Ohjelma Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
64 |
|
Juulia Käräjämies |
Nummelan Kisaajat |
2003 |
03A037 |
50m |
2:45.70 |
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
Emma Johansson |
Cetus Espoo |
2003 |
03A017 |
50m |
2:48.36 |
|
|
|
|
|
3 |
327 |
|
Saana Vähämaa |
Rauman Uimaseura |
2002 |
02A743 |
50m |
2:51.62 |
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
Iida Herrala |
Simmis Wanda ry |
2004 |
04A283 |
50m |
2:53.73 |
|
|
|
|
|
5 |
392 |
|
Tuisku Grundström |
Vanders |
2002 |
02A014 |
50m |
2:54.72 |
|
|
|
|
|
6 |
195 |
|
Ellen Kettunen |
Cetus Espoo |
2005 |
05A201 |
50m |
2:55.09 |
|
|
|
|
|
7 |
9 |
|
Wilma Långström |
Helsingfors Simsällskap |
2004 |
04A170 |
50m |
2:55.70 |
|
|
|
|
|
8 |
237 |
|
Saara Raulos |
Cetus Espoo |
2005 |
05A823 |
50m |
2:59.81 |
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Sanni Räty |
Helsingfors Simsällskap |
2005 |
05B048 |
50m |
3:00.20 |
|
|
|
|
|
10 |
111 |
|
Iina Vänttinen |
Simmis Wanda ry |
2006 |
06A210 |
50m |
3:00.59 |
|
|
|
|
|
11 |
228 |
|
Lotta Nevalainen |
Cetus Espoo |
2005 |
05A744 |
50m |
3:01.66 |
|
|
|
|
|
12 |
384 |
|
Ronja Kero |
ORCA Helsinki |
2005 |
05B024 |
50m |
3:04.95 |
|
|
|
|
|
13 |
120 |
|
Henni Havén |
Simmis Wanda ry |
2004 |
04A927 |
50m |
3:06.25 |
|
|
|
|
|
14 |
334 |
|
Diana Raduly Baka |
Salon Uimarit |
2006 |
06A543 |
50m |
3:06.48 |
|
|
|
|
|
15 |
271 |
|
Noora Koukkari |
Kouvolan Uimarit |
2004 |
04A497 |
50m |
3:08.43 |
|
|
|
|
|
16 |
328 |
|
Ella Nore |
Rauman Uimaseura |
2002 |
02A880 |
50m |
3:08.88 |
|
|
|
|
|
17 |
331 |
|
Essi Pyykkö |
Salon Uimarit |
2006 |
06A100 |
50m |
3:09.51 |
|
|
|
|
|
18 |
46 |
|
Aava Aula |
Helsingin Uimarit |
2004 |
04A128 |
50m |
3:10.21 |
|
|
|
|
|
19 |
246 |
|
Siiri Päivärinta |
Cetus Espoo |
2005 |
05A954 |
50m |
3:13.37 |
|
|
|
|
|
20 |
257 |
|
Lotta Lönnqvist |
Cetus Espoo |
2006 |
06A864 |
50m |
3:18.13 |
|
|
|
|
|
21 |
99 |
|
Susanna Ryynänen |
Simmis Wanda ry |
2006 |
06A059 |
50m |
3:20.46 |
|
|
|
|
|
22 |
361 |
|
Janna Flinkman |
Octopus Lohja |
2005 |
05B161 |
50m |
3:32.70 |
|
|
|
|
|
23 |
311 |
|
Helmi Heinonen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2006 |
06A897 |
50m |
3:33.98 |
|
|
|
|
|
24 |
117 |
|
Milma Tammikorpi |
Simmis Wanda ry |
2006 |
06A293 |
50m |
3:53.81 |
|
|
|
|
|
25 |
24 |
|
Tua Iivanainen |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A515 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-20 21:30:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|