m | 48.00 | |
138 | 1212 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 48.03 | |
139 | 27 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 48.03 | |
140 | 543 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | 48.07 | |
141 | 1043 | Korreborg Sofie | 1997 | HORSENS | 9758AR | 25 m | 48.15 | |
142 | 355 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 50 m | 48.21 | |
143 | 671 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 48.38 | |
144 | 333 | Thomsen Emma | 1996 | AALBORG | 9608AV | 25 m | 48.39 | |
145 | 497 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 48.46 | |
146 | 279 | Johansen Linette | 1998 | AALBORG | 9892AS | 25 m | 48.52 | |
147 | 711 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 49.07 | |
148 | 995 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 49.30 | |
149 | 391 | Knudsen Josefine | 1998 | NEPTUN | 9898AM | 25 m | 49.93 | |
150 | 1236 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 49.96 | |
151 | 335 | Uth Astrid Dahl | 1996 | AALBORG | 9226AS | 25 m | 50.26 | |
152 | 724 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 50.47 | |
153 | 679 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 25 m | 50.53 | ||
154 | 381 | Andersen Lea Føste | 1998 | NEPTUN | 25 m | 50.59 | ||
155 | 838 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | 50.70 | |
156 | 439 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 50 m | 51.39 | |
157 | 361 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 50 m | 51.57 | |
158 | 689 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 25 m | 51.83 | |
159 | 512 | Beck Astrid | 1998 | NORD | 9868AH | 25 m | 51.95 | |
160 | 678 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 52.36 | |
161 | 13 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 50 m | 52.37 | |
162 | 1175 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 52.64 | |
163 | 1186 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 52.74 | |
164 | 356 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 52.77 | |
165 | 690 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 53.01 | |
166 | 1250 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 53.02 | ||
167 | 517 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 53.39 | |
168 | 493 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 53.47 | ||
169 | 839 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 53.52 | |
170 | 1205 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 53.56 | |
171 | 1053 | Pedersen Nikita | 2000 | HORSENS | 0042AG | 25 m | 53.89 | |
172 | 278 | Hesselvang Line | 1998 | AALBORG | 9864AS | 25 m | 54.17 | |
173 | 265 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 54.45 | |
174 | 396 | Nielsen Frederikke | 1998 | NEPTUN | 25 m | 54.57 | ||
175 | 1233 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 54.60 | |
176 | 286 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 54.60 | |
177 | 1178 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 54.84 | |
178 | 827 | Hansen Anne Sofie Holm | 1998 | DELTA | 9836AR | 25 m | 55.13 | |
179 | 298 | Mikkelsen Mathilde Skjødt | 1998 | AALBORG | 9826AD | 25 m | 55.72 | |
180 | 402 | Rytter Anne | 2000 | NEPTUN | 25 m | 56.52 | ||
181 | 712 | Kaaber Ida | 1997 | STRUER | 9754AW | 25 m | 56.91 | |
182 | 269 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 57.03 | |
183 | 834 | Jørgensen Camilla | 1997 | DELTA | 9718AS | 25 m | 57.05 | |
184 | 1240 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 57.16 | |
185 | 438 | Kristiansen Maria Boye | 2001 | AABYBRO | 25 m | 57.51 | ||
186 | 307 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | 57.57 | |
187 | 311 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 57.73 | |
188 | 400 | Rasmussen Ditte Røjkjær | 1998 | NEPTUN | 25 m | 57.74 | ||
189 | 25 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | 57.96 | |
190 | 1241 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 25 m | 58.93 | ||
191 | 787 | Eriksen Helena | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 59.04 | |
192 | 287 | Kristensen Julie | 2000 | AALBORG | 0058AN | 25 m | 59.61 | |
193 | 523 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 59.80 | |
194 | 1196 | Vandana Katja | 2000 | AGF | 25 m | 59.97 | ||
195 | 672 | Jensen Laura | 2000 | OPNØR | 0026AK | 25 m | 1:01.22 | |
196 | 316 | Schneider Julie Dahl | 1998 | AALBORG | 9828AR | 25 m | 1:01.84 | |
197 | 1187 | Mors Anna | 2001 | AGF | 25 m | 1:02.83 | ||
198 | 15 | Elvstrøm Louise | 1998 | SØHESTEN | 25 m | |||
199 | 521 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | ||
200 | 537 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | ||
201 | 533 | Nielsen Julie Sofie | 1997 | NORD | 9794AS | 25 m | ||
202 | 976 | Bendikas Meile | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
203 | 1183 | Lange Emma | 1999 | AGF | 25 m | |||
204 | 334 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 25 m | |||
205 | 1231 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 25 m | |||
206 | 1194 | Sørensen Sine Højgaard | 1997 | AGF | 25 m | |||
207 | 1042 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | ||
208 | 1189 | Nielsen Ida Marie Ø. | 1998 | AGF | 25 m | |||
209 | 1230 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | |||
210 | 840 | Risager Charlotte | 1994 | DELTA | 9492AV | 25 m | ||
211 | 1174 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 25 m | |||
212 | 1038 | Gardner Grace | 1997 | HORSENS | 9794AW | 25 m | ||
213 | 1037 | Gardner Gloria | 1999 | HORSENS | 9936AG | 25 m | ||
214 | 283 | Jørgensen Signe Tange | 1999 | AALBORG | 9918AN | 25 m | ||
215 | 1192 | Petersen Jonanne Juul | 1999 | AGF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 341 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 32.05 | |
2 | 1023 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 50 m | 57.21 | |
3 | 957 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 57.80 | |
4 | 1005 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 58.66 | |
5 | 584 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 25 m | 1:01.72 | |
6 | 291 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 1:01.91 | |
7 | 525 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:03.94 | |
8 | 375 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 1:05.47 | |
9 | 883 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 1:07.76 | |
10 | 519 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 1:07.79 | |
11 | 699 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:07.87 | |
12 | 964 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 1:08.43 | |
13 | 378 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:08.45 | |
14 | 719 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 1:08.52 | |
15 | 359 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 1:08.55 | |
16 | 49 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | 1:10.07 | |
17 | 47 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 1:10.14 | |
18 | 357 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 1:10.32 | |
19 | 436 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 1:10.97 | |
20 | 1202 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:11.00 | |
21 | 284 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 25 m | 1:11.15 | |
22 | 830 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 1:11.64 | |
23 | 630 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9311AE | 25 m | 1:12.32 | |
24 | 1249 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:12.59 | |
25 | 392 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 1:12.96 | |
26 | 1168 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 1:13.09 | |
27 | 985 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 1:13.32 | |
28 | 435 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 1:13.81 | |
29 | 975 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 1:14.45 | |
30 | 991 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:15.37 | |
31 | 700 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:15.42 | |
32 | 38 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:15.57 | ||
33 | 631 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 1:15.83 | |
34 | 715 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:17.03 | |
35 | 40 | Borup Nikolaj | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:17.55 | ||
36 | 53 | Olsen Jens Christian | 1995 | ERRITSØ | 9515AE | 25 m | 1:17.83 | |
37 | 1173 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:18.12 | |
38 | 354 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 1:18.72 | |
39 | 275 | Gade Ricco | 1995 | AALBORG | 9571AI | 25 m | 1:19.05 | |
40 | 702 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:20.55 | |
41 | 1177 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 1:21.61 | |
42 | 296 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:23.66 | |
43 | 294 | Lundquist Phillip | 1996 | AALBORG | 9675AA | 50 m | 1:25.08 | |
44 | 722 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:26.01 | |
45 | 794 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:26.30 | |
46 | 1269 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:26.76 | |
47 | 437 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:27.33 | |
48 | 34 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 1:28.32 | |
49 | 1166 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:31.16 | |
50 | 564 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:31.39 | |
51 | 315 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:31.77 | |
52 | 1036 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 1:31.88 | |
53 | 560 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:32.56 | |
54 | 295 | Madsen Nicolai | 1997 | AALBORG | 9769AO | 25 m | 1:32.63 | |
55 | 50 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:33.33 | ||
56 | 290 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 50 m | 1:33.69 | |
57 | 877 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | MUNKEBO | 25 m | 1:35.46 | ||
58 | 434 | Lindberg Mathias Dyrhave | 1996 | AABYBRO | 9663AP | 25 m | 1:35.96 | |
59 | 842 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | 1:36.13 | |
60 | 504 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 1:36.67 | |
61 | 535 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:36.68 | |
62 | 829 | Hansen Emil Deleuran | 1997 | DELTA | 9707AM | 25 m | 1:37.37 | |
63 | 386 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 50 m | 1:37.50 | |
64 | 629 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:37.50 | |
65 | 971 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 1:37.54 | |
66 | 990 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | 1:37.60 | |
67 | 1193 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:41.06 | |
68 | 785 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:54.11 | |
69 | 498 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:55.67 | |
70 | 793 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 2:06.60 | |
71 | 1033 | Christensen Søren | 1998 | HORSENS | 9889AI | 25 m | 2:07.83 | |
72 | 673 | Jensen Richart | 1997 | OPNØR | 9755AM | 25 m | 2:08.54 | |
73 | 300 | Nandgave Kartikey | 1998 | AALBORG | 9869AM | 25 m | ||
74 | 1172 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | ||
75 | 980 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | ||
76 | 710 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | ||
77 | 1046 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | ||
78 | 1055 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | ||
79 | 568 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | ||
80 | 399 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1011 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 25 m | 1:04.45 | |
2 | 1013 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 1:09.67 | |
