Startliste for Fynske Kortbanemesterskaber
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Fynske kortbanemesterskaber 19 |
|
Udskriftsdato |
01 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
10:51 |
|
|
Arrangør |
H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
0746AP |
FREM |
|
25m |
1:28.34 |
65 |
3 |
Alvina Vahala Hvass |
2006 |
0606AH |
SVENDBORG |
|
25m |
1:21.71 |
58 |
4 |
Meryem Ercaliskan |
2007 |
0788AU |
FREM |
|
25m |
1:24.16 |
69 |
5 |
Liv Emilie Poulsen |
2007 |
0776AQ |
SVENDBORG |
|
25m |
1:30.17 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
124 |
1 |
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
0752AS |
H2Odense |
|
25m |
1:20.63 |
76 |
2 |
Sofia Mortensen |
2007 |
0786AK |
TOMMERUP |
|
25m |
1:19.52 |
68 |
3 |
Isabella Aurbo Herold |
2007 |
0726AQ |
SVENDBORG |
|
25m |
1:18.17 |
97 |
4 |
Matilde A. B. Buch |
2008 |
0834AH |
H2Odense |
|
25m |
1:19.47 |
56 |
5 |
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
0702AQ |
FREM |
|
25m |
1:20.39 |
33 |
6 |
Caroline Søgaard |
2006 |
0602AS |
RINGE |
|
25m |
1:20.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
125 |
1 |
Olivia Funder |
2006 |
0668AT |
H2Odense |
|
25m |
1:16.20 |
26 |
2 |
Maja Rasmussen |
2003 |
0304AQ |
RINGE |
|
25m |
1:15.47 |
54 |
3 |
Liva Vangsgaard |
2006 |
0682AV |
FREM |
|
50m |
1:13.27 |
31 |
4 |
Camilla Breum Christensen |
2000 |
0038AV |
RINGE |
|
25m |
1:13.50 |
77 |
5 |
Karoline Jørgensen |
2007 |
0774AG |
TOMMERUP |
|
25m |
1:16.00 |
98 |
6 |
Andrea Wagner |
2008 |
0852AA |
H2Odense |
|
25m |
1:16.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
0722AG |
RINGE |
|
25m |
1:12.32 |
28 |
2 |
Bianca Skjerning |
2001 |
0176BE |
RINGE |
|
25m |
1:12.03 |
60 |
3 |
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
0886AH |
FREM |
|
25m |
1:11.80 |
53 |
4 |
Monica Munkbjerg |
2006 |
0606AX |
FREM |
|
25m |
1:11.81 |
66 |
5 |
Lærke D Huusfeldt |
2006 |
0608AK |
SVENDBORG |
|
25m |
1:12.15 |
22 |
6 |
Kathrine Hvidberg |
2004 |
0496BA |
RINGE |
|
25m |
1:12.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Victoria Juul Larsen |
2006 |
0618AM |
FREM |
|
25m |
1:09.46 |
29 |
2 |
Julie Krog Christensen |
2001 |
0154AI |
RINGE |
|
25m |
1:08.90 |
43 |
3 |
Freja S. Falkenstrøm |
2004 |
0434AK |
NYBORG |
|
50m |
1:07.99 |
16 |
4 |
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
0678AG |
RINGE |
|
25m |
1:08.67 |
72 |
5 |
Anne Bruun-Petersen |
2007 |
0792AF |
TOMMERUP |
|
25m |
1:09.19 |
23 |
6 |
Anna Ryet |
2005 |
0516AG |
RINGE |
|
25m |
1:10.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
27 |
1 |
Maria Mortensen |
1999 |
9936AW |
RINGE |
|
25m |
1:06.52 |
21 |
2 |
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
9754BA |
RINGE |
|
25m |
1:05.86 |
117 |
3 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
H2Odense |
|
25m |
57.45 |
109 |
4 |
Ida Juul Grønning |
2004 |
0418AC |
H2Odense |
|
50m |
1:05.35 |
13 |
5 |
Christine Mols |
2006 |
0692AO |
RINGE |
|
50m |
1:06.04 |
104 |
6 |
Emma Nygaard |
2005 |
0538AR |
H2Odense |
|
50m |
1:07.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
01 december 2019 |
Licens til H2Odense |
Udskriftstidspunkt |
10:51 |
|