Program för ENA Games 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Ena |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer 13 år oä
|
Försök 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ackes Färgcenter |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Linnea Alvin |
2006 |
SK ENA |
3:27.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Sara Högdin |
2007 |
UPSALA S |
3:13.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4 |
|
Alice Nordén |
2003 |
LINDESBERG |
3:16.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
5 |
|
Wilma Danielsson |
2007 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer 13 år oä |
Försök 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
3:10.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Isabelle Vallgren |
2006 |
UPSALA S |
3:09.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
3 |
|
Ella Andersson |
2007 |
UPSALA S |
3:06.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
4 |
|
Signe Grundemar |
2006 |
UPSALA S |
3:08.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
5 |
|
Maj Grimnell |
2007 |
UPSALA S |
3:09.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Tea Wetterbom |
2006 |
UPSALA S |
3:12.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer 13 år oä |
Försök 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
1 |
|
Alice Törnkvist |
2004 |
UPSALA S |
2:58.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
|
Alva Olsson |
2002 |
UPSALA S |
2:50.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Elise Tegin |
2004 |
LINDESBERG |
2:41.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Emma Alfredeen |
2003 |
UPSALA S |
2:44.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
UPSALA S |
2:55.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Linnea Glantz |
2007 |
UPSALA S |
3:04.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer 13 år oä |
Försök 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Linnea Malm |
2005 |
UPPLANDS-B |
2:58.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Hilma Wahlström |
2006 |
UPSALA S |
2:50.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Malva Morell |
2004 |
UPSALA S |
2:38.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
Alva Stadell |
2006 |
UPSALA S |
2:43.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
SK ENA |
2:51.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Anni Uljas |
2007 |
UPSALA S |
3:01.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Damer 13 år oä |
Försök 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1 |
|
Kajsa Franzén |
2004 |
UPSALA S |
2:56.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Elin Finne |
2007 |
BÅLSTA SK |
2:48.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
3 |
|
Vera Hermansson |
2003 |
UPSALA S |
2:35.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Salma Gabot |
2001 |
UPSALA S |
2:41.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Märta Säfsten |
2006 |
UPSALA S |
2:51.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
6 |
|
Lovis Lång |
2005 |
UPSALA S |
2:59.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-02 09:11:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|