3 | 524 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 1:10.26 | |
4 | 967 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:10.66 | |
5 | 409 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 1:11.76 | |
6 | 962 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:11.83 | |
7 | 561 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:12.02 | |
8 | 703 | Hejlesen Alberte Bæk | 1992 | S 68 | 9226AI | 25 m | 1:12.85 | |
9 | 21 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 1:16.03 | |
10 | 994 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 1:17.56 | |
11 | 960 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:17.88 | |
12 | 1057 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 1:18.13 | |
13 | 1169 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:18.16 | |
14 | 873 | Brik Nanett | 1995 | MUNKEBO | 9518AP | 25 m | 1:18.54 | |
15 | 352 | Christiansen Katrine | 1994 | S 68 | 9492AD | 25 m | 1:18.74 | |
16 | 1200 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 1:20.00 | |
17 | 718 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:20.31 | |
18 | 1188 | Nedergaard Frederikke | 1996 | AGF | 9604AH | 25 m | 1:21.28 | |
19 | 51 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 1:21.72 | |
20 | 408 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 1:21.80 | |
21 | 339 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 50 m | 1:23.27 | |
22 | 336 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 50 m | 1:23.37 | |
23 | 709 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:23.45 | |
24 | 1010 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:24.55 | |
25 | 581 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:25.92 | |
26 | 36 | Andersen Louise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 1:26.17 | ||
27 | 10 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:26.42 | |
28 | 346 | Yonah Or-Emilie | 1996 | AALBORG | 9648AC | 25 m | 1:27.06 | |
29 | 687 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:27.64 | |
30 | 567 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 1:27.80 | |
31 | 272 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 50 m | 1:28.34 | |
32 | 487 | Röhling Pernille | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 1:29.11 | ||
33 | 557 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 1:29.18 | |
34 | 45 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | 1:31.50 | |
35 | 541 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 1:32.87 | |
36 | 1012 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:34.68 | |
37 | 41 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 1:34.91 | ||
38 | 499 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:36.65 | |
39 | 1257 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:40.68 | |
40 | 510 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:40.86 | |
41 | 347 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 1:41.11 | |
42 | 573 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:42.21 | |
43 | 833 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | DELTA | 9852AM | 25 m | 1:42.98 | |
44 | 546 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | 1:43.80 | |
45 | 364 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:44.07 | |
46 | 266 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:44.64 | |
47 | 387 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 50 m | 1:45.08 | |
48 | 274 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 1:45.15 | |
49 | 968 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:45.59 | |
50 | 37 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 25 m | 1:46.19 | ||
51 | 755 | Højbjerg Celilia | 1997 | SKIVE | 9716AK | 25 m | 1:46.21 | |
52 | 791 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 50 m | 1:46.69 | |
53 | 563 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:53.44 | |
54 | 55 | Trøster Kathrine | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:53.67 | ||
55 | 716 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:57.07 | |
56 | 268 | Broekhoff Julie | 1999 | AALBORG | 9952AJ | 25 m | 2:01.55 | |
57 | 953 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 2:07.76 | |
58 | 430 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | ||
59 | 1022 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | ||
60 | 413 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | ||
61 | 308 | Plath Sara Frank | 2000 | AALBORG | 0008AI | 25 m | ||
62 | 1048 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | ||
63 | 1254 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | ||
64 | 1239 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 555 | Silkeborg Herrer | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 4:19.96 | ||
2 | 1217 | Ikast Boyband | 1995 | IKAST | 25 m | 4:25.00 | ||
3 | 342 | Aalborg Wonderboys 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:28.99 | ||
4 | 365 | S68 1 S68 1 | 0 | S 68 | 25 m | 4:30.00 | ||
5 | 951 | Lyseng Herrer | 0 | LYSENG | 25 m | 4:32.57 | ||
6 | 366 | S68 2 S68 2 | 0 | S 68 | 25 m | 4:45.00 | ||
7 | 587 | Kong Neptuns Væbnere | 0 | NEPTUN | 25 m | 4:47.50 | ||
8 | 871 | Munkebo Drenge | 0 | MUNKEBO | 25 m | 5:00.00 | ||
9 | 1160 | Agf Drenge1 | 0 | AGF | 25 m | 5:00.00 | ||
10 | 343 | Aalborg Wonderboys 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 5:05.99 | ||
11 | 482 | Ebeltoft Lynegern | 1989 | EBELTOFT | 25 m | 5:09.00 | ||
12 | 872 | Munkebo Drenge2 | 0 | MUNKEBO | 25 m | 5:10.00 | ||
13 | 432 | de Vilde Kaniner Herrer | 0 | AABYBRO | 25 m | 5:35.46 | ||
14 | 33 | Egif Herrer Hold 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
15 | 821 | Deltaboys | 0 | DELTA | 25 m | |||
16 | 1 | de Hotte Drenge 1 | 1990 | SØHESTEN | 25 m | |||
17 | 488 | Fars Knægte Bsk 2 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
18 | 1018 | Horsens Drenge | 1995 | HORSENS | 25 m | |||
19 | 1081 | Visk Drenge 4 | 0 | VISK | 25 m | |||
20 | 1082 | Visk Drenge 5 | 0 | VISK | 25 m | |||
21 | 505 | Nordmænd 1 | 1995 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 948 | Lyseng Damer 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 4:57.31 | ||
2 | 590 | Havfruer 1 | 0 | NEPTUN | 25 m | 4:58.15 | ||
3 | 1163 | Agf Piger1 | 0 | AGF | 25 m | 5:00.00 | ||
4 | 344 | Aalborg Wonderladys 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 5:15.99 | ||
5 | 949 | Lyseng Damer 2 | 0 | LYSENG | 25 m | 5:27.70 | ||
6 | 1228 | Ikast Søheste | 0 | IKAST | 25 m | 5:30.00 | ||
7 | 1218 | Ikast Delfiner | 0 | IKAST | 25 m | 5:30.01 | ||
8 | 365 | S68 1 S68 1 | 0 | S 68 | 25 m | 5:35.00 | ||
9 | 551 | Silkeborg Damer 1 | 1997 | SILKEBORG | 25 m | 5:40.00 | ||
10 | 345 | Aalborg Wonderladys 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 5:45.99 | ||
11 | 683 | Opnørs Powerteam | 1996 | OPNØR | 25 m | 5:48.41 | ||
12 | 1273 | Wildmountain Splashers | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 5:50.00 | ||
13 | 682 | Opnørs Dreamteam | 1997 | OPNØR | 25 m | 5:58.45 | ||
14 | 366 | S68 2 S68 2 | 0 | S 68 | 25 m | 6:00.00 | ||
15 | 591 | Havfruer 2 | 0 | NEPTUN | 25 m | 6:04.71 | ||
16 | 552 | Silkeborg Damer 2 | 1997 | SILKEBORG | 25 m | 6:17.86 | ||
17 | 3 | de Seje Piger 1 | 1992 | SØHESTEN | 25 m | |||
18 | 30 | Egif Damer Hold 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
19 | 31 | Egif Damer Hold 2 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
20 | 367 | S68 3 S68 3 | 0 | S 68 | 25 m | |||
21 | 427 | de Vilde Kaniner Damer | 0 | AABYBRO | 25 m | |||
22 | 823 | Deltagirls | 0 | DELTA | 25 m | |||
23 | 491 | Fars Tøser Bsk 4 | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
24 | 509 | Valkyrer 2 | 1996 | NORD | 25 m | |||
25 | 1215 | Skanderborg Piger | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
26 | 1020 | Horsens Piger | 1997 | HORSENS | 25 m | |||
27 | 1083 | Visk Piger | 0 | VISK | 25 m | |||
28 | 508 | Valkyrer 1 | 1996 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 27, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 324 | Aalborg Superkids 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:22.99 | ||
2 | 506 | Nordmænd 2 | 1996 | NORD | 25 m | 2:22.99 | ||
3 | 707 | Struer Herrer 3 | 0 | STRUER | 25 m | 2:26.97 | ||
4 | 325 | Aalborg Superkids 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:29.99 | ||
5 | 1160 | Agf Drenge1 | 0 | AGF | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 553 | Silkeborg Dregne 1 | 1996 | SILKEBORG | 25 m | 2:34.07 | ||
7 | 1274 | Wildmountain Splashers | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 2:36.00 | ||
8 | 681 | Opnør Gangsterz | 1996 | OPNØR | 25 m | 2:36.41 | ||
9 | 1227 | Ikast Små Søheste | 0 | IKAST | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 1225 | Ikast Små Friske Rejer | 0 | IKAST | 25 m | 2:40.01 | ||
11 | 326 | Aalborg Superkids 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:40.99 | ||
12 | 1161 | Agf Drenge2 | 0 | AGF | 25 m | 2:45.00 | ||
13 | 589 | Tunfræs 1 | 1996 | NEPTUN | 25 m | 2:45.81 | ||
14 | 554 | Silkeborg Dregne 2 | 1996 | SILKEBORG | 25 m | 2:50.52 | ||
15 | 368 | S68 Grp 2-3 S68 Grp 2-3 | 0 | S 68 | 25 m | 2:55.00 | ||
16 | 950 | Lyseng Drenge 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 3:13.19 | ||
17 | 327 | Aalborg Superkids 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:30.99 | ||
18 | 588 | Tunfræs 2 | 1996 | NEPTUN | 25 m | 3:32.45 | ||
19 | 328 | Aalborg Superkids 5 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:40.99 | ||
20 | 329 | Aalborg Superkids 6 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:45.99 | ||
21 | 33 | Egif Herrer Hold 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
22 | 1019 | Horsens Drenge Gr 2 | 1996 | HORSENS | 25 m | |||
23 | 507 | Nordmænd 3 | 1996 | NORD | 25 m | |||
24 | 2 | de Hotte Drenge 2 | 1998 | SØHESTEN | 25 m | |||
25 | 1216 | Skanderborg Drenge | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | |||
26 | 1080 | Visk Drenge 3 | 0 | VISK | 25 m | |||
27 | 822 | Deltaboys | 1996 | DELTA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 28, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Fars Tøser Bsk 3 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:49.56 | ||
2 | 705 | Struer Damer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 2:56.99 | ||
3 | 1223 | Ikast Små Delfiner | 0 | IKAST | 25 m | 2:58.00 | ||
4 | 550 | Silkeborg Damer | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 2:58.81 | ||
5 | 1163 | Agf Piger1 | 0 | AGF | 25 m | 3:00.00 | ||
6 | 319 | Aalborg Supergirls 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:00.00 | ||
7 | 320 | Aalborg Supergirls 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:10.00 | ||
8 | 780 | Helsingør Piger | 1998 | HELSINGØR | 25 m | 3:15.00 | ||
9 | 321 | Aalborg Supergirls 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:15.00 | ||
10 | 1227 | Ikast Små Søheste | 0 | IKAST | 25 m | 3:29.00 | ||
11 | 322 | Aalborg Supergirls 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:30.00 | ||
12 | 1021 | Horsens Piger Gr 2 | 1998 | HORSENS | 25 m | |||
13 | 824 | Deltagirls | 1998 | DELTA | 25 m | |||
14 | 323 | Aalborg Supergirls 5 | 0 | AALBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 25 m | 1:03.73 | |
2 | 957 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 1:11.06 | |
3 | 1023 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 1:11.41 | |
4 | 291 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 1:11.70 | |
5 | 435 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 1:12.78 | |
6 | 699 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:13.12 | |
7 | 1252 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:14.55 | |
8 | 519 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 1:15.10 | |
9 | 354 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 1:15.79 | |
10 | 583 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 1:16.42 | |
