Ohjelma Vinterneptuniaden 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1 insim 07:30-08:20 start 08:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Delicato |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
77 |
|
Patric Ridell |
Simklubben Neptun |
1993 |
AJ7393 |
50m |
1:03.28 |
|
|
|
|
|
2 |
458 |
|
Leonardo Montes |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AN2902 |
50m |
1:07.61 |
|
|
|
|
|
3 |
351 |
|
Markus Charlton |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AD7701 |
50m |
1:07.79 |
|
|
|
|
|
4 |
364 |
|
Theodor Fridh |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
AT3302 |
50m |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
5 |
467 |
|
Victor Wågström |
Stockholmspolisens IF SF |
1994 |
AY0394 |
50m |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
6 |
436 |
|
Elias Lyth |
Wisby Simsällskap |
2004 |
AO8504 |
50m |
1:08.95 |
|
|
|
|
|
7 |
254 |
|
Jakub Majta |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AV9703 |
50m |
1:09.04 |
|
|
|
|
|
8 |
243 |
|
David Neuhardt |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AU6103 |
50m |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
9 |
348 |
|
Filip Antlöv |
Södertörns Simsällskap |
1998 |
AE5998 |
50m |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
10 |
320 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
50m |
1:09.39 |
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Axel Witt |
Eskilstuna Simklubb |
2000 |
AE5100 |
50m |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
12 |
136 |
|
Hjalmar Mueller |
Simklubben Neptun |
2004 |
AR8104 |
50m |
1:09.52 |
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Marcus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AB1504 |
50m |
1:09.68 |
|
|
|
|
|
14 |
236 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
50m |
1:09.91 |
|
|
|
|
|
15 |
228 |
|
Adam Karlsson |
Spårvägen Simförening |
2000 |
AK5900 |
50m |
1:10.30 |
|
|
|
|
|
16 |
110 |
|
Theo Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2005 |
AC6105 |
50m |
1:11.21 |
|
|
|
|
|
17 |
234 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AQ2502 |
50m |
1:11.33 |
|
|
|
|
|
18 |
232 |
|
Gustav Annas |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL0303 |
50m |
1:11.47 |
|
|
|
|
|
19 |
428 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
50m |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
20 |
240 |
|
Einar Styrman |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH3305 |
50m |
1:12.38 |
|
|
|
|
|
21 |
326 |
|
Juan Esbjörnsson |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AQ6902 |
50m |
1:12.41 |
|
|
|
|
|
22 |
29 |
|
Samuel Paulson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AG3504 |
50m |
1:12.41 |
|
|
|
|
|
23 |
469 |
|
Gustav Niring |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AE6304 |
50m |
1:13.34 |
|
|
|
|
|
24 |
122 |
|
Isak Wallström-Blomgren |
Simklubben Neptun |
2003 |
AQ9303 |
50m |
1:14.33 |
|
|
|
|
|
25 |
483 |
|
Hugo Seemann |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AT0703 |
50m |
1:14.49 |
|
|
|
|
|
26 |
105 |
|
Wiggo Frohde |
Simklubben Neptun |
2000 |
AX3300 |
50m |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
27 |
235 |
|
Markus Annas |
Spårvägen Simförening |
2004 |
AF1704 |
50m |
1:15.22 |
|
|
|
|
|
28 |
125 |
|
Ferdinand Bang |
Simklubben Neptun |
2005 |
AF1305 |
50m |
1:15.27 |
|
|
|
|
|
29 |
336 |
|
Elton Söderberg |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AH0306 |
50m |
1:15.51 |
|
|
|
|
|
30 |
87 |
|
Simon Blom |
Simklubben Neptun |
1999 |
AQ9199 |
50m |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
31 |
418 |
|
Andres Pöllänen |
Täby Sim |
2001 |
AM5901 |
50m |
1:15.93 |
|
|
|
|
|
32 |
437 |
|
Jack Sjöberg |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AI3305 |
50m |
1:16.18 |
|
|
|
|
|
33 |
452 |
|
Philip Bentzer |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AH6701 |
50m |
1:16.27 |
|
|
|
|
|
34 |
129 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
Simklubben Neptun |
2006 |
AC8706 |
50m |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
35 |
118 |
|
Uno Härmark |
Simklubben Neptun |
2005 |
AD8705 |
50m |
1:16.89 |
|
|
|
|
|
36 |
459 |
|
Marcus Larsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AM0903 |
50m |
1:17.90 |
|
|
|
|
|
37 |
25 |
|
Fredrik Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB7104 |
50m |
1:19.56 |
|
|
|
|
|
38 |
478 |
|
Axel Lewander |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AI7304 |
50m |
1:19.60 |
|
|
|
|
|
39 |
109 |
|
Oliver Albinzon |
Simklubben Neptun |
2005 |
AC3105 |
50m |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
40 |
217 |
|
Adrian Ekström |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AV6104 |
50m |
1:19.99 |
|
|
|
|
|
41 |
183 |
|
Bulut Chalashkan |
Simklubben Neptun |
2006 |
AW4306 |
50m |
1:19.99 |
|
|
|
|
|
42 |
162 |
|
Marcus Lundgren |
Simklubben Neptun |
2006 |
AN1506 |
50m |
1:20.15 |
|
|
|
|
|
43 |
316 |
|
Erik Bergstrand |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AD3102 |
50m |
1:20.36 |
|
|
|
|
|
44 |
265 |
|
Oscar Gustafson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AR6705 |
50m |
1:21.05 |
|
|
|
|
|
45 |
375 |
|
Sam Hamzehnejad |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AI1306 |
50m |
1:21.61 |
|
|
|
|
|
46 |
51 |
|
Oliver Harper |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AD2705 |
50m |
1:22.27 |
|
|
|
|
|
47 |
461 |
|
Oskar Fridsell |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AS7503 |
50m |
1:22.29 |
|
|
|
|
|
48 |
156 |
|
Isak Monka |
Simklubben Neptun |
2003 |
AY8903 |
50m |
1:22.98 |
|
|
|
|
|
49 |
200 |
|
Morten Brattgård |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AE8104 |
50m |
1:23.11 |
|
|
|
|
|
50 |
263 |
|
Viktor Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AQ7105 |
50m |
1:23.48 |
|
|
|
|
|
51 |
377 |
|
Gustav Storell |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AL4106 |
50m |
1:23.58 |
|
|
|
|
|
52 |
256 |
|
Carl Malm |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AL7905 |
50m |
1:23.83 |
|
|
|
|
|
53 |
139 |
|
Christos Theodosiadis |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI7106 |
50m |
1:23.97 |
|
|
|
|
|
54 |
241 |
|
William Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AD5506 |
50m |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
55 |
491 |
|
Aryan Munshi |
Stockholmspolisens IF SF |
2002 |
AZ0102 |
50m |
1:25.21 |
|
|
|
|
|
56 |
464 |
|
Elias Arvidsson |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AN7705 |
50m |
1:27.38 |
|
|
|
|
|
57 |
341 |
|
Albin Tetli |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AR9705 |
50m |
1:27.96 |
|
|
|
|
|
58 |
446 |
|
Benjamin Wirelius |
Wisby Simsällskap |
2006 |
AS3306 |
50m |
1:28.27 |
|
|
|
|
|
59 |
314 |
|
Felix Norlin |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6705 |
50m |
1:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
340 |
|
Spencer Huerta |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AV5504 |
50m |
1:29.97 |
|
|
|
|
|
61 |
301 |
|
Gustav Åsbrink |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE3505 |
50m |
1:30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
16 |
|
Jakob Khaytan |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
|
50m |
1:30.31 |
|
|
|
2003 |
AX6503 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
184 |
|
Felix Lindström |
Simklubben Neptun |
2002 |
BO0902 |
50m |
1:32.13 |
|
|
|
|
|
64 |
161 |
|
Vincent Nordlander |
Simklubben Neptun |
2007 |
AF2707 |
50m |
1:32.87 |
|
|
|
|
|
65 |
445 |
|
Malte Lyth |
Wisby Simsällskap |
2008 |
AE2108 |
50m |
1:34.44 |
|
|
|
|
|
66 |
439 |
|
Linus Nordström |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AM0505 |
50m |
1:34.45 |
|
|
|
|
|
67 |
278 |
|
Ludwig Höijer |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR6506 |
50m |
1:35.73 |
|
|
|
|
|
68 |
337 |
|
Arvid Engqvist |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AM6505 |
50m |
1:38.44 |
|
|
|
|
|
69 |
176 |
|
Jonathan Fridliand |
Simklubben Neptun |
2005 |
AV6305 |
50m |
1:38.76 |
|
|
|
|
|
70 |
465 |
|
Adam Lidholm |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AM4306 |
50m |
1:39.33 |
|
|
|
|
|
71 |
260 |
|
Nathanael Alexanderson |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AJ7706 |
50m |
1:40.70 |
|
|
|
|
|
72 |
175 |
|
Zacharias Sandström |
Simklubben Neptun |
2007 |
AL7307 |
50m |
1:41.22 |
|
|
|
|
|
73 |
493 |
|
Arvid Elfwing |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AO7906 |
50m |
1:42.59 |
|
|
|
|
|
74 |
173 |
|
Theo Priftakis Abascal |
Simklubben Neptun |
2007 |
AL2307 |
50m |
1:42.82 |
|
|
|
|
|
75 |
186 |
|
Martin Prochazka |
Simklubben Neptun |
2006 |
AX3706 |
50m |
1:44.02 |
|
|
|
|
|
76 |
494 |
|
Oliver Hagberg |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AO9906 |
50m |
1:46.32 |
|
|
|
|
|
77 |
274 |
|
Wilmer Riisgaard |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR1506 |
50m |
1:51.06 |
|
|
|
|
|
78 |
508 |
|
Alexander Kahlin |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AT9506 |
50m |
1:53.11 |
|
|
|
|
|
79 |
333 |
|
Sixten Selander |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AF3906 |
50m |
1:53.82 |
|
|
|
|
|
80 |
280 |
|
Teodor Ström |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AO4907 |
50m |
1:54.30 |
|
|
|
|
|
81 |
283 |
|
Kristian Kasper |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AQ7107 |
50m |
1:56.05 |
|
|
|
|
|
82 |
171 |
|
Daniel Fridliand |
Simklubben Neptun |
2007 |
AL6307 |
50m |
1:59.40 |
|
|
|
|
|
83 |
258 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AC2307 |
50m |
2:02.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
264 |
|
Vilgot Blanck |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AF1307 |
50m |
2:03.48 |
|
|
|
|
|
85 |
262 |
|
Rasmus Öst |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AE3507 |
50m |
2:08.84 |
|
|
|
|
|
86 |
178 |
|
Edvin Kallin |
Simklubben Neptun |
2005 |
AW3105 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
8 |
|
Axel Kallin |
Simklubben Neptun |
2007 |
AL3107 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-02 14:25:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|