Startliste for Julestævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
Julestævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2019 |
|
|
|
|
Løb 14, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Lucca Skaarup Ulnits Jensen |
2008 |
0854AT |
NÆSTVED |
|
25m |
|
310 |
2 |
Alba Mayland |
2010 |
1090AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:40.45 |
45 |
3 |
Alberte Hjarbæk |
2010 |
1060AF |
SLAGELSE |
|
25m |
1:14.35 |
49 |
4 |
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
1088AE |
SLAGELSE |
|
25m |
1:20.25 |
239 |
5 |
Katrine Romme |
2008 |
0868AV |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
225 |
6 |
Julie Torp-Lupnaav |
2008 |
0898AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
160 |
1 |
Ella Holm Elkjær |
2010 |
1014AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:10.21 |
228 |
2 |
Line Silleborg |
2010 |
1022AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:04.90 |
220 |
3 |
Filippa Würfel |
2010 |
1026AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:00.63 |
161 |
4 |
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:01.31 |
53 |
5 |
Rosa Pico |
2010 |
1038AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:06.21 |
291 |
6 |
Cecilie Heinsen |
2008 |
0816AT |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:12.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
58.91 |
125 |
2 |
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
0976AG |
NÆSTVED |
|
25m |
55.19 |
24 |
3 |
Elisabeth Tobel Nielsen |
2007 |
0782AG |
SLAGELSE |
|
25m |
50.75 |
237 |
4 |
Victoria Paulsen |
2006 |
0614AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
52.71 |
43 |
5 |
Sara Poulsgaard Sværke |
2009 |
0954AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
57.64 |
293 |
6 |
Chilli Nordahl Thompson |
2008 |
0880AU |
SHS-STEVNS |
|
25m |
59.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
290 |
1 |
Alex Rolder |
2008 |
0872AO |
SHS-STEVNS |
|
25m |
48.55 |
192 |
2 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
47.57 |
215 |
3 |
Ellen Sofie Jespersen |
2007 |
0784AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
44.91 |
318 |
4 |
Cecilie Engsted Larsen |
2006 |
0618AG |
HASLEV |
|
25m |
47.24 |
179 |
5 |
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
0776AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
48.50 |
194 |
6 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
49.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
142 |
1 |
Masha Jul Pedersen |
2006 |
0684AG |
NÆSTVED |
|
25m |
43.79 |
288 |
2 |
Sophie Nielsen |
2006 |
0688AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
42.60 |
13 |
3 |
Frida Lauridsen |
2005 |
0514AO |
SLAGELSE |
|
25m |
41.77 |
11 |
4 |
Isabella Hejlesen |
2004 |
0428AW |
SLAGELSE |
|
25m |
42.06 |
231 |
5 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
43.55 |
235 |
6 |
Silje Rud Pedersen |
2007 |
0732AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
44.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
322 |
1 |
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
0716AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.11 |
184 |
2 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
40.67 |
18 |
3 |
Astamaja Rought |
2006 |
0682AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
39.89 |
68 |
4 |
Marie Louise B Andersen |
2005 |
0552AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
40.15 |
190 |
5 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
41.09 |
14 |
6 |
Emma Jørgensen |
2005 |
0592AY |
SLAGELSE |
|
25m |
41.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
0616AM |
NÆSTVED |
|
25m |
39.62 |
323 |
2 |
Freja Threms |
2005 |
0586AN |
DRAGSHOLM |
|
25m |
38.36 |
169 |
3 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
36.47 |
217 |
4 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
37.50 |
226 |
5 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
39.16 |
26 |
6 |
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
0826AG |
SLAGELSE |
|
25m |
39.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|