11 | 378 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:16.50 | |
12 | 1249 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:16.70 | |
13 | 713 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 1:16.76 | |
14 | 700 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:18.06 | |
15 | 296 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:18.10 | |
16 | 1050 | Nørgaard Marius | 1993 | HORSENS | 9319AL | 25 m | 1:18.41 | |
17 | 397 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | 1:19.48 | |
18 | 49 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | 1:19.62 | |
19 | 1235 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:19.93 | |
20 | 40 | Borup Nikolaj | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:20.55 | ||
21 | 407 | Sønderskov Thomas | 1974 | NEPTUN | 7415AA | 25 m | 1:21.00 | |
22 | 52 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 1:22.67 | |
23 | 483 | Skov Thomas | 1993 | EBELTOFT | 25 m | 1:22.80 | ||
24 | 1195 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:23.09 | |
25 | 1031 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:23.44 | |
26 | 1168 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 1:23.98 | |
27 | 954 | Grove Jacob | 1994 | LYSENG | 9425AK | 25 m | 1:23.99 | |
28 | 996 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 1:25.41 | |
29 | 1026 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 1:26.02 | |
30 | 997 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:28.72 | |
31 | 374 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 1:29.07 | |
32 | 988 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 1:29.61 | |
33 | 17 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 1:30.45 | |
34 | 284 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 25 m | 1:30.80 | |
35 | 484 | Laursen Anders | 1996 | EBELTOFT | 25 m | 1:30.87 | ||
36 | 952 | Ankjær Jacob | 1995 | LYSENG | 9527AC | 25 m | 1:31.33 | |
37 | 882 | Rasmussen Niels | 1995 | MUNKEBO | 9513AM | 25 m | 1:31.53 | |
38 | 568 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:31.89 | |
39 | 1167 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:31.91 | |
40 | 692 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:32.37 | |
41 | 516 | Boyes James | 1995 | NORD | 9567AQ | 25 m | 1:32.48 | |
42 | 545 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 50 m | 1:32.67 | |
43 | 694 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:32.71 | |
44 | 958 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 1:33.37 | |
45 | 835 | Jørgensen Christian | 1995 | DELTA | 9563AP | 25 m | 1:33.55 | |
46 | 560 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:34.21 | |
47 | 1173 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:34.45 | |
48 | 832 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 1:34.72 | |
49 | 276 | Gamst Christian | 1996 | AALBORG | 9691AP | 25 m | 1:35.74 | |
50 | 1171 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:36.40 | |
51 | 388 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 1:37.00 | |
52 | 1270 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:37.32 | ||
53 | 794 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:37.72 | |
54 | 1238 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 1:38.36 | ||
55 | 1197 | Wichmann Magnus B. | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 1:38.79 | |
56 | 315 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:39.73 | |
57 | 697 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 1:40.29 | |
58 | 389 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:40.68 | |
59 | 574 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 1:41.23 | |
60 | 410 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 50 m | 1:42.17 | |
61 | 1213 | Sørensen Mathias Tougaard | 1997 | SKANDERBOR | 9745AL | 25 m | 1:42.31 | |
62 | 295 | Madsen Nicolai | 1997 | AALBORG | 9769AO | 25 m | 1:43.54 | |
63 | 1017 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:43.57 | |
64 | 437 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:43.64 | |
65 | 372 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 50 m | 1:44.59 | |
66 | 984 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:44.79 | |
67 | 708 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:44.94 | |
68 | 1263 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 25 m | 1:46.35 | ||
69 | 302 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:46.78 | |
70 | 528 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:46.89 | |
71 | 540 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 1:47.55 | |
72 | 299 | Møller Rasmus | 1997 | AALBORG | 9707AK | 25 m | 1:47.77 | |
73 | 674 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 1:48.66 | |
74 | 783 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 1:48.90 | |
75 | 797 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 1:50.47 | |
76 | 695 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:51.75 | |
77 | 582 | Nonbo Nicklas | 1998 | SILKEBORG | 9861AJ | 25 m | 1:52.07 | |
78 | 282 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 1:52.67 | |
79 | 955 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 1:54.21 | |
80 | 273 | Elkjær Christoffer | 1998 | AALBORG | 9889AN | 25 m | 1:54.66 | |
81 | 785 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:55.21 | |
82 | 54 | Rasmussen Frederik | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:56.32 | ||
83 | 670 | Aagaard Niels | 1999 | OPNØR | 25 m | 1:59.62 | ||
84 | 434 | Lindberg Mathias Dyrhave | 1996 | AABYBRO | 9663AP | 25 m | 2:00.04 | |
85 | 1237 | Illankumaran Sangkaran | 1997 | IKAST | 25 m | 2:00.09 | ||
86 | 1243 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 2:00.82 | |
87 | 1179 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 25 m | 2:01.11 | ||
88 | 676 | Seatan Martin | 1996 | OPNØR | 9645AQ | 25 m | 2:02.08 | |
89 | 549 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 25 m | 2:02.32 | |
90 | 1045 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 2:02.33 | |
91 | 411 | Sørensen Sigurd Huulgaard | 1999 | NEPTUN | 25 m | 2:03.15 | ||
92 | 526 | Lambertsen Morten | 1997 | NORD | 9715AM | 25 m | 2:04.09 | |
93 | 1209 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 2:05.78 | |
94 | 330 | Svankjær Thomas | 1997 | AALBORG | 9775AL | 25 m | 2:05.93 | |
95 | 536 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 2:07.24 | |
96 | 1046 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 2:08.00 | |
97 | 1030 | Bundgaard Kasper | 1998 | HORSENS | 9839AJ | 25 m | 2:08.83 | |
98 | 1255 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 2:09.75 | |
99 | 404 | Stær Alexander | 2001 | NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:11.49 | |
100 | 1244 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 2:11.89 | |
101 | 498 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 2:14.55 | |
102 | 837 | Krag Jeppe S. | 1999 | DELTA | 9965AH | 25 m | 2:17.29 | |
103 | 1036 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 2:18.39 | |
104 | 518 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | 2:19.45 | |
105 | 677 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 2:19.95 | |
106 | 292 | Lauridsen Mikkel K | 1998 | AALBORG | 9857AN | 25 m | 2:30.13 | |
107 | 1251 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 2:35.10 | |
108 | 693 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 3:13.91 | |
109 | 778 | Houlborg Emil | 1998 | SKIVE | 9859AP | 25 m | ||
110 | 14 | Bøgsted Christian | 2000 | SØHESTEN | 0071AG | 25 m | ||
111 | 1180 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 25 m | |||
112 | 26 | Prior Andreas | 1999 | SØHESTEN | 25 m | |||
113 | 39 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 25 m | |||
114 | 701 | Sivarajah Aravinth | 1997 | GRINDSTED | 9795AL | 25 m | ||
115 | 7 | Aastrup Andreas | 1999 | SØHESTEN | 25 m | |||
116 | 1275 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | ||
117 | 959 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | ||
118 | 841 | Sørensen Jacob | 1995 | DELTA | 9567AK | 25 m | ||
119 | 1085 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | ||
120 | 1122 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | ||
121 | 394 | Mønster Christian | 2000 | NEPTUN | 25 m | |||
122 | 989 | Pinnerup Claes Heide | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
123 | 288 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | ||
124 | 337 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | ||
125 | 313 | Rasmussen Søren P. | 2000 | AALBORG | 0121AF | 25 m | ||
126 | 1176 | Hjetmann Johannes | 1998 | AGF | 9823AP | 25 m | ||
127 | 303 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | ||
128 | 1084 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 956 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:15.54 | |
2 | 963 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:19.05 | |
3 | 1035 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:19.17 | |
4 | 1272 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:22.71 | |
5 | 994 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 1:23.21 | |
6 | 1170 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 1:23.23 | |
7 | 999 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:23.80 | |
8 | 405 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 1:24.08 | |
9 | 1056 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:24.82 | |
10 | 575 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:25.93 | |
11 | 718 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:26.15 | |
12 | 978 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:26.44 | |
13 | 22 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | SØHESTEN | 25 m | 1:26.97 | ||
14 | 561 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:27.38 | |
15 | 756 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | 1:28.02 | |
16 | 688 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:28.43 | |
17 | 1247 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:28.43 | |
18 | 571 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 1:28.55 | |
19 | 56 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 1:28.61 | |
20 | 1006 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:28.67 | |
21 | 529 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:28.95 | |
22 | 685 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:28.96 | |
23 | 1057 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 1:29.13 | |
24 | 380 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 1:29.79 | |
25 | 845 | Brejnholt Sarah | 1996 | H.G.F. | 9686AK | 25 m | 1:30.00 | |
26 | 1184 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 1:30.13 | |
27 | 1016 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:30.40 | |
28 | 371 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 1:30.47 | |
29 | 559 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 1:30.94 | |
30 | 720 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 1:30.97 | |
31 | 272 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 1:31.54 | |
32 | 1049 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:32.32 | |
33 | 1267 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 1:32.97 | |
34 | 429 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 1:33.25 | |
35 | 503 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 6562AA | 25 m | 1:33.41 | |
36 | 385 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 1:33.71 | |
37 | 531 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 1:33.93 | |
38 | 1042 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:34.43 | |
39 | 1206 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 1:35.02 | |
40 | 390 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 1:35.22 | |
41 | 1204 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 1:35.23 | |
