Program för Duvedoppet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 12/1 Klockan 09.30 (Insim kl. 08.30-09.20)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Duveholmshallen |
Arrangör: |
Karineholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jan 2020 till den 12 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Flickor A-C
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
|
Louise Lowe |
2005 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Cindra Lindström |
2006 |
KATRINEHOL |
1:40.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:36.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Hanna Mikulska |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:39.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
6 |
|
Stella Fredriksson |
2007 |
KATRINEHOL |
1:48.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
7 |
|
Ella Forsmark |
2005 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Flickor A-C |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
1 |
|
Thea Lundgren |
2006 |
STRÄNGNÄS |
1:30.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
2 |
|
Lora Encheva |
2004 |
STRÄNGNÄS |
1:28.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:27.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
4 |
|
Vera Romin |
2005 |
STRÄNGNÄS |
1:25.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Linnéa Magnusson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:26.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:27.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
7 |
|
Ella Hagström |
2007 |
NKK |
1:28.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
8 |
|
Paula Edebrink |
2006 |
STRÄNGNÄS |
1:33.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Flickor A-C |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Elin Andersson |
2005 |
KATRINEHOL |
1:21.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Cornelia Eidefors |
2002 |
NKK |
1:20.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Hilma Broden |
2003 |
NKK |
1:19.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
4 |
|
Filippa Andersson-Lundin |
2007 |
NKK |
1:17.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
5 |
|
Edith Nyman |
2007 |
NKK |
1:19.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Linnéa Fredriksson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:20.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Ester Costa |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:21.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
8 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:24.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Flickor A-C |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Alice Roos |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:16.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
2 |
|
Emma Werner |
2005 |
NKK |
1:14.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
3 |
|
Stefanie Petrovic |
2003 |
NKK |
1:13.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Ebba Holgersson |
2005 |
NKK |
1:08.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Ella Lindroth |
2001 |
NKK |
1:11.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
6 |
|
Filippa Karlsson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:13.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
7 |
|
Annie Westerlund |
2002 |
NKK |
1:14.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
8 |
|
Ylva Andersson |
2005 |
NKK |
1:17.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-12 08:38:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|