Startliste for Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2019 Stadion |
|
Udskriftsdato |
17 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
16:24 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende (17) |
Sponsor: Stark |
|
Heat 1 (17) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
260 |
1 |
Isabella Borgmann |
2005 |
0502AX |
FARUM |
|
50m |
33.73 |
344 |
2 |
Nora Kejser |
2004 |
0476AO |
VAT CPH-MK |
|
50m |
32.79 |
261 |
3 |
Helene Orben |
2005 |
0548BA |
FARUM |
|
50m |
32.37 |
342 |
4 |
Luna Luminari |
2005 |
0534AO |
VAT CPH-MK |
|
50m |
32.75 |
115 |
5 |
Olivia My Nielsen |
2004 |
0446AT |
NÆSTVED |
|
50m |
32.87 |
351 |
6 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
0596AU |
VEST |
|
50m |
34.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Camilla Taylor |
2000 |
0012BI |
HØRSHOLM |
|
50m |
32.00 |
56 |
2 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
50m |
31.91 |
319 |
3 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
GTI |
|
50m |
31.54 |
350 |
4 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
50m |
31.83 |
143 |
5 |
Maria Bøgh |
2002 |
0206BF |
HØRSHOLM |
|
50m |
32.00 |
183 |
6 |
Caja Cederblad Larsen |
2004 |
0442BD |
HVIDOVRE |
|
50m |
32.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
75 |
1 |
Emma Mattson |
2003 |
BO5803 |
MKK |
|
50m |
31.46 |
135 |
2 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
50m |
31.31 |
338 |
3 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
VAT CPH-MK |
|
50m |
30.88 |
72 |
4 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
50m |
30.91 |
110 |
5 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
31.43 |
116 |
6 |
Thea Torndal Jensen |
2004 |
0456AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
31.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
167 |
1 |
Nicoline Mørch Andersen |
2005 |
0534AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
30.74 |
59 |
2 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
MKK |
|
50m |
30.70 |
4 |
3 |
Gunnhildur Björg Baldursdóttir |
2000 |
021100-3310 |
IRB |
|
50m |
30.57 |
80 |
4 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
30.57 |
185 |
5 |
Frida Hvirring Kragh |
2004 |
0474AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
30.71 |
345 |
6 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
50m |
30.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
6 |
1 |
Thelma Lind Einarsdóttir |
2005 |
260105-3450 |
IRB |
|
50m |
30.52 |
321 |
2 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
GTI |
|
50m |
30.44 |
266 |
3 |
Sarah Holm Clausen |
2004 |
0486AG |
FARUM |
|
50m |
30.25 |
157 |
4 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
30.41 |
375 |
5 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
30.49 |
241 |
6 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
50m |
30.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
26 |
1 |
Lina Dahlgren |
2005 |
AD8805 |
TEAM WEST |
|
50m |
30.24 |
132 |
2 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
50m |
30.01 |
13 |
3 |
Ásta Kamilla Sigurðardóttir |
2004 |
230204-2760 |
IRB |
|
50m |
29.98 |
188 |
4 |
Mikkeline Timmerman |
2005 |
0576AR |
HVIDOVRE |
|
50m |
30.01 |
7 |
5 |
Eva Margrét Falsdóttir |
2005 |
050605-3020 |
IRB |
|
50m |
30.07 |
376 |
6 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
30.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
318 |
1 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
GTI |
|
50m |
29.97 |
239 |
2 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
50m |
29.68 |
373 |
3 |
Olivia Augustinus |
2004 |
0432BD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
29.68 |
317 |
4 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
50m |
29.68 |
263 |
5 |
Mathilde Thor Møller |
2005 |
0564AU |
FARUM |
|
50m |
29.95 |
383 |
6 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
50m |
29.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
147 |
1 |
Cecilie Salskov Jensen |
2000 |
0012AQ |
HØRSHOLM |
|
50m |
29.64 |
107 |
2 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
0522AL |
NÆSTVED |
|
50m |
29.62 |
233 |
3 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GTI |
|
50m |
29.44 |
357 |
4 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
50m |
29.46 |
329 |
5 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VAT CPH |
|
50m |
29.63 |
88 |
6 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
29.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
379 |
1 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
29.37 |
156 |
2 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
29.25 |
284 |
3 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VAT CPH |
|
50m |
29.17 |
196 |
4 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
50m |
29.22 |
85 |
5 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
50m |
29.37 |
333 |
6 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
29.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
332 |
1 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
29.15 |
127 |
2 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
50m |
29.04 |
121 |
3 |
Cathrine Toftelund Larsen |
2003 |
0306AO |
LYNGBY |
|
50m |
29.01 |
171 |
4 |
Cecilie Elkjær |
2001 |
0104AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
29.01 |
349 |
5 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
50m |
29.12 |
81 |
6 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
29.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
291 |
1 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VAT CPH |
|
50m |
28.92 |
174 |
2 |
Mie Bidsted Hansen |
2003 |
0392AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
28.88 |
23 |
3 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
TEAM WEST |
|
50m |
28.83 |
339 |
4 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
50m |
28.85 |
134 |
5 |
Frederikke Elster |
2004 |
0404AY |
LYNGBY |
|
50m |
28.91 |
251 |
6 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
50m |
29.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
279 |
1 |
Maya Ehlers Hansen |
2004 |
0432AI |
FARUM |
|
50m |
28.72 |
277 |
2 |
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
0126AB |
FARUM |
|
50m |
28.68 |
24 |
3 |
Lucie Hanquet |
2003 |
CC2403 |
TEAM WEST |
|
50m |
28.59 |
73 |
4 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
50m |
28.67 |
78 |
5 |
Amanda Persson |
2005 |
AJ0805 |
MKK |
|
50m |
28.70 |
271 |
6 |
Simone Jørgensen |
1999 |
9928AN |
FARUM |
|
50m |
28.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
50m |
28.44 |
193 |
2 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
50m |
28.43 |
229 |
3 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
50m |
28.24 |
155 |
4 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
28.37 |
304 |
5 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
TRITON B |
|
50m |
28.43 |
33 |
6 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
TEAM WEST |
|
50m |
28.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
36 |
1 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
TEAM WEST |
|
50m |
28.15 |
60 |
2 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
28.11 |
122 |
3 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
50m |
28.00 |
164 |
4 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
28.10 |
32 |
5 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
TEAM WEST |
|
50m |
28.13 |
159 |
6 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
28.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
272 |
1 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
50m |
27.50 |
223 |
2 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HERLEV |
|
50m |
27.10 |
194 |
3 |
Amalie Søby Mortensen |
2001 |
0112AJ |
HOLBÆK |
|
50m |
26.51 |
270 |
4 |
Sophie Amalie Schøn |
1999 |
9952AB |
FARUM |
|
50m |
26.84 |
334 |
5 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
50m |
27.19 |
311 |
6 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
50m |
27.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
331 |
1 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
50m |
27.40 |
153 |
2 |
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
0022AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
27.04 |
141 |
3 |
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
0222AA |
GTI |
|
50m |
26.41 |
283 |
4 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VAT CPH |
|
50m |
26.75 |
120 |
5 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
50m |
27.14 |
152 |
6 |
Martha Vitus Tversted |
2002 |
0202AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
27.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
313 |
1 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
50m |
27.36 |
45 |
2 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
TEAM WEST |
|
50m |
26.90 |
50 |
3 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
MKK |
|
50m |
25.52 |
30 |
4 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
TEAM WEST |
|
50m |
26.60 |
224 |
5 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
HERLEV |
|
50m |
27.11 |
245 |
6 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
50m |
27.55 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:24 |
|