42 | 572 | Larsen Anne K. | 1997 | SILKEBORG | 9764AR | 25 m | 1:35.28 | |
43 | 270 | Christensen Camilla | 1995 | AALBORG | 9566AJ | 25 m | 1:35.52 | |
44 | 1265 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:36.11 | |
45 | 351 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 1:38.13 | |
46 | 1201 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:38.26 | |
47 | 714 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:38.67 | |
48 | 55 | Trøster Kathrine | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 1:39.10 | ||
49 | 792 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 1:39.17 | |
50 | 544 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 1:39.19 | |
51 | 379 | Yder Signe | 1995 | S 68 | 9598AW | 25 m | 1:39.46 | |
52 | 48 | Leweson Amanda | 1999 | ERRITSØ | 25 m | 1:39.57 | ||
53 | 35 | Amurugam Tatiana | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:39.57 | ||
54 | 538 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 1:39.63 | |
55 | 782 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 1:40.00 | |
56 | 46 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 1:40.50 | |
57 | 9 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:40.90 | |
58 | 840 | Risager Charlotte | 1994 | DELTA | 9492AV | 25 m | 1:41.02 | |
59 | 1194 | Sørensen Sine Højgaard | 1997 | AGF | 25 m | 1:41.61 | ||
60 | 1203 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 1:41.62 | |
61 | 355 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | 1:43.11 | |
62 | 687 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:43.22 | |
63 | 1229 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 25 m | 1:43.49 | |
64 | 1261 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:43.70 | |
65 | 573 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:43.98 | |
66 | 671 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 1:44.24 | |
67 | 279 | Johansen Linette | 1998 | AALBORG | 9892AS | 25 m | 1:45.23 | |
68 | 1205 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:45.25 | |
69 | 576 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 1:45.41 | |
70 | 578 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:45.63 | |
71 | 1022 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | 1:45.68 | |
72 | 8 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | 1:45.86 | |
73 | 1260 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 1:46.15 | |
74 | 1048 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 1:46.26 | |
75 | 37 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 25 m | 1:46.73 | ||
76 | 317 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:46.83 | |
77 | 502 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:47.56 | |
78 | 1186 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 1:48.36 | |
79 | 1246 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 1:49.26 | |
80 | 786 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:49.44 | |
81 | 689 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 25 m | 1:49.77 | |
82 | 1007 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:50.00 | |
83 | 839 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 1:50.07 | |
84 | 755 | Højbjerg Celilia | 1997 | SKIVE | 9716AK | 25 m | 1:50.34 | |
85 | 16 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 50 m | 1:50.62 | |
86 | 521 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 1:50.80 | |
87 | 838 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | 1:50.85 | |
88 | 499 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:50.89 | |
89 | 998 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:51.05 | |
90 | 1038 | Gardner Grace | 1997 | HORSENS | 9794AW | 25 m | 1:51.07 | |
91 | 834 | Jørgensen Camilla | 1997 | DELTA | 9718AS | 25 m | 1:51.21 | |
92 | 381 | Andersen Lea Føste | 1998 | NEPTUN | 25 m | 1:51.87 | ||
93 | 1009 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:51.89 | |
94 | 787 | Eriksen Helena | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:51.99 | |
95 | 1254 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:52.34 | |
96 | 283 | Jørgensen Signe Tange | 1999 | AALBORG | 9918AN | 25 m | 1:53.19 | |
97 | 995 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:53.21 | |
98 | 724 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:53.38 | |
99 | 973 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:53.70 | |
100 | 1264 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:53.77 | |
101 | 1212 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:54.16 | |
102 | 678 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 1:54.33 | |
103 | 403 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 25 m | 1:55.02 | |
104 | 356 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:55.29 | |
105 | 788 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:55.30 | |
106 | 349 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 50 m | 1:55.57 | |
107 | 1232 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 25 m | 1:55.68 | ||
108 | 825 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 25 m | 1:56.20 | |
109 | 497 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 1:56.44 | |
110 | 512 | Beck Astrid | 1998 | NORD | 9868AH | 25 m | 1:56.62 | |
111 | 1037 | Gardner Gloria | 1999 | HORSENS | 9936AG | 25 m | 1:56.78 | |
112 | 13 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 1:57.40 | |
113 | 335 | Uth Astrid Dahl | 1996 | AALBORG | 9226AS | 25 m | 1:59.07 | |
114 | 297 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | 1:59.23 | |
115 | 1043 | Korreborg Sofie | 1997 | HORSENS | 9758AR | 25 m | 1:59.24 | |
116 | 364 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:59.42 | |
117 | 1250 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 1:59.73 | ||
118 | 517 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 2:00.02 | |
119 | 1178 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 2:00.22 | |
120 | 1233 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 2:00.45 | |
121 | 396 | Nielsen Frederikke | 1998 | NEPTUN | 25 m | 2:00.55 | ||
122 | 25 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | 2:00.82 | |
123 | 348 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 50 m | 2:00.84 | |
124 | 711 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 2:03.12 | |
125 | 391 | Knudsen Josefine | 1998 | NEPTUN | 9898AM | 25 m | 2:03.70 | |
126 | 428 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 2:03.85 | |
127 | 316 | Schneider Julie Dahl | 1998 | AALBORG | 9828AR | 25 m | 2:04.99 | |
128 | 361 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 2:07.78 | |
129 | 298 | Mikkelsen Mathilde Skjødt | 1998 | AALBORG | 9826AD | 25 m | 2:08.61 | |
130 | 977 | Bugge Caroline | 1995 | VIBORG | 25 m | 2:08.62 | ||
131 | 562 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 2:10.18 | |
132 | 1240 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 2:15.46 | |
133 | 305 | Outzen Sophie | 1997 | AALBORG | 9706AM | 25 m | 2:15.64 | |
134 | 1236 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 2:16.18 | |
135 | 712 | Kaaber Ida | 1997 | STRUER | 9754AW | 25 m | 2:16.46 | |
136 | 953 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 2:19.72 | |
137 | 1175 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 2:25.66 | |
138 | 758 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 25 m | 2:41.68 | ||
139 | 1053 | Pedersen Nikita | 2000 | HORSENS | 0042AG | 25 m | ||
140 | 1196 | Vandana Katja | 2000 | AGF | 25 m | |||
141 | 1192 | Petersen Jonanne Juul | 1999 | AGF | 25 m | |||
142 | 1189 | Nielsen Ida Marie Ø. | 1998 | AGF | 25 m | |||
143 | 15 | Elvstrøm Louise | 1998 | SØHESTEN | 25 m | |||
144 | 1187 | Mors Anna | 2001 | AGF | 25 m | |||
145 | 1245 | Kusk Rebekka | 1996 | IKAST | 25 m | |||
146 | 1242 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | |||
147 | 438 | Kristiansen Maria Boye | 2001 | AABYBRO | 25 m | |||
148 | 1239 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | |||
149 | 439 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | ||
150 | 278 | Hesselvang Line | 1998 | AALBORG | 9864AS | 25 m | ||
151 | 828 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | ||
152 | 527 | Larsen Karoline | 1998 | NORD | 25 m | |||
153 | 269 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | ||
154 | 546 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | ||
155 | 753 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 9884AS | 25 m | ||
156 | 500 | Nieûandt Joelle | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
157 | 976 | Bendikas Meile | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
158 | 523 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | ||
159 | 539 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | ||
160 | 286 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | ||
161 | 537 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | ||
162 | 334 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 25 m | |||
163 | 333 | Thomsen Emma | 1996 | AALBORG | 9608AV | 25 m | ||
164 | 311 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | ||
165 | 1174 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 2:17.78 | |
2 | 359 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 2:19.04 | |
3 | 360 | Larsen Søren Bak | 1994 | S 68 | 9413AB | 25 m | 2:23.60 | |
4 | 341 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 2:25.88 | |
5 | 362 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 2:26.25 | |
6 | 399 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 2:29.96 | |
7 | 1253 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 2:30.09 | |
8 | 340 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 2:30.30 | |
9 | 1182 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 2:30.89 | |
10 | 354 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 2:31.12 | |
11 | 1168 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 2:31.49 | |
12 | 981 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:31.72 | |
13 | 485 | Bendix Frederik | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 2:33.62 | ||
14 | 1202 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 2:34.00 | |
15 | 966 | Rasmussen Malte Lund | 1994 | LYSENG | 9417AK | 25 m | 2:36.68 | |
16 | 565 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 2:37.56 | |
17 | 1047 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 2:37.83 | |
18 | 696 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 2:38.64 | |
19 | 715 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:39.47 | |
20 | 986 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 2:40.15 | |
21 | 34 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 2:42.04 | |
22 | 710 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:42.46 | |
23 | 1185 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 2:42.96 | |
24 | 990 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 50 m | 2:43.97 | |
25 | 580 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 2:47.32 | |
26 | 306 | Overbye Frederik | 1995 | AALBORG | 9581AI | 25 m | 2:49.04 | |
27 | 836 | Jørgensen Steffan C. S. | 1994 | DELTA | 9429AP | 25 m | 2:51.69 | |
28 | 991 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 50 m | 2:52.21 | |
29 | 38 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 2:52.44 | ||
30 | 318 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 2:54.56 | |
31 | 383 | Bojesen Jesper | 1995 | NEPTUN | 9535AR | 25 m | 2:55.31 | |
32 | 301 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 2:55.31 | |
33 | 1014 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 2:55.86 | |
34 | 504 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 2:59.70 | |
35 | 1167 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 3:00.47 | |
36 | 294 | Lundquist Phillip | 1996 | AALBORG | 9675AA | 25 m | 3:00.82 | |
