Startliste for Regionmidtjylland Mesterskaberne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag 09.30
Seedede heat Løb 28
|
Stævne navn |
Regionsmesterskab Midtjylland |
|
Udskriftsdato |
27 oktober 2019 |
|
|
Stævne by |
Struer |
|
Udskriftstidspunkt |
08:02 |
|
|
Arrangør |
Region Midtjylland og Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2019 |
|
|
|
|
Løb 28, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 13:24 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
552 |
2 |
Freja Kvist |
2006 |
0668AR |
HEI |
|
25m |
|
471 |
3 |
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
0884AD |
HORSENS |
|
25m |
|
396 |
4 |
Julie Møller |
2005 |
0512AM |
SKANDERBOR |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
549 |
1 |
Julie Ravn Holst |
2007 |
0744AM |
HEI |
|
25m |
|
447 |
2 |
Sille Stenderup |
2008 |
0886AF |
LYSENG |
|
25m |
|
483 |
3 |
Cathrine Grønhøj |
2007 |
0758AE |
HORSENS |
|
25m |
|
717 |
4 |
Frida Damm Thorsell |
2007 |
0716AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
|
542 |
5 |
Zenia Toft |
2007 |
0772AW |
HEI |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
540 |
1 |
Marie Storm Pedersen |
2006 |
0610AY |
HEI |
|
25m |
6:56.63 |
673 |
2 |
Maja Sloth |
2008 |
0854AN |
VIBORG |
|
25m |
6:30.22 |
432 |
3 |
Leonora Holst Jensen |
2004 |
0408AS |
ODDER |
|
25m |
6:30.00 |
563 |
4 |
Isabell Thaison Jensen |
2007 |
0734AK |
HERNING |
|
25m |
6:30.06 |
427 |
5 |
Marie V. Petersen |
2006 |
0656AP |
ODDER |
|
25m |
6:55.00 |
438 |
6 |
Karoline K. Jakobsen |
2007 |
0782AW |
LYSENG |
|
25m |
7:04.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
572 |
1 |
Sofie Hedegaard Buhl |
2006 |
0652AS |
HERNING |
|
25m |
6:10.41 |
403 |
2 |
Sofie Schmidt-Petersen |
2007 |
0762AV |
SKANDERBOR |
|
25m |
5:55.19 |
712 |
3 |
Dagmar Keller |
2006 |
0672AS |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
5:46.67 |
435 |
4 |
Caroline Marx |
2006 |
0662AF |
ODDER |
|
25m |
5:51.58 |
709 |
5 |
Mia Jørgensen |
2006 |
0688AT |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
6:00.00 |
443 |
6 |
Nikoline Sejr |
2006 |
0604AJ |
LYSENG |
|
25m |
6:10.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
434 |
1 |
Caden Halle |
2005 |
0596AS |
ODDER |
|
25m |
5:40.47 |
716 |
2 |
Freja Krøjgaard Olesen |
2005 |
0506AP |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
5:17.53 |
620 |
3 |
Therese T. Kallestrup |
2006 |
0614AT |
AGF |
|
25m |
5:14.38 |
420 |
4 |
Emilie Bie Bock |
2005 |
0554AE |
SILKEBORG |
|
25m |
5:17.50 |
619 |
5 |
Marie Kromann Møller |
2006 |
0654AM |
AGF |
|
25m |
5:26.58 |
425 |
6 |
Freja Obert |
2006 |
0622AT |
ODDER |
|
25m |
5:45.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
414 |
1 |
Silke Maria Pjengaard |
2005 |
0578AR |
SILKEBORG |
|
25m |
5:00.43 |
711 |
2 |
Anne Katrine Dige |
2006 |
0654AF |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
4:56.97 |
479 |
3 |
Mie Buch Nielsen |
2001 |
0188AH |
HORSENS |
|
25m |
4:36.15 |
675 |
4 |
Anna Varming |
2005 |
0574AJ |
VIBORG |
|
25m |
4:40.56 |
551 |
5 |
Gro Sørensen |
2002 |
0248BC |
HEI |
|
25m |
4:59.95 |
608 |
6 |
Katrine Stoltenhoff |
2006 |
0672AM |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
5:00.88 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 |
Udskriftsdato |
27 oktober 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:02 |
|