Program för Vinterneptuniaden 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 insim 07:30-08:20 start 08:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Delicato |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Luna Donde Feilberg |
Hovedstadens Svømmeklub |
2000 |
0036AJ |
50m |
2:15.37 |
|
|
|
|
|
2 |
188 |
|
Kiira Mauranen |
Simklubben Neptun |
1999 |
BT0499 |
50m |
2:19.36 |
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Victoria Vorm |
Hovedstadens Svømmeklub |
2001 |
0104AF |
50m |
2:20.08 |
|
|
|
|
|
4 |
285 |
|
Emilia Christiansen |
Stockholms Kappsimningsklubb |
1999 |
AL8499 |
50m |
2:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
358 |
|
Klara Possman |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BA6803 |
50m |
2:26.40 |
|
|
|
|
|
6 |
75 |
|
Christine Ekman |
Simklubben Neptun |
1994 |
AE8294 |
50m |
2:26.41 |
|
|
|
|
|
7 |
286 |
|
Klara Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH2202 |
50m |
2:35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
302 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AD9606 |
50m |
2:38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100 |
|
Else Jomaa |
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
2:39.85 |
|
|
|
2004 |
AK1204 |
|
|
|
|
10 |
152 |
|
Lovisa Ramsten |
Simklubben Neptun |
2005 |
BK1605 |
50m |
2:41.47 |
|
|
|
|
|
11 |
293 |
|
Elsa Kärvestedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AG9605 |
50m |
2:42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Elsa Staaf |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AV2203 |
50m |
2:43.75 |
|
|
|
|
|
13 |
435 |
|
Ella Ekepil |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AR0405 |
50m |
2:47.89 |
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
50m |
2:53.65 |
|
|
|
|
|
15 |
239 |
|
Alexandra Alkas Alias |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AE2406 |
50m |
3:03.41 |
|
|
|
|
|
16 |
151 |
|
Anna Eneroth |
Simklubben Neptun |
2007 |
AK4607 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
86 |
|
Linnea Gyllberg |
Simklubben Neptun |
2000 |
AL4800 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-02 14:25:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|