37 | 535 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 3:06.21 | |
38 | 1210 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 3:08.52 | |
39 | 1268 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 3:08.78 | |
40 | 520 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 3:10.66 | |
41 | 673 | Jensen Richart | 1997 | OPNØR | 9755AM | 25 m | 3:16.25 | |
42 | 389 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 3:18.24 | |
43 | 377 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 3:20.29 | |
44 | 955 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 3:22.59 | |
45 | 290 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 3:22.69 | |
46 | 961 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 3:25.55 | |
47 | 536 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 3:26.57 | |
48 | 1191 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 25 m | 3:28.57 | ||
49 | 54 | Rasmussen Frederik | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 3:31.21 | ||
50 | 542 | Thomsen Mathias Mozart | 1997 | NORD | 9713AM | 25 m | 3:35.85 | |
51 | 1017 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 3:54.70 | |
52 | 516 | Boyes James | 1995 | NORD | 9567AQ | 25 m | ||
53 | 1277 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | ||
54 | 281 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | ||
55 | 285 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | ||
56 | 29 | Nielsen Daniel Højer | 1995 | SØHESTEN | 9545AR | 25 m | ||
57 | 974 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | ||
58 | 1180 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 25 m | |||
59 | 350 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | ||
60 | 1234 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 25 m | |||
61 | 992 | Weilert Viktor | 1998 | VIBORG | 25 m | |||
62 | 528 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 704 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 25 m | 2:31.04 | |
2 | 956 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:33.47 | |
3 | 1028 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 2:34.92 | |
4 | 1000 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 2:35.03 | |
5 | 987 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:35.84 | |
6 | 1015 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 2:36.55 | |
7 | 967 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 2:36.81 | |
8 | 1056 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:39.28 | |
9 | 1169 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 2:41.72 | |
10 | 846 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 25 m | 2:42.00 | |
11 | 1051 | Nørgaard Thea | 1995 | HORSENS | 9564AP | 25 m | 2:42.17 | |
12 | 1188 | Nedergaard Frederikke | 1996 | AGF | 9604AH | 25 m | 2:42.25 | |
13 | 1165 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 2:43.55 | |
14 | 1013 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 2:43.86 | |
15 | 880 | Meng Lise | 1994 | MUNKEBO | 9404AR | 25 m | 2:45.83 | |
16 | 339 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 2:46.24 | |
17 | 784 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 2:46.50 | |
18 | 1016 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 2:46.53 | |
19 | 581 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 2:46.98 | |
20 | 44 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 2:46.98 | ||
21 | 570 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 2:47.96 | |
22 | 1058 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 2:48.51 | |
23 | 627 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 2:51.77 | |
24 | 51 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 2:53.10 | |
25 | 42 | Christensen Matilde | 1992 | ERRITSØ | 9274AD | 25 m | 2:54.00 | |
26 | 1027 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 2:56.00 | |
27 | 538 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 50 m | 2:56.37 | |
28 | 1256 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 2:58.17 | |
29 | 56 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 2:59.25 | |
30 | 41 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 2:59.34 | ||
31 | 277 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 2:59.55 | |
32 | 1206 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 2:59.76 | |
33 | 795 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 3:00.84 | |
34 | 717 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 3:01.31 | |
35 | 786 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 3:02.02 | |
36 | 430 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 3:02.32 | |
37 | 494 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 3:03.42 | |
38 | 1008 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 25 m | 3:04.97 | |
39 | 314 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 3:06.75 | |
40 | 567 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 3:07.44 | |
41 | 336 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 3:09.09 | |
42 | 370 | Steen Marie Kristine | 1994 | S 68 | 9436AL | 25 m | 3:09.68 | |
43 | 369 | Siggaard Katrine | 1995 | S 68 | 9544AN | 25 m | 3:10.64 | |
44 | 1029 | Brohus Maj | 1996 | HORSENS | 9604AV | 25 m | 3:12.75 | |
45 | 387 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 3:12.77 | |
46 | 280 | Jørgensen Nia | 1996 | AALBORG | 9626AF | 25 m | 3:13.75 | |
47 | 1262 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 9656AU | 25 m | 3:15.01 | |
48 | 428 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 3:15.54 | |
49 | 998 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 3:20.71 | |
50 | 1207 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 3:21.00 | |
51 | 429 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 3:21.33 | |
52 | 401 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 3:22.14 | |
53 | 791 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 3:24.28 | |
54 | 557 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 50 m | 3:26.02 | |
55 | 826 | Christiansen Ditte A. | 1995 | DELTA | 9544AY | 25 m | 3:26.95 | |
56 | 571 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 3:29.02 | |
57 | 1009 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 3:32.94 | |
58 | 349 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 3:34.02 | |
59 | 563 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 3:37.52 | |
60 | 757 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 3:37.74 | |
61 | 679 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 25 m | 3:42.15 | ||
62 | 403 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 50 m | 3:45.58 | |
63 | 672 | Jensen Laura | 2000 | OPNØR | 0026AK | 25 m | 3:57.45 | |
64 | 995 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 4:12.79 | |
65 | 1254 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | ||
66 | 1189 | Nielsen Ida Marie Ø. | 1998 | AGF | 25 m | |||
67 | 1043 | Korreborg Sofie | 1997 | HORSENS | 9758AR | 25 m | ||
68 | 1038 | Gardner Grace | 1997 | HORSENS | 9794AW | 25 m | ||
69 | 1037 | Gardner Gloria | 1999 | HORSENS | 9936AG | 25 m | ||
70 | 973 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | ||
71 | 753 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 9884AS | 25 m | ||
72 | 391 | Knudsen Josefine | 1998 | NEPTUN | 9898AM | 25 m | ||
73 | 309 | Plath Sofie Frank | 1998 | AALBORG | 9844AR | 25 m | ||
74 | 716 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | ||
75 | 20 | Neergaard Anja | 1998 | SØHESTEN | 9822AM | 25 m | ||
76 | 358 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | ||
77 | 562 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | ||
78 | 1239 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 33, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 957 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 25.65 | |
2 | 1023 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 26.65 | |
3 | 584 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 25 m | 26.96 | |
4 | 556 | Adelskov David | 1987 | SILKEBORG | 8709AB | 25 m | 27.71 | |
5 | 291 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 50 m | 28.20 | |
6 | 883 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 28.70 | |
7 | 984 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 28.84 | |
8 | 719 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 28.86 | |
9 | 375 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 28.90 | |
10 | 1252 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 28.96 | |
11 | 525 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 50 m | 29.00 | |
12 | 1040 | Underlien Simon | 1995 | HORSENS | 9505AL | 25 m | 29.21 | |
13 | 519 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 50 m | 30.08 | |
14 | 964 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 50 m | 30.33 | |
15 | 363 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 30.34 | |
16 | 1235 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 30.40 | |
17 | 52 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 30.54 | |
18 | 501 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 30.58 | |
19 | 713 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 30.86 | |
20 | 435 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 31.09 | |
21 | 513 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 31.35 | |
22 | 49 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | 31.36 | |
23 | 699 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 31.48 | |
24 | 1202 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 31.50 | |
25 | 357 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 31.60 | |
26 | 985 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 31.62 | |
27 | 436 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 31.64 | |
28 | 47 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 31.69 | |
29 | 483 | Skov Thomas | 1993 | EBELTOFT | 25 m | 32.05 | ||
30 | 1249 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 32.24 | |
31 | 631 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 32.26 | |
32 | 433 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 32.31 | |
33 | 23 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 32.84 | |
34 | 53 | Olsen Jens Christian | 1995 | ERRITSØ | 9515AE | 25 m | 33.00 | |
35 | 392 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 33.17 | |
36 | 362 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 33.17 | |
37 | 700 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 33.28 | |
38 | 583 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 33.32 | |
39 | 715 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 33.58 | |
40 | 275 | Gade Ricco | 1995 | AALBORG | 9571AI | 50 m | 33.67 | |
41 | 1177 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 33.76 | |
42 | 354 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 34.09 | |
43 | 692 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 34.16 | |
44 | 975 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 34.30 | |
45 | 630 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9311AE | 25 m | 34.32 | |
46 | 1198 | Als Mathias | 1993 | SKANDERBOR | 9395AN | 25 m | 34.48 | |
47 | 38 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 34.62 | ||
48 | 843 | Sørensen Mads | 1995 | DELTA | 9575AF | 25 m | 34.65 | |
49 | 564 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 34.96 | |
50 | 1269 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 35.57 | |
51 | 702 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 36.89 | |
52 | 882 | Rasmussen Niels | 1995 | MUNKEBO | 9513AM | 25 m | 37.17 | |
53 | 1014 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 37.40 | |
54 | 877 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | MUNKEBO | 25 m | 37.89 | ||
55 | 492 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 9683AQ | 25 m | 38.66 | |
56 | 1166 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 38.80 | |
