2020-08-12   20:06:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
Plats: Sydpoolen Arrangör: Södertälje Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
7 400m frisim pojkar 13 o y
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 58 Henry Israelsson Järfälla Simsällskap 2006 AK9706 25m 4:33.16
2 259 Jonatan Eriksson Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AB1106 25m 4:37.55
3 349 Gustav Storell Södertörns Simsällskap 2006 AL4106 25m 4:40.64
4 536 Casper Rengart Väsby Simsällskap 2006 AB1706 25m 4:44.47
5 279 William Hamilton Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM2706 25m 4:46.44
6 482 Robin Suves Täby Sim 2006 AS1306 25m 4:48.05
7 439 Leo Güleryüz Täby Sim 2006 AA4906 25m 4:48.95
8 307 Valentino Vrbanus Södertälje Simsällskap 2006 AG9106 25m 4:52.45
9 210 Anton Jöngren Spårvägen Simförening 2006 AD5706 25m 4:57.08
10 205 William Erneholm Spårvägen Simförening 2006 AD5506 25m 4:58.53
11 137 Bulut Chalashkan Simklubben Neptun 2006 AW4306 25m 4:59.26
12 466 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 2006 AM7706 25m 5:01.61
13 344 Sam Hamzehnejad Södertörns Simsällskap 25m 5:02.21
2006 AI1306
14 657 Benjamin Wirelius Wisby Simsällskap 25m 5:09.66 EFT
2006 AS3306
15 223 Oliver Geaney Spårvägen Simförening 25m 5:10.56
2006 AH0506
16 228 Lucas Goulet Spårvägen Simförening 25m 5:12.74
2008 AB0708
17 399 Daniel Bebenek Turebergs Simklubb 25m 5:16.75
2006 AC4706
18 213 Liam Lehtonen Hebert Spårvägen Simförening 25m 5:17.41
2006 AE5706
19 308 Elton Söderberg Södertälje Simsällskap 25m 5:21.67
2006 AH0306
20 56 Oscar Sjöberg Järfälla Simsällskap 25m 5:22.84
2007 AC7907
21 608 Gustaf Färnqvist Solna Sundbyberg SS 04 25m 5:23.02
2007 AU5107
22 581 Jonas Kvist Ösmo Simsällskap 25m 5:24.83
2006 AD0706
23 61 Emil Alsered Fällman Järfälla Simsällskap 25m 5:27.92
2006 AN3906
24 87 Adam Joseph Michel Lidingö Simklubb 25m 5:30.39
2006 AS8306
25 182 Eskil Bränström Skuru Idrottsklubb 25m 5:32.17
2006 AE3506
26 315 Felix Tetli Södertälje Simsällskap 25m 5:38.20
2007 AH6507
27 345 Julius Dorch Juliusson Södertörns Simsällskap 25m 5:38.32
2007 AC7707
28 477 Troy Sevonen Täby Sim 2008 AE6708 25m 5:43.75
2019-11-09 08:05:13 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Södertälje Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner