Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 10 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 40, 800m frisim flickor 14
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
556 |
1 |
|
Cecilia Eklund |
2005 |
VÄSBY SS |
11:07.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
555 |
2 |
|
Elin Höök |
2005 |
VÄSBY SS |
10:57.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
3 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
10:40.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
4 |
|
Louise Franks |
2005 |
TÄBY SIM |
10:38.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
538 |
5 |
|
Hanna Sköld |
2005 |
VÄSBY SS |
10:40.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
DANDERYD |
10:45.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
7 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
10:58.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
8 |
|
Emelie Sidén |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
11:08.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 40, 800m frisim flickor 14 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
1 |
|
Alina Färm |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
10:35.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
515 |
2 |
|
Ella Ekepil |
2005 |
WISBY SS |
10:25.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
3 |
|
Wilma Eld |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
10:18.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
518 |
4 |
|
Mia Samuelsson |
2005 |
WISBY SS |
10:13.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
534 |
5 |
|
Alice Lindgren |
2005 |
VÄSBY SS |
10:17.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
545 |
6 |
|
Frida Steen |
2005 |
VÄSBY SS |
10:21.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
7 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
10:27.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
8 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
TÄBY SIM |
10:37.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 40, 800m frisim flickor 14 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
457 |
1 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
TÄBY SIM |
10:09.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
2 |
|
Linn Melander |
2005 |
VÄSBY SS |
9:59.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
3 |
|
Iris Martinsson |
2005 |
SK NEPTUN |
9:53.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
4 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
SKK |
9:47.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
5 |
|
Wilma Åhlén |
2005 |
SK NEPTUN |
9:53.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
NORRTÄLJE |
9:53.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
7 |
|
Molly Rantil |
2005 |
SK NEPTUN |
10:04.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
8 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
SKK |
10:11.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 08:06:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|