57 | 437 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 39.12 | |
58 | 836 | Jørgensen Steffan C. S. | 1994 | DELTA | 9429AP | 25 m | 39.23 | |
59 | 1238 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 39.25 | ||
60 | 959 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 39.31 | |
61 | 708 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 39.37 | |
62 | 722 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 39.48 | |
63 | 979 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 39.64 | |
64 | 1172 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 39.71 | |
65 | 842 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | 39.74 | |
66 | 50 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 40.02 | ||
67 | 386 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 50 m | 40.11 | |
68 | 295 | Madsen Nicolai | 1997 | AALBORG | 9769AO | 50 m | 40.24 | |
69 | 410 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 40.32 | |
70 | 841 | Sørensen Jacob | 1995 | DELTA | 9567AK | 25 m | 40.39 | |
71 | 958 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 40.57 | |
72 | 1213 | Sørensen Mathias Tougaard | 1997 | SKANDERBOR | 9745AL | 25 m | 40.62 | |
73 | 514 | Bollerslev Vitus Milver | 1998 | NORD | 9843AO | 25 m | 41.11 | |
74 | 829 | Hansen Emil Deleuran | 1997 | DELTA | 9707AM | 50 m | 41.18 | |
75 | 434 | Lindberg Mathias Dyrhave | 1996 | AABYBRO | 9663AP | 25 m | 41.23 | |
76 | 1268 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 50 m | 42.21 | |
77 | 971 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 42.29 | |
78 | 1271 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 43.60 | ||
79 | 1197 | Wichmann Magnus B. | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 43.75 | |
80 | 566 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 44.03 | |
81 | 629 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 44.04 | |
82 | 545 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | JET | 9611AE | 25 m | 44.09 | |
83 | 697 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 44.61 | |
84 | 1211 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 46.00 | |
85 | 1193 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 46.20 | |
86 | 677 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 46.75 | |
87 | 1033 | Christensen Søren | 1998 | HORSENS | 9889AI | 25 m | 47.15 | |
88 | 674 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 48.68 | |
89 | 686 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 48.91 | |
90 | 522 | Iversen Tobias | 1996 | NORD | 9617AO | 25 m | 48.96 | |
91 | 496 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 49.71 | |
92 | 299 | Møller Rasmus | 1997 | AALBORG | 9707AK | 25 m | 50.13 | |
93 | 377 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 51.01 | |
94 | 785 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 51.35 | |
95 | 1276 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 51.37 | ||
96 | 289 | Larsen Jacob Dam | 1996 | AALBORG | 9665AO | 25 m | 51.89 | |
97 | 54 | Rasmussen Frederik | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 53.23 | ||
98 | 793 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 53.27 | |
99 | 673 | Jensen Richart | 1997 | OPNØR | 9755AM | 25 m | 54.08 | |
100 | 498 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 55.97 | |
101 | 695 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 56.04 | |
102 | 549 | Vibæk Michael | 1998 | JET | 9829AL | 50 m | 56.65 | |
103 | 1251 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 57.16 | |
104 | 302 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 58.24 | |
105 | 675 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 58.96 | |
106 | 1045 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 1:00.75 | |
107 | 271 | Christensen Mathias H | 1999 | AALBORG | 9985AK | 25 m | ||
108 | 796 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | ||
109 | 691 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | ||
110 | 1275 | Poulsen Frederik | 1994 | LYSENG | 9441AR | 25 m | ||
111 | 779 | Sørensen Michael | 1995 | SKIVE | 9595AQ | 25 m | ||
112 | 1263 | Zûlau Johnnie | 1997 | IKAST | 25 m | |||
113 | 411 | Sørensen Sigurd Huulgaard | 1999 | NEPTUN | 25 m | |||
114 | 300 | Nandgave Kartikey | 1998 | AALBORG | 9869AM | 25 m | ||
115 | 996 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | ||
116 | 582 | Nonbo Nicklas | 1998 | SILKEBORG | 9861AJ | 25 m | ||
117 | 281 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | ||
118 | 397 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | ||
119 | 310 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | ||
120 | 511 | Asp Tobias | 1994 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 34, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1011 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 25 m | 28.01 | |
2 | 1035 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 50 m | 29.43 | |
3 | 704 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198AH | 25 m | 30.79 | |
4 | 561 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 31.16 | |
5 | 967 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 31.19 | |
6 | 22 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | SØHESTEN | 25 m | 31.53 | ||
7 | 409 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 32.01 | |
8 | 703 | Hejlesen Alberte Bæk | 1992 | S 68 | 9226AI | 25 m | 32.32 | |
9 | 524 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 32.56 | |
10 | 515 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 32.63 | |
11 | 962 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 32.66 | |
12 | 393 | Møller Cecilie | 1990 | NEPTUN | 25 m | 33.20 | ||
13 | 534 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 33.39 | |
14 | 1259 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 33.65 | |
15 | 956 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 33.81 | |
16 | 529 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 33.89 | |
17 | 718 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 34.16 | |
18 | 965 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 34.25 | |
19 | 960 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 34.41 | |
20 | 408 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 34.43 | |
21 | 873 | Brik Nanett | 1995 | MUNKEBO | 9518AP | 25 m | 34.50 | |
22 | 1272 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 34.50 | |
23 | 51 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 34.91 | |
24 | 994 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 35.20 | |
25 | 1049 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 35.23 | |
26 | 784 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 35.25 | |
27 | 632 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 35.43 | |
28 | 352 | Christiansen Katrine | 1994 | S 68 | 9492AD | 50 m | 35.51 | |
29 | 1204 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 35.87 | |
30 | 1034 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 36.11 | |
31 | 575 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 36.17 | |
32 | 36 | Andersen Louise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 36.33 | ||
33 | 709 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 36.39 | |
34 | 720 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 36.43 | |
35 | 42 | Christensen Matilde | 1992 | ERRITSØ | 9274AD | 25 m | 36.45 | |
36 | 963 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 36.75 | |
37 | 1188 | Nedergaard Frederikke | 1996 | AGF | 9604AH | 25 m | 37.00 | |
38 | 346 | Yonah Or-Emilie | 1996 | AALBORG | 9648AC | 25 m | 37.21 | |
39 | 270 | Christensen Camilla | 1995 | AALBORG | 9566AJ | 25 m | 37.24 | |
40 | 487 | Röhling Pernille | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 37.50 | ||
41 | 1010 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 37.64 | |
42 | 45 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | 37.69 | |
43 | 56 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 37.74 | |
44 | 567 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 37.90 | |
45 | 1200 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 38.00 | |
46 | 1265 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 50 m | 38.01 | |
47 | 510 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 38.09 | |
48 | 312 | Ramsgaard Camilla | 1995 | AALBORG | 9564AI | 25 m | 38.12 | |
49 | 1267 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 38.46 | |
50 | 1247 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 38.51 | |
51 | 687 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 38.79 | |
52 | 755 | Højbjerg Celilia | 1997 | SKIVE | 9716AK | 25 m | 38.84 | |
53 | 376 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 50 m | 38.95 | |
54 | 1214 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 39.00 | |
55 | 628 | Egebæk Christine Holm | 1996 | AIA-TRANBJ | 9676AG | 25 m | 39.23 | |
56 | 688 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 39.38 | |
57 | 430 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 39.61 | |
58 | 10 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 39.64 | |
59 | 541 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 39.82 | |
60 | 717 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 39.99 | |
61 | 532 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 40.09 | |
62 | 1257 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 40.26 | |
63 | 499 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 40.41 | |
64 | 690 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 40.47 | |
65 | 1012 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 40.71 | |
66 | 347 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 40.84 | |
67 | 999 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 40.87 | |
68 | 714 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 41.03 | |
69 | 987 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 41.11 | |
70 | 1048 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 41.40 | |
71 | 385 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 41.51 | |
72 | 413 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | 41.56 | |
73 | 44 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 41.76 | ||
74 | 792 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 50 m | 41.97 | |
75 | 1254 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 42.78 | |
76 | 786 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 42.79 | |
77 | 41 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 42.86 | ||
78 | 795 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 50 m | 42.99 | |
79 | 627 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 43.06 | |
80 | 573 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 43.14 | |
81 | 27 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 50 m | 43.63 | |
82 | 502 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 43.80 | |
83 | 35 | Amurugam Tatiana | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 43.84 | ||
84 | 782 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 43.88 | |
85 | 685 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 43.93 | |
86 | 274 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 43.93 | |
87 | 576 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 44.03 | |
88 | 55 | Trøster Kathrine | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 44.83 | ||
89 | 788 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 45.14 | |
90 | 370 | Steen Marie Kristine | 1994 | S 68 | 9436AL | 25 m | 45.24 | |
91 | 968 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 45.57 | |
92 | 833 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | DELTA | 9852AM | 25 m | 45.60 | |
93 | 1199 | Holm Lea Spang | 1994 | SKANDERBOR | 9442AU | 25 m | 45.66 | |
94 | 369 | Siggaard Katrine | 1995 | S 68 | 9544AN | 25 m | 45.77 | |
95 | 546 | Heiberg Louise | 1998 | JET | 9894AL | 25 m | 46.20 | |
96 | 48 | Leweson Amanda | 1999 | ERRITSØ | 25 m | 46.20 | ||
97 | 364 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 46.67 | |
98 | 757 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 47.07 | |
99 | 1007 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 47.18 | |
100 | 37 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 25 m | 47.46 | ||
101 | 716 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 47.85 | |
102 | 381 | Andersen Lea Føste | 1998 | NEPTUN | 25 m | 47.90 | ||
103 | 403 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 25 m | 48.09 | |
104 | 671 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 48.23 | |
105 | 1261 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 48.63 | |
106 | 678 | Strømbeck Rikke | 1998 | OPNØR | 9878AN | 25 m | 48.95 | |
107 | 953 | Bentsen Lærke Marie | 1998 | LYSENG | 9858AH | 25 m | 49.43 | |
108 | 684 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 49.52 | |
109 | 266 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 49.67 | |
110 | 355 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 50 m | 50.57 | |
111 | 358 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 50.78 | |
112 | 265 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 51.25 | |
113 | 1009 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 51.50 | |
114 | 543 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | 51.89 | |
115 | 1264 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 52.02 | |
116 | 351 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 52.30 | |
117 | 268 | Broekhoff Julie | 1999 | AALBORG | 9952AJ | 25 m | 52.42 | |
118 | 563 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 52.78 | |
119 | 1260 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 53.08 | |
120 | 512 | Beck Astrid | 1998 | NORD | 9868AH | 25 m | 54.23 | |
121 | 995 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 54.95 | |
122 | 517 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 55.07 | |
123 | 787 | Eriksen Helena | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 55.47 | |
124 | 391 | Knudsen Josefine | 1998 | NEPTUN | 9898AM | 25 m | 55.62 | |
125 | 711 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 56.16 | |
126 | 287 | Kristensen Julie | 2000 | AALBORG | 0058AN | 25 m | 56.43 | |
127 | 1233 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 56.72 | |
128 | 828 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 1:02.09 | |
129 | 531 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | ||
130 | 1250 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | |||
131 | 1042 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | ||
132 | 1246 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | ||
133 | 1240 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | ||
134 | 1236 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | ||
135 | 759 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | ||
136 | 527 | Larsen Karoline | 1998 | NORD | 25 m | |||
137 | 712 | Kaaber Ida | 1997 | STRUER | 9754AW | 25 m | ||
138 | 297 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | ||
139 | 500 | Nieûandt Joelle | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
140 | 428 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | ||
141 | 317 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | ||
142 | 311 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | ||
143 | 308 | Plath Sara Frank | 2000 | AALBORG | 0008AI | 25 m | ||
144 | 307 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | ||
145 | 756 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 35, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 1:52.28 | |
2 | 957 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 1:54.14 | |
3 | 1023 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 1:55.42 | |
4 | 1005 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 1:55.78 | |
5 | 373 | Sønderskov Peter | 1990 | S 68 | 9095AG | 25 m | 2:06.11 | |
6 | 830 | Hansen Nicklas Trier | 1994 | DELTA | 9475AH | 25 m | 2:06.39 | |
7 | 378 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 2:06.74 | |
8 | 1252 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 2:07.40 | |
9 | 577 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 2:08.77 | |
10 | 362 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 2:09.08 | |
11 | 52 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 2:09.74 | |
12 | 284 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 25 m | 2:11.18 | |
13 | 525 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:11.66 | |
14 | 341 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 2:11.81 | |
15 | 340 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 2:13.05 | |
16 | 954 | Grove Jacob | 1994 | LYSENG | 9425AK | 25 m | 2:14.05 | |
17 | 501 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 2:14.43 | |
18 | 357 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 2:15.34 | |
19 | 981 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:15.66 | |
20 | 53 | Olsen Jens Christian | 1995 | ERRITSØ | 9515AE | 25 m | 2:15.92 | |
21 | 1253 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 2:16.00 | |
22 | 47 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 2:16.17 | |
23 | 631 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 2:17.84 | |
24 | 630 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9311AE | 25 m | 2:18.23 | |
25 | 1031 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:18.47 | |
26 | 715 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:18.54 | |
27 | 696 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 2:18.73 | |
28 | 40 | Borup Nikolaj | 1997 | ERRITSØ | 25 m | 2:18.98 | ||
29 | 399 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 2:19.17 | |
30 | 485 | Bendix Frederik | 1995 | EBELTOFT | 25 m | 2:19.88 | ||
31 | 1047 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 2:20.49 | |
32 | 710 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:20.74 | |
33 | 1182 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 2:20.75 | |
34 | 374 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 2:23.31 | |
35 | 565 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 2:23.33 | |
36 | 433 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 2:23.38 | |
37 | 34 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 2:24.19 | |
38 | 436 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 2:24.43 | |
39 | 694 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:25.31 | |
40 | 306 | Overbye Frederik | 1995 | AALBORG | 9581AI | 25 m | 2:25.32 | |
41 | 1026 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 2:25.60 | |
42 | 988 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 2:25.70 | |
43 | 275 | Gade Ricco | 1995 | AALBORG | 9571AI | 25 m | 2:27.97 | |
44 | 1014 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 2:28.95 | |
45 | 1173 | Grahn-Frankil Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 2:28.98 | |
46 | 878 | Larsen Sebastian | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 2:29.94 | ||
47 | 516 | Boyes James | 1995 | NORD | 9567AQ | 25 m | 2:29.97 | |
48 | 702 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 2:30.18 | |
49 | 580 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 2:31.09 | |
50 | 1195 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 2:31.52 | |
51 | 406 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 2:31.73 | |
52 | 301 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 2:31.78 | |
53 | 876 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 2:32.09 | |
54 | 564 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 2:33.28 | |
55 | 996 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 2:33.68 | |
56 | 1166 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 2:33.83 | |
57 | 986 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 2:33.84 | |
58 | 568 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 2:34.39 | |
59 | 629 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 2:35.63 | |
60 | 318 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 2:37.01 | |
61 | 832 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 2:37.16 | |
62 | 997 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 2:38.95 | |
63 | 794 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 2:39.22 | |
64 | 1177 | Holm Jonathan Bitsch | 1994 | AGF | 9415AP | 25 m | 2:39.57 | |
65 | 289 | Larsen Jacob Dam | 1996 | AALBORG | 9665AO | 25 m | 2:41.46 | |
66 | 276 | Gamst Christian | 1996 | AALBORG | 9691AP | 25 m | 2:42.50 | |
67 | 829 | Hansen Emil Deleuran | 1997 | DELTA | 9707AM | 25 m | 2:43.06 | |
68 | 1185 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 2:44.11 | |
69 | 504 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 2:44.14 | |
70 | 296 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:44.80 | |
71 | 560 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 2:44.91 | |
72 | 290 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 50 m | 2:45.21 | |
73 | 535 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 2:45.31 | |
74 | 484 | Laursen Anders | 1996 | EBELTOFT | 25 m | 2:45.88 | ||
75 | 566 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:46.94 | |
76 | 722 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:48.14 | |
77 | 315 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 50 m | 2:48.64 | |
78 | 959 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 2:49.10 | |
79 | 50 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 2:49.79 | ||
80 | 783 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 2:50.26 | |
81 | 377 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:51.36 | |
82 | 1055 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 2:52.14 | |
83 | 969 | Østergaard Frederik C. | 1994 | LYSENG | 9415AK | 25 m | 2:52.40 | |
84 | 389 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 2:52.82 | |
85 | 1193 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 2:52.96 | |
86 | 1172 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 2:52.98 | |
87 | 522 | Iversen Tobias | 1996 | NORD | 9617AO | 25 m | 2:53.30 | |
88 | 1271 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 2:54.17 | ||
89 | 520 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 50 m | 2:54.24 | |
90 | 569 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 2:55.73 | |
91 | 691 | Junge Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9853AJ | 25 m | 2:55.75 | |
92 | 686 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 2:58.46 | |
93 | 676 | Seatan Martin | 1996 | OPNØR | 9645AQ | 25 m | 2:59.48 | |
94 | 330 | Svankjær Thomas | 1997 | AALBORG | 9775AL | 25 m | 3:00.09 | |
95 | 536 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 3:00.60 | |
96 | 1167 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 3:01.05 | |
97 | 574 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 3:01.23 | |
98 | 285 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 3:01.30 | |
99 | 282 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 3:02.21 | |
100 | 674 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 3:02.63 | |
101 | 1036 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 3:02.89 | |
102 | 386 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 50 m | 3:03.07 | |
103 | 879 | Lund Casper | 1998 | MUNKEBO | 9881AJ | 25 m | 3:04.25 | |
104 | 974 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 3:04.55 | |
105 | 695 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 3:04.96 | |
106 | 1191 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 25 m | 3:07.21 | ||
107 | 1045 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 3:09.78 | |
108 | 1017 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 3:11.03 | |
109 | 1243 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 3:14.30 | |
110 | 372 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 3:14.53 | |
111 | 496 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 3:14.68 | |
112 | 835 | Jørgensen Christian | 1995 | DELTA | 9563AP | 25 m | 3:15.35 | |
113 | 299 | Møller Rasmus | 1997 | AALBORG | 9707AK | 25 m | 3:17.68 | |
114 | 1276 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 3:18.18 | ||
115 | 281 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 3:21.34 | |
116 | 992 | Weilert Viktor | 1998 | VIBORG | 25 m | 3:21.68 | ||
117 | 1171 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 3:27.03 | |
118 | 271 | Christensen Mathias H | 1999 | AALBORG | 9985AK | 25 m | 3:30.24 | |
119 | 1251 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 3:33.91 | |
120 | 310 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 3:34.21 | |
121 | 1244 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 3:39.54 | |
122 | 1030 | Bundgaard Kasper | 1998 | HORSENS | 9839AJ | 25 m | 3:46.53 | |
123 | 1209 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 3:47.00 | |
124 | 1025 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 3:56.38 | |
125 | 698 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 4:20.16 | |
126 | 39 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 25 m | |||
127 | 1179 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 25 m | |||
128 | 958 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | ||
129 | 693 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | ||
130 | 697 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | ||
131 | 1277 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | ||
132 | 313 | Rasmussen Søren P. | 2000 | AALBORG | 0121AF | 25 m | ||
133 | 273 | Elkjær Christoffer | 1998 | AALBORG | 9889AN | 25 m | ||
134 | 300 | Nandgave Kartikey | 1998 | AALBORG | 9869AM | 25 m | ||
135 | 701 | Sivarajah Aravinth | 1997 | GRINDSTED | 9795AL | 25 m | ||
136 | 337 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | ||
137 | 708 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | ||
138 | 754 | Husted Anders | 1997 | SKIVE | 25 m | |||
139 | 288 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | ||
140 | 303 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | ||
141 | 292 | Lauridsen Mikkel K | 1998 | AALBORG | 9857AN | 25 m | ||
142 | 302 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | ||
143 | 793 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |
Løb 36, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1000 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 2:15.33 | |
2 | 960 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 2:18.07 | |
3 | 524 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 2:18.58 | |
4 | 1165 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 2:19.59 | |
5 | 1056 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:19.73 | |
6 | 1169 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 2:21.90 | |
7 | 1054 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 2:22.36 | |
8 | 1058 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 2:24.76 | |
9 | 718 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 2:25.00 | |
10 | 784 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 2:25.35 | |
11 | 405 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 2:25.67 | |
12 | 570 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 2:26.93 | |
13 | 46 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 2:27.00 | |
14 | 628 | Egebæk Christine Holm | 1996 | AIA-TRANBJ | 9676AG | 25 m | 2:28.32 | |
15 | 632 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 2:28.36 | |
16 | 1010 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 2:28.60 | |
17 | 339 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 2:29.84 | |
18 | 43 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 2:30.00 | |
19 | 831 | Henriksen Signe V. | 1994 | DELTA | 9482AB | 25 m | 2:31.24 | |
20 | 312 | Ramsgaard Camilla | 1995 | AALBORG | 9564AI | 25 m | 2:31.96 | |
21 | 1057 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 2:32.33 | |
22 | 709 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:32.72 | |
23 | 21 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 2:33.40 | |
24 | 1170 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 2:33.95 | |
25 | 720 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 2:34.67 | |
26 | 1027 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 2:34.69 | |
27 | 1184 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 2:34.79 | |
28 | 1028 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 2:35.71 | |
29 | 978 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 2:36.46 | |
30 | 717 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 50 m | 2:36.74 | |
31 | 510 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 2:37.70 | |
32 | 380 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 2:38.64 | |
33 | 371 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 2:38.69 | |
34 | 571 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 2:39.45 | |
35 | 1008 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 9438AN | 50 m | 2:40.09 | |
36 | 1006 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 2:40.39 | |
37 | 538 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 50 m | 2:40.86 | |
38 | 1204 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 2:40.90 | |
39 | 782 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 2:41.14 | |
40 | 1049 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 2:41.33 | |
41 | 557 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 2:41.62 | |
42 | 336 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 50 m | 2:41.75 | |
43 | 346 | Yonah Or-Emilie | 1996 | AALBORG | 9648AC | 25 m | 2:43.29 | |
44 | 1029 | Brohus Maj | 1996 | HORSENS | 9604AV | 25 m | 2:43.53 | |
45 | 280 | Jørgensen Nia | 1996 | AALBORG | 9626AF | 25 m | 2:43.60 | |
46 | 1022 | Adsbøl Kristina Korshøj | 1997 | HORSENS | 9762AS | 25 m | 2:43.76 | |
47 | 1042 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 2:45.18 | |
48 | 277 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 2:45.66 | |
49 | 347 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 2:45.68 | |
50 | 541 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 2:45.86 | |
51 | 499 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 2:48.01 | |
52 | 370 | Steen Marie Kristine | 1994 | S 68 | 9436AL | 25 m | 2:50.33 | |
53 | 690 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 2:50.96 | |
54 | 795 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 2:51.60 | |
55 | 573 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:51.85 | |
56 | 1256 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 2:52.72 | |
57 | 36 | Andersen Louise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 2:54.47 | ||
58 | 572 | Larsen Anne K. | 1997 | SILKEBORG | 9764AR | 25 m | 2:55.03 | |
59 | 376 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 2:55.36 | |
60 | 999 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 2:55.47 | |
61 | 387 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 50 m | 2:56.77 | |
62 | 314 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 50 m | 2:56.81 | |
63 | 1262 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 9656AU | 25 m | 3:00.15 | |
64 | 759 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 3:00.28 | |
65 | 973 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 3:00.50 | |
66 | 274 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 3:00.61 | |
67 | 826 | Christiansen Ditte A. | 1995 | DELTA | 9544AY | 25 m | 3:01.47 | |
68 | 585 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 3:01.54 | |
69 | 1207 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 3:03.26 | |
70 | 791 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 3:04.89 | |
71 | 305 | Outzen Sophie | 1997 | AALBORG | 9706AM | 25 m | 3:06.97 | |
72 | 403 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 25 m | 3:08.79 | |
73 | 1012 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 3:09.97 | |
74 | 998 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 3:10.61 | |
75 | 562 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 3:11.36 | |
76 | 559 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 3:11.70 | |
77 | 358 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:12.24 | |
78 | 788 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 3:13.58 | |
79 | 684 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 3:13.67 | |
80 | 792 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 3:14.11 | |
81 | 1186 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 3:17.08 | |
82 | 753 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 9884AS | 25 m | 3:17.41 | |
83 | 361 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 50 m | 3:19.24 | |
84 | 982 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 25 m | 3:21.57 | ||
85 | 298 | Mikkelsen Mathilde Skjødt | 1998 | AALBORG | 9826AD | 25 m | 3:22.90 | |
86 | 834 | Jørgensen Camilla | 1997 | DELTA | 9718AS | 25 m | 3:25.52 | |
87 | 335 | Uth Astrid Dahl | 1996 | AALBORG | 9226AS | 25 m | 3:26.04 | |
88 | 308 | Plath Sara Frank | 2000 | AALBORG | 0008AI | 25 m | 3:30.63 | |
89 | 689 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 25 m | 3:31.20 | |
90 | 266 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 3:32.25 | |
91 | 1178 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 3:36.89 | |
92 | 838 | Nielsen Sille Raahede | 1998 | DELTA | 9804AW | 25 m | 3:41.93 | |
93 | 309 | Plath Sofie Frank | 1998 | AALBORG | 9844AR | 25 m | 3:43.12 | |
94 | 268 | Broekhoff Julie | 1999 | AALBORG | 9952AJ | 25 m | 3:44.25 | |
95 | 578 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 3:45.78 | |
96 | 265 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 3:51.01 | |
97 | 272 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 3:53.90 | |
98 | 283 | Jørgensen Signe Tange | 1999 | AALBORG | 9918AN | 25 m | ||
99 | 1194 | Sørensen Sine Højgaard | 1997 | AGF | 25 m | |||
100 | 269 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | ||
101 | 278 | Hesselvang Line | 1998 | AALBORG | 9864AS | 25 m | ||
102 | 333 | Thomsen Emma | 1996 | AALBORG | 9608AV | 25 m | ||
103 | 279 | Johansen Linette | 1998 | AALBORG | 9892AS | 25 m | ||
104 | 1239 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 25 m | |||
105 | 1053 | Pedersen Nikita | 2000 | HORSENS | 0042AG | 25 m | ||
106 | 1015 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | ||
107 | 500 | Nieûandt Joelle | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
108 | 533 | Nielsen Julie Sofie | 1997 | NORD | 9794AS | 25 m | ||
109 | 493 | Frandsen Katja Fuglsang | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
110 | 724 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | ||
111 | 825 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 25 m | ||
112 | 413 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | ||
113 | 316 | Schneider Julie Dahl | 1998 | AALBORG | 9828AR | 25 m | ||
114 | 880 | Meng Lise | 1994 | MUNKEBO | 9404AR | 25 m | ||
115 | 286 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | ||
116 | 334 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 25 m | |||
117 | 317 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | ||
118 | 1174 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 25 m | |||
119 | 1233 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | ||
120 | 307 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | ||
121 | 297 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | ||
122 | 287 | Kristensen Julie | 2000 | AALBORG | 0058AN | 25 m | ||
123 | 401 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 11 juni 2010 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:27 |